bugün

3-0 galatasarayın kazanacağı maç.
goller : chedjou burak (2)
bu futbol ile galatasarayın mağlubiyeti ile sonuçlanacak maç. o eski ruh yok, o eski istek, o eski mücadele ve kazanma inancını yitirmiş galatasaray. beşiktaşın ruhu lazım şu an galatasaraya. umarım işler aralığa kadar düzelir.
galatasaray'ın tıpkı juventus maçında olduğu gibi gruptan çıkmak adına tamam ya da devam maçı olacaktır. inşallah arsenal'i gömeceğiz arenaya.
9 Aralık Salı 21:45 Galatasaray - Arsenal (STAR TV)
"teker teker aşacağız turları, avrupada alacağız kupayı" tezahüratını bıkmadan söyleyeceğimiz maçtır.
galatasayın boruyu Arsenal a boruyu döşeceğimi maçtır.

hasstirrr bu sefer kendim bile güldüm. amk...
Maç sonucu gs:0 arsenal:4 olacaktır.
5-0 ya da 6-0 falan bitecektir.
hamza hamzaoğlu'nun ilk şampiyonlar ligi maçıdır.
hamza hamzaoğlu'nun td olarak ilk ve son şampiyonlar ligi maçıdır.
görsel

galatasaray'ın bu 11 ile çıkması beklenen maç.

yedekler: sinan bolat, veysel sarı, hamit altıntop, yekta kurtuluş, yasin öztekin, olcan adın, goran pandev.
şampiyonlar ligi iç saha maçı.

Bi sokup bırakacaklardı, boyun Bağına KADAR girdiler.
Galatasaray'ımın güzel bi oyunla şampiyonlar ligine veda edeceği maç.

arsenal'ın bu gece taraftar sayısında özellikle anadolu yakasında cumhuriyet içinde kurdukları cumhuriyet ile övünen ermeni kırmaları ile taraftar sayısı 3-4 milyon artması beklenilmektedir.

En kötü gün bugünse, bugün de galatasaray

Not alınsın. Bear hunter iki tane yazacak.
(bkz: bugün günlerden arsenal)
evi arabayı satıp galatasaray'a basacağım maç.

not: evim veya arabam yok. *
hamza hoca fark ettirmiş mi ahanda anlayacağımız maç. galatasaray ı hiç sevmesem bile, arsene wenger' in '' galatasaray ı yenemezsek kendimi aptal gibi hissederim '' sözü için saldır galatasaray.
galatasarayın 2-1 alacağı karşılaşma. ahanda buraya yazıyorum.

edit: hatta goller burak ve sneijderden. yazın bunu beyler.
Galatasaray'dan iyi futbol ve skor beklediğim maçtır. ismine yakışan bir veda olmasını dilediğim karşılaşmadır.
not: Club de la jimnastik Béşiktaş
(bkz: bugün gollerden arsenal).
Galatasaray ın en kötü zamnlarında bile çıktığı çeyrek final maçlarını bu sene göremiyeceğiz hocamız saolsun artık son veda maçımız güzel geçer diye umudum var. Arsenal çok güçlü bir takım değil Türk oyuncularımızı küçümsememek gerek futbol bu ne olacağı belli olmaz.
ARSENALIN ACIKLANAN A2 SIYLE CIKACAGI MAC. ULKE PUANI ICIN GS.
türkiye" yi seven, ülke futbol puanımıza değer veren herkesin galatasaray" ın iyi futbol ve sonuçla tamamlamasını isteyeceği maç. ötesi yok. nokta.
Arsenal lider olmayı isteyecektir ve istediğini alması muhtemel. Galatasaray sakin kalırsa kazanmayı dahi başarabilir ama çok zor.
galatasarayın ne yapacağı merak edilmektedir. ben kazanacaklarını düşünüyorum...
arsenal'in yedek kadrosu ile gelip yine maçı alacağı kapışma.