bugün

öldüğü gün nereye gömüleceğini çok merak etmekte olduğum kişi lakin 30000 şehitle aynı toprakta yatmamalıdır
kürt milliyetçilerinin başı. bir dönem batılı devletler ve a.b.d tarafından kullanılmış, işleri bitince de bir nevi türkiye'nin yakalamasına izin verilen şey. o nefes almaya devam ettikçe, türk analarının bağrı yanmaya devam edecektir.
görsel
yarın meclis bu adam için koruma kanunu çıkarırsa hiç şaşırmayacağım, binlerce suçsuz ana kuzusunun katili bu şerefsizin bugün baştacı edilmesini içime sindiremiyorum, o kadar ailenin kahrolmasının tek sebebi olan bu göt oğlanı, çıkıp kardeşlik mesajları veriyor,
şimdi elinizi vicdanınıza koyup söyleyin, babanız kardeşiniz oğlunuz bu kahpe evladının sebep olduğu bir kurşunla öldü ne hissederseniz ?

dip not: bu entryi eksileyecek orospu çocuklarına peşinen yazıyorum, umarım evinize sizinde ateş düşer, ailenizden birini alan bir orospu çocuğuna elinizi süremeden kahrolarak ömrünüzü tüketirsiniz.
görsel

nereden nereye.
bebek katiliydi.
önce imralı oldu.
sonra öcalan oldu.
sonra bu sayın, bizim askerler kelle oldu.
birkac sehit icin tbmm toplanmadi.
bunun kopekleri haburda davulla karsilandi.
cadirlarda yargilanip serbest kaldi.
oslo'da bunlarla pazarlık yapıldı.
sehir yapılanmalarina göz yumuldu.
şimdi ise bu it imralıda keyif catiyor, yazdigi kitaplardaki baskanlik doktrini referandum diye onumuze geliyor. bahceli de bu yola baş koyuyor.
vay anasina be.
Devletimizin, maaşına zam yapmaya korktuğu birçok memurundan ve asgari ücretle bir aile geçindirmeye çalışan işçisinden daha iyi baktığı *,can güvenliği askerimizden, profesorlerimizden, aydınlarımızdan çok daha emin eller*de olan, kendisine imralı gibi manzarasi harika bi ada tahsis edilmiş .....* katil kişi..
akp iktidarının yediği halttır. meydanlarda bağır çağır. terörü kazıyacağız, teröre taviz yok de. fidan gibi çocukları ölüme gönder. sonra bu orospu çocuğuna ailesi ile görüşme izni ver.

yapacağınız işi sikeyim.
gerçek adı artin agopyan olduğu söylenir.
küfür dağarcığının genişletilmesi için günde bir kez akla gelmesi yeterlidir.asmamakla doğru bir karar verilmiştir ancak hapse atmak yanlıştır.taksim meydanına bırakılmalıdır.madem suçsuz bıraksınlar taksime başka bir isteğim yoktur yüce adaletten...
Abdullah öcalan diye yazılır.
Orrrospu çocuğu diye okunur.
öbür dünyada yatacak yeri olmadığından , bu dünyada hapishanede kral hayatı yaşattığımız kürt, terörist lideri.
yediği kaba sıçmakla kalmayıp binlerce ailenin ocağını söndüren, binlerce türk-kürk vatandaşımızı katleden, ülkemizin gelişmesini (özellikle doğu bölgelerimizi) engelleyen, yabancıların maşası olmuş, korkak adi şerefsiz, insan demeye bin şahit bir hain.
bundan 50 yıl önce 3 nolu mevzide( tabur çöplüğünün yakıldığı yerin yanı) nöbet tutmaktayım, tabur çöplüğüne son kullanma tarihi geçmiş konserve ve gıda malzemeleri atıldığı oluyordu bu sebeptende yan köyden çocuklar jiletli telin içinde geçerek tabur çöplüğüne giriyordu yani sıkıntılı bir durumdu 5 yaşındaki çocuğun kafası jilete takılmıştı ve bir daha kapanmayacak yara bırakmıştı biz nöbeti bırakıp çocukları ordan uzak tutmak için uğraşıyorduk.( nöbete bozuk para ile gittiğimiz olurdu)

nöbet gündüz 3-5 nöbetiydi hem sıcağın etkisi hemde ateşin yaydığı koku dayanılmaz bir hal alıyordu çocuğun biri geldi tel örgülerin oraya ilkokul çağındaydı çocuğu uyarak gitmesini söyledim, pek oralı olmadı şaka ile karışık
ben - bak benim silahım var dedim
çocukta - benimde abimde keleş var dedi
ben - nerde diye sordum
çocuk - gidip,geliyor dedi
çocuk - sonra bana aynen şu cümleyi kurdu '' denizin ortasın adam var biliyormusun'' dedi
-demek istediğini anladım '' sen onu seviyormusun dedim''
çocuk - hayır ben onu sevmiyorum dedi

apo denen terörist kürt halkının haklarını savunmuyor, biz köylüye çok yardım ettik ve onları kazandık ama pkk onları hep ezmenin kafalarını, kuma gömmelerini istedi.

abdullah öcalan gerçekten kürt halkına bir katkı istiyor olsaydı güneydoğuda şantiyeler basılmazdı,iş makinaları yakılmazdı, okullar kurşunlanmaz,fabrikalar kapatılmaz,esnafın kepeği indirilmezdi. devlet kürt vatandaşlarımıza ne verse karşısında hep pkk yı bulacaktır, çünkü kurt puslukta belli olur , onların varlığı için güneydoğu yeşermez, yeşerirse dağlar onlara zindan olur.
Sene 1999, daha 3. sınıftaydık. Yıllardır çevremde herkesin piç apo diye bahsettiği terörist yakalanmıştı. Daha ilkokulda olmamıza rağmen tüm tenefüslerde yaklaşık 1 hafta okulun bahçesinde dahi "piç piç apo " diye kendi aramızda eğlenerek sevincimizi kutluyoduk. Yolda falan gören amcalar çağırıp çikolata falan alıp dağıtıyolardı bizlere.
Belki o yaşlarda, neden niye yaptığımızı bu piçten niye bu kadar nefret edildiğini bilmeden bunları yapmıştık. Ama şimdi ise bu o.ç barış elçisi ilan edildi nerdeyse demiyeceğim gerçekten ilan edildi ve yetişen nesiller bu adamın nasıl bir o.ç olduğunu bilmeden yetişiyorlar.
(bkz: şerefsiz)