bugün

Yat gezisi düzenler bir güzel eğlenir vur patlasın çal oynasın eğlencesini yapar. Hanımlar türbanın altına giydiği diz üstü eteği ile arzı endam eder. Güzeldir güzel böyle aktiviteler. insanları birbirine yakınlaştırır yat gezintileri. 8 asker şehit olmuş o gün ne önemi var. Zaten onlar şehit değil kelle biliyorsunuz. Akp fikriyatı böyle düşünüyor.

görsel

hayat devam ediyor bebeğim!

bu hatunları seksi seksi giydirip * akp kadın kolları yat eğlencesine ben götürmedim, şehit olan bir günde şıkkıdı şıkıdı ben yapmadım. bana ne kızıyorsun? akp ye mektup yaz. *
bir adet uçağı vurulmak üzere suriye'ye gönderir. sekiz şehit unutulur. savaş çığlıkları atılır. sonra hiçbir bok yapılmaz...
kesin şu anda yatsıyı kılan vatandaştır.
şık giyinir.

fotolara bakarsak.

siyah türban siyah etek

siyah ince parlak

külotlu çorap.

--spoiler--
voeeeeee vuuueeeee

ömer üründül sevinmesi
--spoiler--
çay içer. pilav yer. kanal 7 izler.
ak partili' nin sekiz şehit verildiği gün yaptığı faaliyetlerdir. görünen o ki yat gezisi yapar.

iptal edilebilir miydi? evet. o halde ben bu yattakilerin vatan, millet sevgisine, şehidine saygısına inanmam.
her zaman ki gibi bıçak kemiğe dayandı. der.
vatan evladı yetiştirir.

yarınlarımızın güvencesi olan bilal erdoğan ı korur. ölmüş parasız, eğitimsiz insanlardan bize ne mk. ecelleri ile öleceklerine şehit mertebesi veriyor bu hükümet onlara.
kader der.
kemalist gibi içki içmez, ama güzel öldüler diyebilir. görülmemiş değil.
akp yi nasıl savunacağını düşünür.bu konunun gündemden düşmesini ister.ama artık yemez millet yavaş yavaş uyanıyor nihayet.
umrunda değildir hiçbir şey, nasıl daha fazla götürebileceğini düşünür.
Bebek katili olan terörist elebaşına apo piçine ev hapsini gündeme getirir.
insanların karşısına geçip her zaman ki zırvaları döker.

-kimse böyle olsun istemezdi.
-acımız büyük.
-onlar bizim de evladımız.
-bir ana daha ağlamasın.
-sabrımız artık taşıyor. (bu en önemlilerinden)

artık göz boyamaktansa bir şeyler yapmaları geken akp'lilerdir.
bu milletin aynı kafaya sahip kendinden öncekileri tahttan indirdiği gibi onu da tahttan indireceğinden habersiz yavaşça yaklaşan sonuna doğru adım adım ilerler.
akp ye oy verenlerin oturup düşünmesi gerekir 8 şehit verilen günde yat gezisi yapılmaz lise öğrencisi değil ki bunlar cahil diyelim. zaten çoğu lise öğrencisi bile bunu yapmaz.
''askerlik yan gelip yatma yeri değil'' diyerek il kongrelerine hazırlık yapmaya devam ederler.
golf oynayan general kadar incitici değildir. ne çabuk unutuldu.
namaz kılar ilahi dinler askerlik yan gelip yatma yeri değildir der.
break dans yapar.
karısının köpeğinin diş fırçalama işlemini bir er/erbaşa yaptırır.
olmadı dimi? evet o başka birisiydi.
sözde laikçi, oturduğu yerden vatan kurtaran, klavye delikanlısı bordo klavyelilerin aksine itici ve sözde teröre lanet kampanyalarına katılmaz ne azından.

tabi siz alışkınsınız şehitlerimizden sonra facebook profil fotoğraflarınızın yerine 1-2 günlüğüne siyah bayraklar koyup vatan kurtarmaya, bu sebeple bu söylediklerim fazla gelir size. haydi iyi geceler.
Amerika'ya telefon açar, bir mahsuru yoksa karşılık verelim mi, izin verir misiniz diye sorar.
hiçbirşey.
döngüsü şu şekildedir;
olay günü facebook'tan lanet mesajları yayımlar
bir sonraki gün bunun asker tarafından bilinçli olarak yapıldığı iddiası haberlerini izler stv'den
bir sonraki gün unutur. bir sonraki şehit haberine kadar zerre aklına getirmez bu olayı. bir sonraki şehit haberinde aynı döngü tekrarlanır.