bugün

arkanızdan konuşup da yüzünüze gülen,'rabbena hep bana'cı olan, başı sıkışınca size 'kanka' diye hitap eden ama işini hallettiğinizin sonrasından hiçbir şey olmamış gibi davranıp selam dahi vermeyen,senin insan yerine koyup da çok iyi davrandığın ama sana o şekilde davranmayan tiplerdir.
sürekli kendini aşağılayan insan. "ben zavallıyım, ben bir işi başaramam, ben hep ezildim, ben sana layık değilim, ben istesem de olmaz" vs vs. uzar gider bu. yahu insan sevecekse de övecekse de yapamıyor. destek olmak istersin, pozitif enerji göndereyim neşelendireyim falan dersin yok, adam bu sözleriyle senin enerjini çeker. boğar böyle boğazını sıkar sanki. bsg denilesi insandır. kendine olan sıfır güveni yüzünden de acırım. * bir de tabii buna maruz kalan bünyeye * acırım.
lanet olasıca kendinin farkında olmayan erkek modelleri.*
ulan sen üstüne alınma ben başkasına acıdım.
sana muhtaç ama yine de minnetsiz modeller, güldürür...
işin içine kızlar dahil olunca kankasını satan kişiler.
O insan benim.Az once aynada botokslu halimi simule ediyordum ki....Ulu Tanrim butun dunyalilari bu goruntumden korusun.Bir ibretlik ogkusu..
sırf fesatlık cıkarmak için her olaya burnunu sokan
yalan olduğu halde iftiralar atıp kendine pay çıkaran
kıskançlığından dolayı sevenlerin arasına giren
ülkenin fakir kesimini varoş diyip dalga geçen ezip alay edip kendini bir halt sanan
insanları dış görünüşleriyle yargılayan dini inançlarına siyasi görüşlerine saygı göstermeyen rezilleree zavallılaraa
Birde insanı Bilek gücüyle değilde para gücüyle dövmeyi yeğleyen insan modelleri acınacak insan modellerine örnek olarak verilebilir..
cebinde parası olmasına rağmen sanki bu dünya hiç bitmeyecekmiş gibi durmaksızın para hırsıyla hayatını yaşayan ailesini bile alıp bigün bi pikniğe dahi masraf olur diye götürmeyen insan modelidir. düşünsene sözlük adam öldüğünde aklımdan geçen tek şey bi gün bile mutlu huzurlu bi gezerken, bi restoranda yemek yemeyen, dışarı çıkıp arabasına sadece gezmek amaçlı dahi bimmemiş olan bi adam. bu adam benim eniştem sözlük çok acıyorum çok sanki bu dünya hiç bitmeyecek.
hiçbir şey bilmemesine rağmen her konuda yorum yapan, kendisi hariç kimsenin fikrine önem vermeyen insanlardır.
görsel
yobaz ordusu.kısaca.zaten 2 model var güzel ülkemizde.
ortamda kabullenilmek uğruna en yakın arkadaşını gömmek, bundan daha acınası insan modeli olamaz herhalde.
Acınacak insan modelinin çoğul halidir.
kendisini diğer insanlardan üstün görüp diğer insanları ezerek yükselmeye çalışan tipler.

ayrıca bu gerizekalılar, diğer insanların fikirlerine saygı duymayarak doğru dahi olsa yaptıkları yavşaklıklarla çoğunluğu arkasında toplayarak yanlış olarak gösterebilir.

allah beyin yoksunu insanlardan bizleri korusun.
yanındaki insanı küçük düşürerek yükselmeyeçalışan tipler.
Söz verip ilk terkeden kişiler.
Suratlarına tükürük atmak en doğru şeydir.
Ama tükürüğüme yazık.
Egoları doymak bilmeyenler.
Ak troll çomarları.