bugün

pek muhterem adolf hitler namı değer hilmi soykıran*;

öncelikle deyimlerimizde yer alan "yaktım çırasını" sözünü yahudilerde pek bir fena uyguladın. ama masum insanları niye yaktın be hocam!! şöyle insan bir araştırır, soruşturur, ileride dünya'nın başına musallat olacak aristokrat yahudileri, onların kapital zenginlerini yaksaydın bugün arkandan mevlütler bile okunurdu. tamam kızdın, köpürdün, "ich heim nich jewh" * * dedin yaktın onca insanı, olmadı sabun yaptın, düğme yaptın, saçlarından kilimler kumaşlar dokudun. ama yazıktı be milyonlarca masuma bak o dediğim gibi zararlıları yaksaydın bugün gerçekten çok saygın bir lider olarak yahudiler tarafından bile anılacaktın. yanlış yaptın, nefs-i arzularına yenildin, gittin stalingrad'a kör kışta onca askerini telef ettin. çok açıldın be hacı aldıkların yeterdi az mı ingiltereyi işgal etmişsin.

neyse oralarda da fazla açılma cehennemde bayağı derin kuyular varmış mazallah aman deyim. *
sevgili diyemeyeceğim kadar uzak ve ürkünç bulduğum adolf amca,

insanları fırınlarında pişirdin, pişirdin. hala çiğler biliyor musun? yaptıklarından hiç ders almadılar. hala soykırım, vahşet ve güç savaşı sürüyor dünyada.

sana saygı duymadığım için kusura bakma. iyi bir asker zekasına sahip olsan da, yaptıkların affedilir gibi değil...
Sen ülken ve milletin için bir batağın içine girmeyi göze aldın. Müttefiğin rusyaya saldırma dangalaklığını yapmasaydın bugün londra meydanında senin adına üniversite bile vardı.

Ha sen asillik yaptın kimseye eyvallah demeden intihar edip, cesetini yaktırdın. Kankin mussolini gibi rezil ve kepaze olmadın. ayaklarından aşağı tavuk gibi asılmadın. yenildin ama gururunla öldün.

Peki senin milletinin senden sonraki devlet başkanı ne yaptı. Senin fırına attığın, küfrettiğin yahudilerin anıtının önünde diz çöktü. Çiçekler sundu.

demek ki sen haksızdın...
dear adolf,

ben sana bu satırları yazarken, sen belki de cehennemde zebanilere kazan kaldırıyor olacaksın, vazgeçmeni öneriririm. orada ne kadar ari alman dostun oldu bilmiyorum, ama rammstein amcalarımızın solisti bi ara senin tarafa geçiyordu, onu görseydin bu hayalinden vazgeçerdin inan. burada her şey bildiğin gibi, stalingrad/volgagrad'i alamaman yaptığımız bir hatayı tekrarlamamamız için sana kesilmiş bir cezaydı, bize yaradı, yahudilere de yaradı. onlar da zulmü bir daha görmemek için canını dişine takmış bir şekilde zulm yapmaktalar, gelirsen yarım kalan işlerini de tamamla. zebani kangallardan korkma, orada intihar etsen de boşa, korkunla yüzleş. yaz arefesindeyiz, havalar ısınıyor, çiçek, böcek, sinek doldu meydanlar. bir de, bu sıcakta toplu taşıma araçlarına milleti dolduruyorlar. sen yine üçer beşer fırınlara atıyordun, bu merhametsizler sıkış pıkış dolduruyorlar, senden vicdansızları da var; bu dalda da birinci değilsin. neyse, kal sağlıcakla. ateşle çok oynama.
(bkz: Acik MEKTUPLARA Acik CEVAPLAR)
sevgili adolf,

