bugün

2 nesil olup beşiktaş hakkında tiner esprisi yapanları gördüğüm için pek katılmadığım tespit.
Ekşiye kaçtım doğru. Ama okumuyorum sanmayın.
dostoyevski budala'yı yazarken buradalardı. görmeyi bilirsen hala buradalar. ama nereye kadar buradalar bilmiyorum. sözlüğün kapanışını da yapacaklar galiba. o değil de hiçbir şeyi ve yeri terk edememek böyle bir şey galiba. her şeyin kendiliğinden bitmesini bekleyip sonra çekip gitmek için yaşayan bir insan olmak ne farklı bir duygu. sanal da bile hikayene sıkıca sarılıyorsun.
biz ne güne duruyoruz ulan ne ekşiye gittik ne de burayı bıraktık ...
ekşi sözlük e kaçmışlardır
Burdayiz be.
(bkz: he amk he)
dinozorlardan kim kaldı? ilk açıldıgı gece burdaydım lan.

z.e: adam inanmıyor basıyor eksiyi. Arkadaşım profile girip bi bakar mısın? Verdiğin eksilerin hepsini artı yapma özelliğine sahibim, eşitlik olsun diye kullanmıyorum. kips.
(bkz: ben aslında yoğum)
Daha ölmedik çok şükür.
8nci nesil ve öncesinin sözlükte bulunmamasının sebebi, 9ncu nesil ve sonrasının cehalet yüklü bir abazanlığa sahip olmasıdır. Ulan 40 yılda bir girerim sözlüğe, sol frameye bakınca bütün yazma isteğim ortadan kaybolur. istisnaları tenzih ederek söylüyorum: ulan bir tane zeka pırıltısı taşıyan bir başlık bulunmaz mı? ulan 10 başlığın 5 i kız tavlamaya çalışan mallarla mı dolu olur? Tamam anlıyorum kanınız hızlı akıyor, rüyalarınız dolu dizgin geçiyor ama biraz yavaş be kardeşim.
Hoşt ulan.
Öyle degil o. Arada bir gelip bakiyorlar.
11.nesil timleri tarafından yakalanıp bir yerlere kapatıldıkları için meydana gelen sözlük olayıdır. bazıları hızlı koşuyor yakalayamıyoruz ama bu demek değildir ki kurtulacaklar.
nerede o eski yazarlar dedirten baslik.
nadir de olsa birinci nesil bile mevcuttur.
Çay koy 11. Nesil.
oturun lan yerlerinize, babanız geldi..
kısmen doğru, kısmen yanlış olan başlık.

belki de çoğu yazar buralarda ama okumayı tercih ediyor olabilirler.
Ruhlarına el fatiha olmasından mütevellittir.
çoğu bırakmış olan nesildir.

kaldık tek tük işte...

(bkz: yuvarlanıp gidiyoruz)
Uzun süren sessizlikler hakim benim gibi 8. Nesil yazarlara. Nostalji yapacağım şimdi, yaşlanmış gibi de hissetmek istemiyorum. Eskiden sözlük gerçekten bir güzeldi. Şimdi de muhabbetler dönüyordur muhakkak ama ben torunları oyun oynayan yaşlı dede gibi dışarıda kaldım.
8 nesil mi? :/.

yalan iddia.
bu duruma göre biz gerçekte 3.nesil oluyoruz...
Sandiginizdan daha coguz. Kiminiz okumayi bilmezken burada yaziyor olanlarimiz var.