bugün

Kısır geçmesi muhtemel maç. Ertuğrul hocanın eskisehirsporu nasıl oynattığı ortada, oynamaktan çok oynatmamayı tercih ediyor. Bizimkiler de son haftalarda düşüşte. Özellikle Beşiktaş' ımın hücum varyasyonları zayıf maalesef. Bir de buna almeida'nın sakatlığı eklenince... Gerçi durumu belirsiz. Oynayabilir. Oynarsa performansı soru işareti. Oynamazsa büyük ihtimal ömer Şişmanoğlu oynayacak. Onun performansı daha büyük bi soru işareti.

Bundan mütevellit futbol zevkinden yoksun bi oyun bekliyorum. iddiacılar için tavsiyem:
iy 0
Veya
Alt
o "büyük" taraftarı olan beşiktaş, bundan 3-4 sene önce olsa maçtan önce burayı entry'lerle dolduracaktı. fakat şu an sözde "feda yılları" ama kimse beşiktaşı iplemiyor. 5 tane entry girilmiş şu ana kadar. aynı galatasarayın bi ara süründüğü zamanki gibi. sezonu 7. bitirdiği zamanlarda kimse galatasaray hakkında yazmazdı, kapak fotoğrafı görmezdim hiç galatasarayla ilgili. kimsenin umrunda değildi. işte böyle bir şey istanbul takımı tutmak. iyi günde tutarsınız sadece, sordular mı? "beşiktaşlıyım", "galatasaraylıyım", "fenerliyim" ama hayatında bir kere stada gitmemişlerdir daha. kendim inönüye tam 3 defa deplasman yapmama rağmen eminim ki o "beşiktaşlıyım" diyen sözde milyonlarca taraftar benim gördüğüm kadar kendi stadlarını görmemişlerdir.

iyi ki şehrimi satmadım, iyi ki istanbul yalaması olmadım. memleketime sahip çıktım. yensen de yenilsen de umrumda değil. biz takımımızı 3.liglerde adını bile duyamayacağınız takımlarla maç yaparken sevdik. nedir ki sizin "beşiktaş" sevdanız.

elbet bir gün güler şehrine ihanet etmeyenler.

varsa yoksa eskişehirspor.
çarşının ağlayacağı maçtır. eses kanırtır.
Eskişehirspor kazanır, en iyi ihtimalle kaybetmez. iki ihtimalli maç.
biletleri tükenmiştir. buyuk bjk taraftarı bu sogukta takımını yalnız bırakmamış.
kalbimin Beşiktaştan yana olduğu maç. maç 2-1 bitecek. maçtan sonra editlerim.
inşallah yeneceğimiz maçtır. bu arada beşiktaş taraftarı başka takımların tarfatarına benzemez. her zaman beşiktaşın yanındadr.
(bkz: diren köşe bayrağı)

(bkz: hepimiz reklam panosuyuz)
reklam panolarının uçuştuğu maçtır.
Beşiktaş başlıklarına beşiktaşlıdan çok diğer takımın taraftarı yazar. Galatasaray taraftarı hiç konuşmasın hele. Takımını söylemekten utanıyorlardı bir ara. Gidin başka yerde konuşun amk.

Editto: beşiktaş taraftarını eleştirmek fıs fıs edenlere düşmez. Es es miş. Hıaammına...
hakem sayesinde sıfır sıfır giden maç. Hakemle birlikte beşiktaşı yenmemiz gereken maç.
eskişehirspor açısından kolay geçecek maç. iklim şartlarıyla başa çıkabilirse beşiktaş'a eser geçer.
Serdar'ın müthiş oyunu ile takımı sırtladığı maç. insan hayretler içinde.
beşiktaş'ın 3-1 galip geleceği maçtır. es ese sağdan soldan esecektir.
gökhan'ın karşı karşıya gol kaçırdığı maç.
Gökhan'ın bir kazma edasıyla yaptığı vuruş kalecide kalan maç.

ulan şunları atın be. bu pozisyonlar yüzünden puan kaybediyoruz.
besiktas koysun eses hoplasIN taraftar oh'lasIn dedigimiz mac.
Gökhanın kaleciye kıyamayıp atmadığı maç. Yeriz bir tane şimdi.
satılmış hakemlerin penaltımızı gene vermediği maç.
veli'nin eskişehir kalesinde savunma yaptığı maç.
Velim kavlakım rakip kalede bildiğin gol çıkardı.
Rüzgarı hiç kullanamadık ya la.
ersan çocuğu koymuştur.
Ersanın gayretinin meyvesini aldığı maç.
Beşiktaş'ın kazanması gereken maç. atın dicektim ki atmışlar. *

edit: ölümüne fener. *

orsp çcğu hamsispor. *
forvetlerimizin acziyetini gözler önüne sermiştir. defansla forvet hattı yer değişebilir. beşiktaş gibi bir takıma, beş kuruş etmez oyuncular yakışmamaktadır. artık iyi futbolcular görmek istiyoruz.