yavaş yavaş tutulmaya başladığını gördüğüm bu anket altında sana düşüncelerimi iletmeyi bir insanlık borcu sayıyorum. sabun sektöründe almanya'nın geriye düştüğünü üzülerek söylüyorum, olmadı.. temennim senin izinden gelen kaba bir faşistin bu görevi tamamlaması.
bu arada yanda rus arkadaşlar var, niye sattın lan bizi y.raam diyolar, e tabi onlar da haklı bi nebze.. olsun sen büyük bi askeri dehasın millet anladı...
senle, heil hitler itoğlu itler diye dalga geçeni de var, sıkma tatlı canını okşa patlıcanını...
hadi kib.. scs pablo ..:p
sevgili adolf.
yarım bıraktığın iş yüzünden dünyanın anası ağlıyor. bi işe başladıysan bitirsene birader. neyse hadi iyi yanmalar sana. si yu.
hacım,

intiharından önce eva braun'la evlenmiş; onun eşi olarak ölüme gitmeyi istemişsin. ne kadar da dokunaklı! fikrini, zikrini bilmesek 'romantik isyankar' diyerek yolunu iz belleyecektik vallahi. tüm lanetliğine rağmen, taş kalbinin bu küçücük duygusal parçası için, öbür dünyaya bir yara-yanık kremi yollamak isterdim ama; malesef ki adresi bilmiyorum. neyse; uzun lafın kısası tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak sen yine de.
tarihteki tüm canilere lanet ederim. öptm kib bye.
herr hitler,

sen gideli çok şey değişti; yaktığın, kökünü kazımaya çalıştığın yahudilerin artık bir ülkesi bile var; israil. yaktın o kadar adamı, kabak filistin'in başına patladı!
beğendin mi yaptığını be adam?

senin onlara yaptığını, şimdi onlar filistinli çocuklara yapıyorlar.

kısacası, planın boka sardı.
selam hocam,
uğruna çalışıp çabaladığın düşünceler yalan oldu. memleketini hiç söylemiyorum bile, o aldı başını gitti. sana film bile yaptılar. bence güzel de yapmışlar hoşuma gitti.
izliyebilirsen göndereyim dvdsini.
saygılar...
lan hitler dallaması dünyanın içine ettin yaktın yıktın siktir olup gittin ama ceremesini biz çekiyoruz hala. abd ve israil'i başımıza bela ettin. birde sovyetler vardı ya neyse onlar yıkıldı. senin ibneliğin yüzünden abd nin ele geçirmediği yer kalmadı adamların eline demokrasi götürmek gibi bir koz verdin. canları sıkıldıkça ülkelere girerek .mına koyup sözde demokrasi götürüyorlar. yıkacaktın bari önce ingiltere ve abd nin içine etseydin.
büyük meseleleri ve mevcudiyetine bağlı büyük gayretleri olan adolf hitler'e...

mektubuma nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama sana en başta söylemek istediğim şu. saddam'ın senin oğlun olduğu söylentileri dolaşıyor ortalarda. bunun doğru olup olmadığını sorgulayacak değilim. ama yaptıysan öyle bi kaçamak yakışı abimize. ayrıca başka bir mevzu daha var. berlin'de müslümanlar için bir nazi camisi inşa ettirdiğin söyleniyor. buna benim aklım ermedi, hayırdır ne iş? he bu arada kitabını okumadım daha, ama söz okuycam. hayri abi ile emin abinin de selamları var. haaa unutmadan senden bir isteğim var. ariel şerefsizi yakında otarafa gelir. ona iyi muamele yap. anladın sen onu. hadi kiss your eyes.
adolf hitler, birinci dünya savaşı sırasında pala bıyık bırakmıştır. badem bıyığa geçişi daha sonradır.

