bugün

orospu evladının tekidir. görüldüğü gibi cesaretlenip bilerek taciz etmektedir kadını.
ne şerefsizler var yarabbi ya.

http://www.youtube.com/watch?v=UwLJ5n5HtlA
"o saatte orada ne işi vardı, şort giymeseydi" şeklinde kafa düzen sapık çomarlara izletilmelidir. taciz türkiye'de bireysel değil malesef artık toplumsal bir suç olmuştur.
Arkasina dönüp utanmadan birde kendini savunan serefsizdir. Ne gunlere dusuyorz her gecen gun durum kotulesiyor. Yazik ya. Ayrica sevgili yazar yok tahrik edici giyinmemis vs demissin. Kadinin ustunde sort olsa haketti diyeceksin gibi bir hal sezinledim. Yapmayin etmeyin guzel kardeslerim.
orospu çocuğudur...
Süzme orospu çocuğudur.
Şerefsiz kendine "erkeğim ben" şeklinde yalanlar da söylüyordur. Küfreden kişiler de iyi düşünsün kadını korurken kadına küfrediyorsunuz.
Kadina helal olsun ki sessiz kalmamistir.
biraz daha usteleseymis keske orcoya.
(bkz: a101 in güvenlik kamerasına takılan tacizci)
(bkz: aramaya inanmak)

dengesiz bir adamın tesettürlü kadını taciz edip bir de edepsizce kendini savunmasıdır.
1* hep dedigimiz gibi olay turbanli olmak yada kasik sortu giymekte, karsi cinsi guya soz konusu " tahrik " etme durumu degildir.

2* sen hayvanmisinda duygu hissetmedigin bir disiye karsi taciz edecek kadar tahrik oluyorsun ? cevabin evet ise, evet sen hayvansin.

3* Kendimi adamin yerine koyuyorum , nasil yaparim ben bunu diyorum ? Cevapsiz kaliyor sorular. Cunku insan evladiysaniz ananizdan babanizdan uc bes terbiye ahlak gorduyseniz donupte sokakta bir kiza laf bile atmazsiniz. Ama tabi ananiza ablaniza atilmasini istiyorsaniz sizde buyrun atin efendim. Atis serbest.

4* Caydirici cezalar getirilmeli. Turk insan erkegini sen ancak oyle korkutabilirsin . Hadim cezasini getiriceksin ne tecavuz kalacak ne baska birsey.

5* Insan olmak ayridir maganda olmak ayridir ancak ulkede yasayan nufusun yarisindan cogu maganda oldugu icin kasik sortu, tayt gibi normal seyler " tahrik " edici bulundugu icin boyle utanilacak bir haldeyiz. Bacinizida sokaga salmayin, onlarda laf yiyor cunku.

6* su muhabbet var birde, Turk kizlariyla tanisilmiyor cok kabalar vs. yuzyuze yada sokakta gordugunde durduramiyorsun cunku bilincalti savunma mekanizmasina programli oluyor sapik igrenc insanlar yuzunden.

