bugün

Darısı tüm ülkemin başına dedirten harekattır.
Sayın kayın ve maun başkanımızın hareketidir.

Kendisini kişilik olarak pek sevmiyorum hatta icraat neredeyse 0 belediyecilik adına en azından metropol ilçeler bazında ama yine de atara atar gideri gider bir başkan.
Küfür etmek bile istemiyorum.sözlü başgan adamsın.
adanalı araplara saygısızlıktır. adana gibi güzel bir şehrin mozaik dokusu mehapeli belediye tarafından bozuluyor.

zito mozaik!
adana dediğin şehir milliyetçiliğin kalesidir.
başka ne olacağıdı?

tez zamanda yol tabelalarında, belediye tabelalarında türkiye türkçesinin altına göktürk türkçesini istiyoruz.

türkiye'de göktürkçe kurslarını resmi olarak açan ilk belediye olan adana'dan ümitliyiz.
adana'ya taşınmak için sebeptir yemin ediyorum. çok güzelsiniz abiler.
ingilizce gibi evrensel bir dille yasadışı göçmenlerin klan dilini bir tutan çomarları kızdırsa da güzel hareket. Göçmenler dışarı.
içimin yağlarını eriten hareket.

Burası Türkiye cumhuriyeti, dili Türkçe, başkenti Ankara. Ne araplar bizi ilgilendirir ne onların o iğrenç dilleri ve yazıları.
Yerinde bir çalışmadır. Ancak Şakirpaşa ve Fevzipaşa gibi Adana'nın daha çok Kürt ve Suriyeli kesiminin yaşadığı bölgelerinde hala arapça tabelalar bulunuyor.
Adana yetkililerinin bir an evvel bu semtlere de el atması gerekli.
isabet etmişler
ney lan bu ?
burası arabistan mı ?
arabistan da türkçe tabela asılıyor mu ?

T: güzel bir harekat.
alkışşşşşşşşş.
Maksat belediye iş yapsın, önce ingilizce tabelaları kaldırsınlar yavrukurtlarım.
Bakın bu konuda ahkam kesecek değilim. Herkes 3,5 misafir geldi, bunlar malı mülküyle geldi, ülkeye ekonomik rahatlama kattı diyen birçok kişi var. Bilmiyor ki varlıklı olanları çoktan avrupa'nın yolunu tuttu. Türkiye'de içler acısı bir durum var. Bu insanların birçoğu zor şartlar altında yaşıyor. Ya dilencilik yapıyorlar, ya ucuz işgücü olarak çalıştırılıyorlar. Bir de gittikleri şehirlerde imkan bulanlar işyeri açıyorlar. Onlara bu konuda kolaylıklar sağlanıyor mu bilmiyorum.

Gelelim onların işyeri açma olayına. Genelde kalabalık oldukları için çalışan eleman noktasında sıkıntı çekmiyorlar. Müşteri kitleleri de kendilerinden olduğu için buluşma noktaları oluyor. Bir de aynı yerde toplandıkları için bir güç oluşturup çevrede hakimiyet kuruyorlar. Aynı zamanda bir Araplaşma havası estiriyorlar. Yakında tüm Anadolu şehirlerinde bunu görebilirsiniz.
ingilizce tabelalardan ehvendir. Zira araplar bizim bu topraklardaki 1000 yıllık kardeşimizdir, ingilizlerin ise bizimle alakası yoktur.
pardon ama faşistlik yapmayalım, gerekirse biz türkler arapça öğrenip, bu mazlum insanlara kolaylık sağlayalım.

ensarlık bunu gerektirir. hem sevişiriz bile belki. bir kereden bir şey olmaz.

adana bb'nin güzel bir hareket çekmesidir.
geç kalındı. Keşke millet ana avrat sövmeden önce müdahele edilseydi de bu araplar hiç tanıtı asamasaydı dediğimdir.
hüseyin sözlü başkanın burhanettin kocamaz'ın izinden gittiğini gösteren operasyon.
(bkz: mersinde arapça tabelalar kaldırılıyor)
tüm arapça tabelaları değil sadece izinsiz olanları kaldırıyorlar. bir arapça öğrencisi olarak bu durumdan ben de rahatsızım. şahsen türkçe dışında başka bir dilde tabela asılmasına karşıyım.
Aynı harekâtı diğer diller içinde bekliyoruz.
Adamlar çılgın, allah ile dans ediyorlar falan ama yine de en iyisini yapıyorlar. Bir ısındım bak şimdi adana'ya. Sıcak olmasaydı gezip görürdüm.
Adana belediye başkanını tebrik ederim bu doğru davranışından ötürü.
Olması gereken harekattır. Darısı diğer ruhunu kaybetmişlerin başına.
Tabelaları okuyamayan Türkistana gitsin noktasına gelmeden yapılan haklı eylem.

Yeni bir lider çıkıp ben ülkeyi suriyelilerden temizleyeceğim derse ben düşünmeden oy veririm.
mersin büyükşehir belediyesi' nden sonra adana da ayıkmıştır. teşekkürler.
Allahınıza gurban diyorum başka bir şey demiyorum. memleketimden, adana dan 350 400 km uzakta çomarland de yaşıyorum gurbette gibiyim anasını satayım..
bunun adı adana, barzosu bol olsa da, asla arapperest kişilik bozukluğu giremez.