bugün

ilk kez dinleyince nefret ettigim ama su an arka planda surekli calan sarki. biri beni durdursun.

https://www.youtube.com/watch?v=2g3-Ba0NA5E
şarkıyı ilk başta ajdar şarkısı zannetmiştim ama değilmiş, ece seçkin'e aitmiş. yazık ediyor, o kız kendine. sesi güzel, doğulu kardeşlerden aldığı bir müzik eğitimi var, enerjik, yüzü de sempatik. ama gel gelelim adeyyo, follow me, of bu ne ya, şok oldum gibi 23 nisan şarkılarını söylüyor, harbiden de kendine yazık ediyor.
saçma sapan anlamsız bir şarkı.
şarkı saçma falan öyle ya da böyle dinletiyor kendini ama birilerinin acilen bu kadına dans etmeyi öğretmesi lazım. öğrenemiyorsa da zorlamasın dans etmesin arkadaş.
türk musiki tarihinin en güzide eseri. mnskttiğim. serdar ortaç vardı bi başımıza bela, en azından götünden kelime uydurmuyordu. bu onu da skipattı.
Beyinsiz kitleye hitap eden ece seçkin kaşarının şarkısı (bkz: emmanuel adebayor)
Kardeşim ve kuzenimin dinlediği şarkı.

Bana mal olmayan bir beyin verdiğin thx god.
bu şarkıyı herhanangi biri söylerken ece seçkin izlese dudaklarını büzüştürüp ıyyğğğğ iğrenç derdi.
en sevdiğim şarkılardan biri anlamlı sözleri bana ilham veriyor.
en sevdiğim ressam. eserleri bana ilham veriyor.
en sevdiğim developer, kodları bana ilham veriyor.

adeyo adeyo...
ilk kıtası her pop şarkılarında fix olan sözler.

ikinci kıtası yani şu vurdum vurdum duydum duydumlu olan boş laf.

üçüncü kıtası delikanlı kısım
derbeder ol inşallah diyor
allah allah diyor
hiç kusra bakma bizde de böyle
her şeye yok ki eyvallah diyor çok delikanlı çok mert çok dobra.

ya sonra?
eeeeedeyyö lellelleeyyyyööööö eeedeeeyyyööö lellelleyyyyyy

diye salak salak. eskiden pop şarkılarının bir adabı vardı şimdi alayı bok yemiş. simgeler mişmişler ece seçkinler ölsün ulusözlükten selamlar. saygılar.
Ece seçkinin tekerleme niteliğindeki şarkısıdır.
(bkz: adeyyolalaleyadeyyolalaley)
en sevdiğim aşçı.
profiterolu bana ilham veriyor.
En sevdiğim rimel. Fırçası kirpiklerime hacim veriyor.
adeyyo ne la ?
Kabile şarkısı gibi şarkı. klibi de buna göre çekilmiş ama işin kötüsü ece seçkin klipte anasının ayakkabılarını giyip şarkı söylemeye çalışan kız çocuğu gibi. şarkının da sadece anlamsız nakarat kısmı iyi.
Müsamere şarkısı gibi,kolayca dile dolanıyor.
harikulede yetenekli sanatçı ece seçkin'in şarkısı. bir sanatçının bu kadar yetenekli olupta şarkısının kötü olma ihtimalı varmıdır?!

gelelik şimdi adeyyo'ya. şarkıyı dinleyince aman tanrım dedim. o kadar yoğun anlam içeriyor ki, anlam silsilesi içinde boğuldum. zaten şarkının adına bakınca bile insanın dünya üzerindeki konumunu sorgulayası geliyor.

teşekkürler ece seçkin, bizleri böyle şarkılardan yoksun bırakmadığın için.

not : serdar ortaç düeti bekliyorum en yakın zamanda. çok yakışırsınız.
Mal bir şarkı aq.
hiç acımadan ardından vuranların şarkısı.
adeyyo lalla leyo sözlerine sahip, aşırı anlamlı şarkı.

şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan adeyyo lalla leyo.
ece seçkin'in bir şarkısı.

sanki bilmemkaç kelimesi olan türkçenin başka kelimesi kalmamış gibi, adeyyo diye şarkı yapmış.

adeyyo diye bir şey uyduracağıma açarım türkçe sözlüğü, pek kullanılmayan absürt absürt kelimeler bulurum. en azından bir anlamı olur. bakın direkt "absürt" diye şarkı yapsa bile daha iyiymiş.
dandik bir şarkıdır ama nedense youtube'daki klibinin 50 milyon civarında bir izleyicisi var.
3 aylık Yigenim dinliyor. Ne anlıyorsa bir o anlıyor.