bugün

7. Nesil Yeni sözlük yazarımız hoşgelmiş hayırlı olmasıni diliyoruz iyi işler yapabilir potansiyeli görüyorum.
yazarimiz facebook etkisinden cikamamis gibi gorunmekte. hosgelmis nesildas.
(bkz: bu başlığa 10 000 entry bulabilirim)
(bkz: cep imamı)
(bkz: shaqirt)
darthullah gulenia isimli sith lordunun minik-sithi.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadamın 7. nesil versiyonu olan yazar kişisi. ya da kendisi de olabilir.*
saçıma pudra şekeri döken haindir.
(bkz: #7848908) sohbet tadında bir entry girişi vardır.

format mı o ne ?

ilk entry tanım içermelidir dostum. hiç değilse ilk cümle tanım cümlesi olmalıdır.
enrtylerini okudukça kafadan* anılarını yazdığını, olayları istediği gibi sonuçlandırdığını düşündüğüm yazar kişilik. Zira bi insan habire bu kadar kıssa dan hisse olabilecek şeyler yaşayabilir mi bilmiyorum. Herneyse onun bi amacı var bu yolda söylenen yalanlar caiz midir azizim? hemen bi anınla beraber açıklamanı bekliyoruz.. saygılar..

ha bu anının içinde hicbiseyebosunaiclenmeyenadam de olursa çok seviniriz hatta ateistlerle kavga falan etsinler ama bak bu benim fikrim, zira daha etkileyici oluyor.

(bkz: dinden soğudum arkadaş)
(#7848966) şeklinde bir entry girebilmiş yazar.

(bkz: ne yaptın yeğenim)
(bkz: ota boka ateist damgasi vurmak)
masterini tam yapamamis bir dusunce.
7.nesil bir yazar kardeşimiz.

hoş gelmiş. hoş bulmuştur inşallah.
Asla geri adım atmayan bir insandır. Karma onun için önemli değildir. Gerekirse bu yolda canını verecek kapasitede bir insandır. Entryleri yöneticiler tarafından silinmiştir.
bu yolda canını verse de kurtulsak yazarı.
(#7959885)garip bir yazardır. ateizm hakkında atıp tutmakta kendini özgür görürken, genel ahlak nedir ne değildir zerre bilgisi yoktur.
klas yazardır.
Deniz baykal'ı yolcu eden yazardır. *
sözlügü bırakmak için yeterli sebebi üzerinde taşıyan yazar. yahu kaç kere ironi yapmaya çalışırım bunun gibisi gelir aşagı baltalar eylemimi yahu bir okusana , bir dinlesene.
(bkz: #8070647)
görsel
entrylerinde gülücük kullanan yazar kişisidir. formatı okusundur. nickaltından cevap vermesindir. polemik çıkarmasındır.
buraları forumlaştıranların burnunu ısırdığımı öğrensin, ona göre davransındır. çok rica edeceğimdir; ona buna çemkirmeden önce kendi entrylerini bir gözden geçirsin, nerede hangi noktalama işareti kullanıyor baksındır.

(bkz: çaylaklık entrylerini okumadan yazar yapan moderasyon)
(bkz: sözlüğü okumadan yazar olan yazarımsılar)
kojiro hyuga'dan ironiler (#8127750)
karması artılar da olsun diye * yazardır. Hak adamıdır. Hak yolunda ölecektir.
dini değerleri yozlaştırırken bok yolunda gitmesi muhtemel kişidir.
Bok yolunu çok görmüş yazardır. Herkesden tecrübelidir. Onu bok yoluna çekmeye çalışırlarken, erdemli yazarımız onları hak yoluna çekmiştir.
Sokak serserisidir. solcuların, ateistlerin ulaşamayacağı derecede beyefendidir. Müslüman olmayan adama (!) saygısı yoktur. insanı, insan yapabilmek için elinden geleni yapar. insanlık müslümanlıktır.
gece gece güldüren insan.
"a master of thoughts" olmuşsun da, düşünceleri at gözlüğü ile görmemeyi öğrenememişsin derler adama. elin alevisi diye ezdiğin adam da müslüman. en az senin kadar! din bilgini gözden geçir derim.