bugün

öldürse daha iyi demek istiyor.
Ne şarkı be. Evet.
sıla sayesinde bugünlerde daha bir anlam kazanan söz. *
şarkı. sıla şarkısı.

nasıl da haklı.

hayvan gibi acır, köpek gibi süründürür. ama bir türlü öldürmez.

avuntu gibi cümle ama aslında çok acırken ölememek de berbat bir şey be.
sılanın fantastik şarkılarından birisidir. aşığım bu karıya yha.
Harika olan şarkı. Dinle dur.
söyleyen kadın. yeni reşit olmuş kadınlara gönderme yapıyor. acısa da öldürmez yani merak etme kas sistemi genişler falan fistan. ne bileyim ben bunu anlıyorum.

şarkının başka hiç bir sözünü bilmiyorum. bir tek orada vurgu yapıyor kadın.
sıla'nın kadife sesinin armağanıdır. evet.
şahane sözleriyle tek kelimeyle şahane bir sıla şarkısı. klibinde de pek hoştur sıla hatun.
Sıla'nın parlamasına katkıda bulunan parça kanımca.
sahillerin milli marşı şu aralar.
her aşk acısının elbette geçici olduğunu anlatan güzel biz söz.
Güzel bir söz. Entry tekrarına girse de yerinde kullanılırsa dehşet bi ikna sözü de olabilir.
melodisi güzel bir sıla parçasıdır. fakat anlam açısından özellikle nakarat dışındaki kısımda biraz belirsizlik hakimdir.
anal sekse soğuk bakan kızı ikna etme söylemi.
(bkz: acı soda öldürmez)
bir ne desem inanırsın değil. *
asker in en çok izlediği klip, dinlediği müzik.
günlerdir dinliyorum . acısa da öldürmüyor hakikaten. sadece bir boşluk ki napsan boş.
sıla'nın en iyi parçası diyebilirim. mükemmel bir parça.

http://www.dailymotion.co...a-acysa-da-oldurmez_music
arabada bir ayrılık sonrası dinlerken kazaya neden olabilecek şarkıdır.
sıla nın farkını birkez daha ortaya koyduğu muhteşem şarkıdır. acısada öldürmez,cehenneme döndürmez,hayatını söndürmez,gidenide döndürmez artık...kendimden geçtim be ne güzel söylemiş.
Söz: Sıla Gençoğlu
Müzik: Sıla Gençoğlu, Efe Bahadır
Düzenleme: Efe Bahadır

Davul: Serkan Ayman
Bas: Cudi Genç
Perküsyon: Cengiz Ercümer
Akustik Gitar: Efe Bahadır
Elektrik Gitar: Kerem Türkaydın
Ud, Cümbüş: Fatih Ahıskalı
Klarnet: Göksün Çavdar
Yaylılar: Gündem Yaylı Grubu
Rhodes: Ozan Doğulu
Vokaller: Sevingül Bahadır, Efe Bahadır, Murat Çekem, Gökhan Keser, Açelya Kılıç
2010 model sıla gençoğlu albümü konuşmadığımız şeyler var'ın 2. şarkısı. öncesinde yer alan öndeyiş ile birlikte dinlendi mi daha bir anlam kazanmakta.

devrik cümleler, anlatım bozuklukları ve hitap karışıklıklarıyla dolu sözleri olmasına rağmen müziğiyle insanı vurmayı başarabiliyor.

malesef nakaratı 1995 tarihli hazal şarkısı elden yar olmaz'ı çok andırıyor. sadece prozodi farklı desek bile doğru olur.

öyle ya da böyle şu soğuk kış günlerinde içimizi ısıtan, rakıya mezeye yaklaştıran bir şarkı olmuş.
sıla nın kankasının sevgilisinden ayrılması dolayısıyla sıla nın içerlenip yazdığı şarkıdır.
güncel Önemli Başlıklar