bugün

net oçtur.
Galatasaraylı bir yazar.
Adamın nickini belki 50 kere görmüşümdür ilk defa bugün ağaca çıkan keçi olduğunu fark ettim. Hep ağaçkakan keçi diye okuyordum. Nedense hiç de garipsemedim bu durumu. Hangisi daha Entresan acaba.
Galatasaraylı troll kendisi.
işi gücü rakip takımlar olan, sevinmeyi bilmeyen, aynı takıma yürek verdiğimizden emin olmadığım boş beleş yazar. sen ve senin gibiler yüzünden millet birbirinden nefret edip alakalı alakasız küfrediyor.

taraftarların fanatikleşip ayrışması bu gibi dingiller yüzünden işte.
aynı takımı tutsak da bir süredir rakip kulüplerle ilgili üzücü entrylerini hayret ve üzüntüyle izlediğim yazar. galatasaraylı olması yaptığının yanlış olduğunu düşünmeme engel olamaz. tamam, ben de beşiktaş' a sempati kazandırılmaya çalışıldığını görüyorum, ben de fenerbahçe' yi sevmiyorum ama bu takımlara ve taraftarlarına küfredilmesinin de doğru olmadığı kanısındayım.
galatasaraylı olsa da ezeli rakiplerimiz hakkındaki kırıcı çıkışlarından ötürü kendisini donuza ekler, değerli yazarımızın sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ederim.
gereksiz gergin çıkışlarıyla bilip bilmeden konuşacak kadar anlamsız ve dünya görüşü yetersiz yazar. büyüyünce yaz.
(#26393593) ile daha önce savunmuş olsam da başka bir takımın taraftarına yaptığı, şahsımı şaşırtıp üzen çıkışından ötürü donuza eklemeye karar verdiğim yazar.
aynı takımı tutmamız bu şartlarda anlamını yitiriyor. futbol düşmanlık olmamalı...
Galatasaray'ın şampiyonlar ligi gibi bir mecrada defans hattına sağlam bir oyuncu alarak başarılı olabileceği gibi enkaz bir fikri savunan birisi.ilginç.
anadolu da ağaca çıkan keçiler incelediğinde hep çobanların en çok düdüklediği keçilerin bu davranışı sergilediği görülmektedir.
Had bildirilen vergi kaçakçısı takım taraftarı. Anladın sen. Öperler.
Sözlükteki en uyuz yazarlardan biri. Galatasaraylılığıyla ilgili olarak demiyorum, genel olarak kıl bi tip. Tek kelimeyle: sevimsiz.
görsel

''itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı'' atasözünü aklıma getirmiş, fenerbahçemizin tersten sapladığı takımın taraftarı. kendisine şu soru sorulması elzem olmuştur; koyduk mu?
entrylerinin 'Fenerbahçe kompleksinin insan üzerindeki etkileri' adı altında insanlara gösterilmesi gereken yazar kişisi. bi de dalga geçtiğini başardığını sanıyor. çok merak ediyorum acaba hangi koyuşumuzdan sonra oluştu bu Fenerbahçe kompleksi? üzülerek izliyorum ve bu saçma hareketleri (kendisini daha fazla rezil etmemesi adına) en kısa zamanda bırakmasını diliyorum.
(#5718262)

hayvana gittiğini iddia eden..