şöyle bir şey: http://www.karakutu.com/g...?level=picture&id=662#
alman milli takımının sağ kanadında oynayan sırp basketbolcu. **
bu adam hakkında farklı çok şey söylenir. ruh yapısının normal olmadığı ortada kendince bir amaç edinmiş bunun için etrafına bir çok insan toplamış ve almanya gibi dönemine göre sıkıntı içinde olsa da gelişmiş bir ülkenin başına geçmiştir. halkın duygularını sömürerek iktidarını sağlamlaştırmış ve diktatör olmuştur. bu adam sıradan eğitim görmüş fakir bir ailenin çocuğu basitçe halkın içinden biri. etrafındaki üst düzey kadroda kısmen böyle bunlar gerçekten zeki iyi eğitim görmüş bir çok almanı kendi emirlerine alarak iktidarları için kullanmışlardır. buraya kadar bazı şeyler günümüz türkiyesine uyuyor. bundan sonra ise hitler garip ve imkansız hayallerin peşinde koşarak başta almanya olmak üzere dünyayı uçuruma sürüklemiştir. alman halkına vaat ettiği mutlu gelecek yerini yıkıma bırakmıştır. büyük hırsları sayesinde iktidara gelmiş aynı hırslar yüzünden yok olmuştur.
1945 yılında bugün intihar eden alman diktatördür.
didik didik edilendir.
faşizm'le özdeşleşmiştir.
ülkücülerin "biz faşist değiliz" demelerine rağmen katliamını alkışlayabildikleri hatta çapını genişletebildikleri bir zat.
israil' den nefret edenlerin sempatiyle yadettikleri alman diktatörüdür ancak yahudiler dışında ölümlerinden sorumlu sayısız insan da unutulmamalıdır ve "bu adama sempati duyacak kadar israil' den nefret ediyorsan kıçın yiyorsa git filistin' e hamas saflarında savaş ta göreyim ben seni" diyesim de gelmektedir...*
kendisi biraz fazla açgözlü olmasaydı ya da askerlik geçmişi olsaydı şu an ki avrupa haritası kesinlikle böyle olmazdı.
* ama * *
nisan cocugu olup kotulugun babasi olan sahsiyet. yoktan var etmeyi bilen, ibretlik kisilik. sonsuz ya da olumsuzluk pesinde kosmus bir canavar. adini gelecege kanla yazmis asker ve butun bunlarin temelinde sadece sokak ressami olan sanat sever.
rammsteinın dinlenilesi şarkısı. lindemannın eeeyyyyy, adof it(!)ler dermişcesine söylemesi şarkıya ayrı bir tat katmakta
`
sözlerini de yazayım lak diye otursun`

hitler, himmler, rudolf, ausschwitz,
münchen, stuttgart, göbbels, führer,
yuri, berlin.

adolf hitler - juden reich
ausschwitz, berlin juden reich

sieg heil über alles - mann
juden reich über alles.

el adolf hitler
heil heinrich himmler
ausschwitz, berlin, frust und münchen
el adolf hitler.

reich!
dunkler führer hermann göring
ach sieg heil sieg heil, deutschland, hitler.

heinrich himmler, ausschwitz, berlin, frust
und münchen ober salzberg.

münchen, berlin, führer, hermann
heil hitler.

el adolf hitler
heil heinrich himmler
el adolf hitler

el adolf hitler
heil heinrich himmler
el adolf hitler

reich
sind geboren, alles und nichts durch den wolken, gelben juden, den anderen
nationen, aus und der wirds ordnen, und wird deine unter hermann, in polenland
und baden, unseren händen, unseren wolken und antlitz, unser sieg heil!

el adolf hitler
el heinrich himmler
adolf hitler - juden reich
el adolf hitler

el adolf hitler
el heinrich himmler
juden reich ist der und bürner
el adolf hitler

hitler, hitler, hitler...*
yıl 2008;
onun izinden gidenler,
ondan nefret edenler.

demek ki büyük bir lidermiş. büyük liderler ölümünün üzerinden kaç yıl geçerse geçsin, hala konuşulmaya ve tartışılmaya devam ederler.
oldurdugu insan sayisi, $u anda o insanlarin soyundan gelenlerin oldurdugunden kat kat az olan bir liderdir.