bugün

Benim gibi bir insanı aglatmayi başarmış bir şarkıcı.
gece gece yüreğinle gel şarkısını dinleyip kendimden geçmemi sağlayan adamın dibi.
Pusu gozlum dinlenmelidir.
harika sözlere sahip şarkıları seslendiren vatansever sanatçı.
Adam gibi adam.
youtube olsun şarkısı ile cıkardı karsıma ve özlediğimi fark ettim abi keşke bir daha görüsebilsek senle yüz yüze.
Yıldızları toplayıp Matarama koyarken alnıma değen kurşun kaderimle buluştu götürdü kurşun beni uzağa ötelere geceye niyet ettim şafaklarla buluştum yıldızları al götür Nazlı yarime yetir ona gidemem anne onu kabrime getir ana ben ölür müyüm acep yok olur muyum Nazlı yarin dilinde ad olur kalır mıyım Nazlı yar ağlamasın kınayı saklamasın sürsün pamuk eline kabrime gelsin anne.

(bkz: sevdalı şehit)
Başlığı görünce bir iki şarkısını açtım, çıktım balkona, yaktım sigarayı daldım uzaklara.. Çok yaşa sen ve senin gibi delikanlı sevdaların adamları.
Yeter bu kadar ahmet kaya başlığı. Biraz Ahmet Şafak dinleyin.
yalnız kurt şarkısı güzeldir.
(bkz: davudi ses).
Canavar gibi adam.

Ben seversem adam gibi severim şarkısı güzeldir. Pkk ya vr teröre korku veren sanatçı. Evet.
(bkz: ayyıldız kolye)
(bkz: bu şehirde)
Hani bir turkusu var bu şarkicinin diyor ya senden benden ne koy olur ne kasaba demişti bir konserinde bende gerildim eyvah kavga cikacak diye sonra bizden olsa olsa memleket olur deyince kendime geldim ilk dinlemistim o ara.
cok yanık sesi var cidden cok yanık cok tehlikeli.
iki gün önce ali kınık konserindeydim. Ali ayşe yi hakketen seviyor dostlar. Ahmet şafakta iyidir. Fırat a yazdığı şarkı da (gerçi ahmet şagak mı yazdı bilmiyorumda, seslendirdiği diyelim.) güzeldir. Olsun da güzeldir. Ahmet şafakta iyidir la dinleyin.
kendisi bildiğim kadarıyla ülkücü bir türkücü.* neden yazdım bunu; 2009 yatağan* belediye seçimlerinde mhp'nin miting konserine çıkmıştı ve öyle bir sürü mhp konserlerine çıkmıştı. ben onu o zaman görmüştüm.
Öz milliyetçi sanatçı. Evet.
reisler de sever, hem nasıl sever!
Sarı gelin ve gesi bağlarını güzel oluyan türkücü.
Erciyes i sesiyle inletmişti. Evet.
11 şubat 2018'de bostancı gösteri merkezinde sahne alacak olan sanatçı.

biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/VKBC4/ISTANBUL/tr
Her hareketi yapmacık olan kendini bir halt sanan sözde sanatçı, yazar.

Her boka maydonoz olmasıyla meşhurdur. Hem iyi bir tarihçi hem çok iyi siyaset bilimcisi hem düşünür ve sanatçı vay anasını sayın seyirciler.

Ucuz ucuz şarkılar yapıp o gıcık sesiyle adamı çıldırtabilecek kadar başarılıdır.

Kelimeleri telaffuz edişi bile uyuz geliyor insana.

Devlet beyin kadrolu elemanı.
https://youtu.be/fHhsbEQdyXM