7* kayitlardaki adamin bulunup polise degil bir yere kapatilmasi lazim. Ardindan islak odunla islah edilmesi gerek. Iyi geceler sozluk.
Şort giymeseydi, o saatte orada ne işi vardı diye tacizi meşrulaştıranlar
iyi izlesin.
Bir şerefsiz hareketi.. bir de üste çıkıyor it.. bu taciz tecavüz olaylarının giyim kuşam, yaşlı genç çocuk, açık örtülü, dili dini ırkı olmaz.. sapık her yerde her koşulda sapıktır.. ona yapayım şuna yapmam diye zihniyetleri yoktur.. Bugün yaşlı bir kadına yapan yarın 2 yaşındaki bebeğe yapar.. suratlarına tükürdüğümün itleri.
Utanç verici, eyvahlar olsun denen olaylardan biri dahadır ve sonuncusu olmayacaktır ne yazık ki.
Demek ki neymiş?! Tacizin, tecavüzün, açığı kapalısı, şortlusu, türbanlısı, genci, yaşlısı yokmuş.
Hamuru bozuk bu insan görünümlü varlıkların ayırımı yoktur. Ve ciddi caydırıcı cezalar almadıkları sürece, tiksinç varlıklarıyla, asap bozmaya, can yakmaya devam edecekler.
Lanet olsun!!!
Bir kez daha Sapıklığın dil,din,ırk ayırt etmeksizin Düşünce olduğunu anladığım olay.
taciz edilen kadın başı açık olsa ya da kıyafeti açık olsa taciz olayı meşrulaştırıldığı için artık günde binlerce yaşanan olaylardan sadece birinin güvenlik kamerasına takılmış olanı. taciz edilen kadın kapalı olduğu için olayı eleştiren kişiler, bu olayların artmasına sebep olan sizlersiniz. taciz gibi hatta tecavüz gibi insanlık dışı olayları meşrulaştırdığınız için. kadının ne giydiği ya da ne yaptığı fark etmeksizin her suçu kadına bağladığınız için. şimdi gelip "ama bizim başörtülü bacımızı taciz ettiler." diye zırlamayın. zihinler sapık, ve bu sapık zihinlere göz yumanlar yine sizlersiniz. övünün yarattığınız ülkeyle. oralarda bir yerlerde kameraların olmadığı yerde sevdiğiniz kişiler de tacize uğruyor ve birçoğu bunu dile getirmeye korkuyor çünkü suçun kendisine atılacağının çok iyi farkında. öyle pis bir ülke haline getirdiniz ki burayı birçok kadın tepkiden çekindiği için sessiz kalmayı tercih ediyor, bu şerefsizlere de meydan doğuyor tabi.
ben en çok yandakilere sardım.
ben olsam o şerefsizi komaya sokardım.
öyle bakmışlar.
Bakıyorumda kadın açık giydi diye tacizi tecavüzü meşrulaştıran zihniyetten ses seda yok ne oldu niye yazmıyorsunuz.. bu başlık size girsin!!
demekki neymiş olay etek, olay şort değil zihinmiş.

bu tarz zihne ve beyne sahip abazaların bu toplumdan uzaklaşması ve uzaklaştırılması gerekmektedir.
yine bir yaptırımı olmayacak olaydır. listeye eklenen bir yenisi dahadır. sıra her an bize de gelebilir ki bakarsanız Türkiye de tacize uğramamış kadın neredeyse yoktur. ya arkandan bakacağını belli eder, ya laf atar, ya fiziksel temaslara varır olay. bunlardan birini bile yaşamayan kadın neredeyse yoktur.

allah korusundan başka diyecek lafım yok. çünkü gerçekten kadınların her anlamda çok çaresiz kaldığı ve çaresiz bırakıldığı bir konu bu.
bir orospu evladı kolay yetişmiyor.
yine orospu evladı bir tacizcidir. yarın bizim karımıza, kızımıza, kardeşimize sarkmaması için ifşa olması ve ceza alması gerekir. ancak oradaki vatandaşın bile olaya tepkisiz kalması ne durumda olduğumuzun bir göstergesidir. önce kendi içimizde cezalandırma sistemini aktif hale getirmeliyiz, oradaki 2 tane dallama yalnızca dinlemekle yetinmişler.
Eline ne geçtiğini merak ettiğim tacizcidir. Elledin de ne oldu yani ? Bu kadar mı büyük cinsel açlığın be yavşak ?
abla burka giyip yüzünü kapatmadığı için herif tahrik olmuştur. ablanın yüzünü kapatıp, ellerine de eldiven giymesi gerekirdi. aynı zamanda da "kadın kısmının ne işi var markette? otursun oturduğu yerde, alışverişi kocası yapsın".
görüntüden namaz kıldığını, oruç tuttuğunu tahmin ettiler ya.
sözlük meteoroloji uzmanı dolu
uzaktan müthiş tahmin yapıyorlar.
Görüldüğü gibi olay şortta değil zihniyettedir. Artık bazı kuş beyinlilerin anlamasını bekliyoruz.
''Şimdi bu kadın da mı şort giydi, amına koduğumun çocukları!'' dediğimde suratı bile kızarmayacak iğrenç, sefil varlıklar var aramızda.