bugün

ühü ühü hüüü davutoğlu da büzü aldaattuuuu hüüü.
Daha dun yere goge sigdirilamayan ugruna sarkilar yapilan adam bugun yerin dibine sokuluyor. Umarim siyasal islamcilarin menfaat ve biat ugruna neler yapabilecegini gostermek anlaminda birilerine ibret olur.
partiden atıldıktan sonra gerçekleri itiraf etmesini bekliyoruz. tüm partinin hırsızlıklarını, rte'nin yalanlarını açığa çıkarmalı, delikanlı olmalı.
Rtenin harcadığı adam. Hiçbir zaman kendi iradesini ortaya koyamamıştı zaten. Hiç bu işe girişip de kendini küçük düşürmeyecektin hoca.
Uzaktan kumandalı olduğunu biliyorduk ama bu derece olduğunu kimse tahmin edememişti.

ilk başbakan olduğunda mutlaka cb ile ayrılığa düşer demiştim. Uzun süre düşmedi hatta orta avrupa şövalyeleri gibi önünde diz çöküp canım ama feda olsun asil lordum kıvamında dolaştı. Dedim hakikaten bağlı.

Şimdi bakıyoruz çok sular akmış alttan. E madem bu sular akıyordu sen ne yapıyordun ki. Ülke komple sana bağlı. iki gün sonra qandırıldım diye çıkma sen de.

3 4 gün önce parti içi tüm yetkileri alınınca bağlı değil pasif olduğunu anlamış bulunuyoruz. O kadar pasif ki istifa edeceği konuşuluyor. Ben olsam istifa etmediğim gibi inadına kalırdım.

Üzülüyorum ülkeme. Kendine ülkesine bağlı insanlar değil başka insanlara başka ülkelere bağlı insanlar tarafından yönetiliyor.
(bkz: i see the puppet where is the puppetier)
Başkanlık için kullanılıp atılmıştır.
görsel
Herkes bir gün erdoğan'ın tokadını yiyecek.

Erdoğan her zaman kazanır, öyle ya da böyle...

Yeyin birbirinizi bebeğim.
yaptığı hamlelerle ülkeyi suriye bataklığına sokan adam.
Dün 28 dakikalık grup toplantısı konuşmasının 26 dakikasında omuzlardaki melekler, ya hak, allahım şerri defet lafları kullanan büyük lider.
bugun saat 18.00 da istifa edecektir.
Suriye ile mevcut durumumuz da kisa bir sure icerisinde kendisine kitlenecek ve ileride lahey in onune dahi atilacaktir.
Akşam olacakları keyifle bekliyorum. Böyle elimde şarabımla izlemeyi düşünüyorum.
o top kontrolü ile boşta kalmaz.

yalnız ilk defa yüzünde yunus balığı gülümsemesi yoktu.

ısıracak belli ki.

türkiye'ye alınan milyonlarca mültecinin yegane sorumlusu.

ülkenin kabuğunun sıyrılması, etnik yapısının skip ad'ılmasının medar-ı iftihar sahibi.

tarihte adın unutulmasın davutoğlu.
delikanlı olup, diktaya karşı gelmeli. eğer bunu yaparsa akp'den nefret edenler bile bu adama sempati duyar ve kara leke olarak değil de adını altın harflerle yazdırır tarihe.
ama şuan için tablo bunun tam tersi. yahu beni halk seçti, siz kimsiniz diye atarlansana. demogoji yapsana. zaten kitleniz bunu seviyor. direk gücü eline alırsın.
aklıma ünal aysal döneminde fatih terim'in geleceğinin konuşulduğu ve takımdan gönderildiği akşamki yönetim kurulu toplantısı geldi.

ulan ne oldu ? hayır ne oldu ben çözemedim. akp mkyk'sı davutoğlu'nun yetkilerini mi aldı genel başkanın görevlerini mi aldı ? kaldı ki bunu durduk yere niye yaptı bilmiyorum çünkü davutoğlu'nun falso bir hareketi mi oldu ? yooo.

erdoğan ağır şekilde partide nüfuz sahibi eyvallah da kendi yerine gelecek kişi için o kadar düşünmüşken 1 sene sabretmemesini beklemiyorum. adam madem birlikte partiyi ve ülkeyi yürütecek bir adam olarak koydu oraya ahmet bey'i, neden bu kadar zamanda sıkıntı çıksın ki ? kanımca basının, sosyal medya mecralarının falan abartısı. ulan sanırsın davutoğlu parti içinde rte adının kullanılmasını falan yasaklamış falan. akşam kanımca durum değerlendirilmesi yapılacaktır, hatta bu söylentiler bile konuşulacaktır. ama davutoğlu daha dün bile bu abartılara karşın 'ben makam için yoldaşlarımı bırakmam' manalı birşey demedi mi ? bugün istifasına ihtimal vermiyorum zaten. ama görüş ayrılığı olsa dahi, uzun yıllardır süren bir birlikte yolculukları var bir şekilde orta yol bulunur. malesef akp şuan fazlalıklarının büyük kısmını partiden atmıştır, kalan kadronun büyük kısmı da davutoğlu başta erdoğan'a biat etmiş durumda. bu durumlarda akşam kameralar karşısına çıkıp el ele galip bir boksör gibi poz verebilirler.
gülen,gül,arınç,davutoğlu.... kullan at taktiği ile öenmli isimlerden aklıma gelenler elbette milletvekili bakanları iş adamları vs sayarsak sürüsüne bir insan topluluğu çıkar karışımıza. bakalım sıra kimde. sen çok yaşa padişahım.
Biz zaten biliyorduk da Resmen itaat edeceğine söz vererek Başbakan olduğu ortaya çıkmıştır.

Torunlarına bıraktığı mirasa bak...

O değil de düşünsene Davutoğlu gurur yapıyor tayyip'ten ülkeyi kurtarıyormuş haha...

Çok manyakça Bir son olurdu *
görsel

ben söylemiyorum.

inanmıyorsan Aha dayıya sor: `https://www.google.com.tr...sl#q=ahmet+davuto%C4%9Flu`
"istifa etmeyince got laleri ne hale gelecek" diye düşündüğüm şahsiyet...
canlı yayında delikanlı gibi bütün hırsızlıkları açıklayarak istifa etmesi gereken başbakan.
yarın gerçekleştirilecek AK Parti MYK toplantısının ardından basın toplantısı düzenleyecekmiş.
O koltuğu veren geri aldı diyelim gençler.
(bkz: emanet)
ahahuahuahuhau siktir ettiler bunu da.
kullanılmış peçetedir artık benim için. gururuna yedirebiliyor mu acaba böyle bir durumu?