bugün

togg güzel araba modeli falanda fena değil ama o para çok. bence 550 bin liraya sıfır hyundai bayon almak daha mantıklı. https://www.hyundai.com/t...-satis/arac-fiyat-listesi
Beşyüz elli bine sıfır araba alınabileceğini hiç sanmıyorum liste fiyatları yanıltmasın.
Muadilleri 2 milyon civarı, tabi sen kıçı kırık baylon binmek istersin o başka.
ilk üretimi almak riskli. Ford un ürettiği ilk araçların hepsinde kornadan başka her yerden ses geliyormuş.
6 tane honda civic 1.4 iS alır değişik değişik binerim yine o parayı vermem.

Şimdi bu arabada da ötv falan olması normal mi? (Soru işareti)

Biz ürettik diyosan Arabanın maksimum ederi 500 bin tl olması gerekir. Hani millet için yapıldı ya bu araba. Yaaa işte ondan.
valla çok parası olan alır dener. ama sıradan vatandaş için zor. ancak şu var sıradan vatandaş değil araba sıvı bulaşık sabunu bile almasa o iş batar.
Adam 1 milyonluk arabayı şahin parasına almak istiyor kafaya bak. Bu kafa yıllar önce devrim otomobili üretildikten sonra içine benzin konulmadı diye lanetlenerek bizi araba üretmekten vazgeçiren gerici kafa. Ulan italya Ferrari yapıyor alman porche yapıyor bütün italyanlar ve almanlar o arabalaramı biniyor dızo seni. Araba üretilsin sonra 500 binlikte yaparlar senin için ufak tefek ona binersin. Ama yook pardon sen onada binmez neden 250 lik yok diye ağlarsın nasıl olsa alacağından değil ya maksat türkiyenin arabasını itin götüne sokmak.
togg alanlara trafik polisleri ceza yazmayacakmış. emniyet şeridi kullanmakta serbest olacakmış.

edit: kaynak sormayın.
Fakir adamin arabasi tofaş olduğu için beni pek ilgilendirmiyor o kadar param olsa kirada durmam.
bence gayet mantıklı bir harekettir ytd. fiyatı gayet normal. ama piyasaya göre normal tabi yoksa bana göre bütün arabaların fiyatı anormal. sadece araba mı her şeyin fiyatı anormal.
Maketini, onun da çakmasını tabiki, belki alırım. istemediğimden değil, param olmadığından... Kıçında don olmayan Akapeli akrabalarla güzel araba olduğu konusunda konuşuruz belki. Sanırım onlar da "param olsa hemen alırım, değer o paraya" diyecektir.
Dünyada bir ürün herkes alsın diye üretilmez zaten, belli bir kitlesi vardır, ona yönelik marketing yapılır , manyakmısınız bu araba ya normal bir işçi memur elbette sahip olamaz arabayı özel kılan zaten bu özelliği, kimsenin kolayca sahip olamaması sadece elit kesime hitap etmesi, arabayı primum yapan olay zaten bu, ilk sahip olanlar için Ferrari etkisi yapacak arabadır, arabayı park ettiğiniz zaman bu arabayı inceleyen vatandaşları görürseniz şaşırmayın.
Uzun menzilli büyük bataryalı modeli full gırtlak paket dolu haliyle 1290 TL ediyor, buda bu teknolojideki bir araç için mükemmel bir fiyat bence, gücünüz yetiyorsa bu paketi alın benzinli araçların yağıyla suyuyla uğraşmayın, birde eviniz villa tarzı birşeyse direk alın.
ileride belki ama şu anda yapmayacağım eylem.

Satış sonrası hizmet nasıl olacak bunu görmek lazım.

Beğenmediğimiz Fiat bile yaygın servis ağı ile hizmet sunmakta.
Sikik 19741978l9741978. Kırım tatarı amına koymuş o yüzden ben cevap vermiyorum. Yarrak kafalı seni. 500 bine alacağın şahini de götüne sok bu arada.