bugün

suudi arabistan kralı. 8 / 10 ağustos ta iş ilişkileri amacıyla türkiye de olacaktır.
isminden belli zengin oldugu.
türkiyede gecesi 20.000 euro olan odada kalmıs kendileri...
halk arasında boylelerine sefa pezevengi diyoruz. * *
nefret ettiğim büyük göbekli insancık.
cumhurbaşkanımızın ülke protokülünü alt süt edip oteline giderek elini öptüğü kişi.
(bkz: ziyade/#3225474)
anıtkabire gitmeyip biz mezar ziyareti yapmayız denildiği halde türkiye cumhuriyeti onuncu cumhurbaşkanı tarafından suitinde ziyaret edilen, eli öpülen ayağı yalanan, zengin suudi kralı.
suud ailesinin bütün o kibir ve şatafatını taşıyan, beş para etmeyen ama iktidardakilerin pek kıymet verdiği, arap ülkelerine bela olarak verilmiş bir ailenin üyesi.
(bkz: yallah) (bkz: yallah)
54 yaşında bugün vefat etmiştir.
90 yaşında ölmüştür. Yerine salman kral olmuş.
Vefat etmiş.
Cenazesine kimler katılacak acaba. O çok sevgili amerika gelir mi acep.
Hayatını kaybetmiş suudi arabistan kralı.

Dünyanın dört bir tarafında müslümanlar kesilirken günlerini keyif sofralarında geçirdin, zalim devletlerle iş birliği yaptın. Gel de arkandan rahmet oku şimdi...
Cehennem e doğru yola çıkmış pis vahhabidir kendisi.
Ulan adamın adını okurken arap aksanıyla okudum hadi hayırlısı.

Eabdullahhh bin eabdull eaziz aaal süüuud.
mekanı cennet olsun tanımazdım kendisini ama arabistanda iyi reformlar yapmış zamanında, varsa bi günahı onu yaratan bilir burda arkasından konusmaya luzum yok. bide sırf arap diye küfredenler bende arap kökenliyim aynı küfürleri banada edebilirsiniz hak dünyasında görüsmek dilegiyle esen kalın efenim.
Karşı devrimci Abisinin başarılı politikaları sayesinde (rabıta) ülkemizdeki rejim değiştirilmiştir.
Siz türkiye'nin kendisi için yas ilan edilmesini üzüntüden osbir çektim diye aklınızca küçümsemeyin cumhuriyete karşı yapılan ihanet bağlamında bakarsanız sembolik anlamı çok ama çok büyüktür.