bugün

Mısırda yaşanan, duyanlara "yok daha neler"** dedirten ahirzaman* olaylarından biri.

25 yaşındaki tarım işçisi *genç* bir kadına âşık olur*.

gencin ailesi bu kadını reddederek oğullarını başka bir kadınla evlendirmek ister.*

bunun üzerine genç*, odasına kapanır ve bıçakla cinsel organını keser.*

üzülenler için not:*

Hastaneye kaldırılan gencin cinsel organından kopan parça *yerine dikilmiş*.
ailesine iyi bir ders vermiş gençtir. organ benim onu kimle paylaşağıma ben karar veremeyeceksem koparır atarım ulen demiştir.helal olsundur.
kimi haberlere göre yerine diklmiştir. Kimilerine göre de dikilememiştir.* * *
kesesi varmış ipnenin.*
- yaklaşmayın baba!!! ya ayselle evlenmeme izin verirsiniz ya büllüğümü keserim!!
+ oğlum evladım büyüyünce söz evlendireceğim seni ayselle. bırak şu makası elinden bir kaza çıkacak yavrum...
- çok değil baba ucundan azıcık keseceğim sonra herşey çok güzel olacak... yaklaşşşmaaa dedim babaa!!!
+ yavrum bırak şu tavşanlı makası büllük onunla kesilmez seni bir sünnetçiye götürelim oradan da ayselle parka gidersiniz hadi yavrum...
- ilkokuldaki herkes sünnet oldu ben kestirmezsem babası bana vermez aysel i!! ahhhhhhaaa da kessstiiimmm arrggggggh!!!
+ oğlum ne yaptın lan? kestin attın kökünden... (bkz: hanım koş oğlan büllüğünü kesti)
- küçük yaşta derde düştüm baba.... *
Bir anlık sinir ile neler yapılabileceğine güzel bir örnek.
(bkz: şimdi sinirden sikimi kesicem) *
(bkz: cinsel organına kızıp ailesini kesen genç)
öc öyküleri antolojisi adlı kitaba baş sayfadan girecek hikayedir. ayrıca öfkeyi yansıtma olayına da farklı bi açıdan yaklaşmış arkadaş. son olarak way beee diyesi geliyo insanın biraz daha uzatsa lan benim için böle yapacak adam olmadı hiç diyecek neredeyse. *
bir zamanlar vardı böyle gençler. şimdi sallaya sallaya geziyorlar. devir değişti azizim.
ergen atarlanmasında çığır açmış genç.
madem bir işe yaramıyor deyip tek bıçak darbesiyle yapılan iş. Olayı takiben dikiş nakış yapılır ama eskisi gibi çalışmadığını anlayan gen kendini asar
(bkz: )''bizim köyde vardı lan bundan. ''
(bkz: yaklaşmayın çocuğumu keserim)
ilerde destan olabilir sevdiği kızı beceremedi diye organını kesen büyük aşık.
(bkz: paketleyip kıza yollamadıysa ne anlamı var)