bugün

buyuk bir ihtimal hayatinda gordugu tek disi kisi annesi olan hayvandir.
insanlıktan nasibini almamış hayvan ötesi yaratık.
(bkz: adam mı)
gazetelerde okuyunca oha falan oldugum ustunde tez yazilmasi gereken serefsiz evladidir.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
kısasa kısas olmalı seksen yaşına kadar güzelce besleyip itina ile ...
(bkz: allah belanı versin)
ulan böyle adamları taksim meydan'ında assalar sandalyeyi çeken ben olurum be. 16 aylık bebeğe tecavüz edenler bunlar diğerleri bütün sapıkları sallandırsalar da millet kurtulsa.
eskiden de olan şeyler. şimdi sadece basında yer alıyor...

ilk tecrübesini tavukla eşşekle inekle yaşayan adam bunu yapmıyordu onca yıldır da yeni mi çıktı bunlar? 13 yaşındaki kız ile evlenip ilk geceden (afedersiniz) erkeklik organını dibine kadar sokarak kızın rahimini parçalayıp öldürmekten daha mı kötü 80 yaşındaki kadının ırzına geçmek?

bunlar yeni şeyler değil. aydınlatılmayan insan hayvan olarak sıfır kilometre akıl ile geldiği dünyadan hayvan olarak göçer, kedinin kendi yavrusundan doğurması ya da köpeğin doğuranıyla ilişkiye girmesi misali...
insan yerine konmaması gereken bir varlıktır fakat görünüşü itibariyle insanımsı denebilir.
kendisi ne olarak tarif edilirse, tarif edildigi zumreye hakaret kabul edilebilecek varliktir..
empati yapmaya çalıştıgımda bile beceremediğim "testisleri tavada kızara" dedirten vakayı adiye.
o kişi adam değildir. çünkü insan değildir.
hadım edilmesi gerekendir.
adam demek ki mature seviyor. tarz, ona bir şey diyemeyiz de, be kardeşim niye yasal yollarla yapmıyorsun bunu? üzerine para verecek çok nine tanıyorum ben, beni bul, gel tanıştırayım seni.
bekletilip 80 yaşına geldiğinde tekrar tekrar tecavüz ettirilesi insan.
(bkz: Katli vacip)
fıkra karakteri piç rıza' nın yaptığı.
(bkz: kufurlerin yetersiz kalmasi)
ben sana adam olazamzsın dedim! 80 lik nineye tecavuz eden adam olamazsın demedim denilecek cinsten bir ittir.
mature sex fetişi olabilir.
piçtir, hayvandır.
bebeğe tecavüz etmenin eş anlamlısı. (bkz: yaratık)