bugün

Ulusal kanal (Perinçek'in kanalı) sabah haberlerini sunan Halil nebiler'in açıklaması.

görsel

https://twitter.com/sandf...EdI8b5Mn9oA2fctA&s=19
Geminin yanına yaklaşamadan kurşuna dizilir bunu söyleyen aptal.
Geminin yanına yaklaşacak cesaretiniz var mı la pero. Git apoya gül ver bekaada hadi gündemi meşgul etme.
Haah , bir savaşımız eksik. O da olsun tam olsun.
söylediklerini denemelerini izlemek için heyecanla bekliyoruz.
yani abd nin de amacı nedir? böyle bir zamanda uçak gemisi ne alaka?
uçak gemileri orta ölçekli bir ilçe gibidir içinde ciddi sayıda sağlık ekibi, ekipmanı ve hastane bulunur.
ha uluslararası ilişkilerde her hareketin bir görünen birde görünmeyen ama muhattabının net şekilde algıladığı anlamları vardır.
oraya benim cücük aklım ermez.
Ulusalcı kisvesi altında rus-çin muhipliği yapan dangalak tribi. Uçak gemisi tam donanımlı bir hastane ve ihtiyaç duyulan her şeydir. Adamlar lütfedip göndermiş çomarlar altında buzağı arıyor, daşşak alırsınız elinize fazla kurcalamayın.
...ve korkup kaçtılar !..

En Kahraman Rıdvan .

En Kahraman Rıdvan, futurist bir hikâye ile Gırgır dergisinin tirajını dünya sıralamasına oturtan yerli, hiçbir süper gücü olmayan, sakar ve o kadar da sevimli bir çizgi roman kahramanıdır. Kahramanının yaratıcısı karikatürist Bülent Arabacıoğlu’dur. Vikipedi
Aranan dış mihrak bulunmuş.
(bkz: millenium challenge 2002)
ulan 50 sene önce abd büyükelçisinin makam arabasını yakanlar vatan haini muamelesi gördü bu ülkede. sonra da infaz edildiler.
küçük enişte.
Hııı tamam.
ABD uçak gemisi: beni yakacaklar diye gelemedim.
Ben Ne Zaman Ki ihamız düşürüldüğünde Amerika'nın gönderdiği Savaş gemisini batırırız işte o zaman büyük Türkiye olduğumuza inanırım.
biri bu adama, gelen geminin maket olmadığını anlatsın.
Batırmaya batırrızda sonrası nolacak..