bugün

entry'ler (10)

953 bin tl verip togg almak

bence gayet mantıklı bir harekettir ytd. fiyatı gayet normal. ama piyasaya göre normal tabi yoksa bana göre bütün arabaların fiyatı anormal. sadece araba mı her şeyin fiyatı anormal.

haluk levent in en iyi şarkısı

dert olur, dağlar, aşkın mapushane, kaçış, akşamlar, bir gece vakti, kral çıplak, geceden, zor aşk, gecelerim, gülendam, gülün bittiği yer, çemberimde gül oya ve daha niceleri. bir de hakettiği değeri hiç görememiş ve pek bilinmeyen süper şarkıları vardır. bunlardan bazıları ; anadolu diyarında, vapurum ve yuşa tepesi.

haluk levent i samimi bulmamak

ben samimi buluyorum. bu adam eskiden de böyleydi. birçok insanın hayatına dokundu. ama twitter'da kendisini yıpratmak için elinden geleni ardına koymayan bir grup var. boş konuşan tipler. bu adam büyük saygı duyulmayı hakediyor.

ekşi sözlük

leş gibi bir sitedir. her türlü pisliğin, terörün övüldüğü bir yerdir. muhalefeti eleştirmek yasaktır ama iktidara ve islami değerlere her türlü küfür hakaret serbesttir ekşi çöplükte. çok faşist bir yönetimi vardır. şimdilerde ifade özgürlüğü diye ağlıyorlar ama o ifade özgürlüğünü binlerce yazardan esirgediler sırf kendileriyle aynı düşüncede olmadıkları için. eskiden nefret etsem de ara sıra girer okurdum. şimdi ise dns ya da vpn ile girebileceğimi bilsem de tenezzül etmiyorum. inşallah hep kapalı kalırlar.

haluk levent

canım şarkı dinlemek istediğinde ilk aklıma gelen insandır kendisi. benim için gerçek bir rock efsanesidir. zaman zaman rockçılığına bok atılmıştır. oysa bu adam türkiye'de bir numaradır. şarkılarındaki gitar soloları da harikadır. elbette kötü şarkıları da vardır her sanatçının olduğu gibi. kendisinden beklentim anadolu rockta takılı kalmayıp değişik türler de yapmasıdır. senfonik rock olur, metal olur. neden olmasın.

insanlığı ve yardımseverliğiyle de herkesin gönlünde taht kurmuştur. haluk levent'in bu özelliği çok eskiye dayanır. sosyal medya denen şey yokken de çok yardımseverdi. birçok yardım konseri vermiştir. doğa katliamı olur konser verir, srebrenitsa katliamı olur şarkı yazar, filistin için de aynı şekilde. bu adam rock ruhunu tam anlamıyla yansıtır hem müziğiyle hem kişiliğiyle ama nedense kendisinin yarısı kadar rockçılığı olmayan şarkıcılar ve gruplar yüceltilirken haluk levent'e bok atılır. haluk kralsın sen kraaaaaaalllll.

ronaldo gaucho de assis moreira

izlemesi en zevkli futbolcuydu. hem futbolu hem de sempatikliğiyle herkesi ekrana bağlardı. çok güzel maçlar izletmiştir bizlere ama keşke kendine daha iyi baksaydı ve zirvede daha çok kalsaydı. estetik deyince bir ronaldo nazario bir de ronaldinho gerçekten muhteşemdi.

meral akşener in bir bok elde etmediği gerçeği

altılı masa zaten güven veren bir görüntü vermiyordu. son yaşananlarla iyice kendilerini rezil ettiler. kararsız bir seçmen olarak beni en başından beri hiç cezbedemediler. seçimi kaybederlerse birbirlerini çok fena yiyecekler.

muharrem ince

ilginç bir şekilde twitter'daki anketlerde birinci çıkmakta. ben de kararsız bir seçmen olarak belki kendisine oyumu verebilirim. seçim bi gelsin hele.

kandil simidi

çayla harika giden bir lezzettir. olsa da yesek.

şaka maka en iyi sözlüğün uludağ sözlük olması

şakası makası yok en iyisi en güzeli uludağ sözlüktür. ekşi getir götürümüzü yapar.