bugün

pazar günü sıcak bir antalya akşamında yapılacak tanışma amaçlı zirvedir. yer olarak ışıklarda bir tantunici uygun görülmüştür. saat 20:30 da başlayacaktır. buluşma noktası ışlıklardaki kapalı spor salonu önüdür. katılmak isteyenler deep' veya sulbart'a özel mesaj kullanımıyla ulaşabilirler. katılmak istemeyenler de deneyebilir.
şu an için takım the kene, sulbart, deep ten oluşmaktadir.
konyaaltı daha uygun olur diye düşündüğüm zirve.
akşam olursa * seve seve katılacağım zirvedir.
galiba tahmin ettiğim gibi üç kişilik olacak zirve.**
yer, zaman ve katılımcılar değişse de güzel olmuştur. ama internetin i'sinden haberi olmayan amcamın oğlunun katılışı daha bi gariptir.

-amcolu nere gidiyoz?
+benim arkadaşlarla buluşcaz.
-nerden bu arkadaşlar?
+sözlükten.
-sözlük?
+uludag sözlük, bi internet sitesi.
-girsem ne olur?
+patlar amcolu patlar!!
-hmm!!

ama şunu söylemeliyim yediğim tavuk süperdi. deep'in ellerine sağlık valla. yeni sezonda daha fazla katılımcıyla buluşmak üzere.
yanlış anlamalar sonucu geç katıldığım zirvedir. bir daha ki zirveye, sözlüğe yeni katılan antalyalı yazarlarla birlikte daha güzel bir organizasyon olur inşallah dediğim zirvedir.
tuh kacırdım dedigim zirvedir. ikincisine inşallah artık.
tabi canım tanısın kaynasın,biz kurumsal bie sozluguz dedigim zirve.istanbulada bekleriz efendim.
kesin katılacağım zirvedir.
9 temmuz 2006 mı kesinlikle o tarihte antalya da olacagım zirve.
(bkz: alanya) dan 2 saatte gelsem mi napsam dediğim zirvedir.
edit: ya ben bu zirveyi 9 ağustos 2006 sandım o yüzden katılsam mı dedim yaa.*
(#437182) ben de kendimi zirveye geç kaldım sanmıştım *, halbuki zirvenin üzerinden 26 gün geçmesine rağmen daha gelecekler varmış.. *