bugün

tur atlarsa öcünü almak diyebiliriz kısmen. şimdilik rövanşı bekleyin akbaba kardeşler.
işte bu gibi muazzam başarılar beşiktaşın yücelğini gösterir.

tanım= sekiztaşın garip taktiğidir.
en azından gelişme gösterilmiştir. bir fenerbahçeli olarak bu zor mücadelede elinden geleni yaptıkları için beşiktaşı kutluyorum.
yine tineri cok kaçıran bir beşiktaşlı Saçmalığı. ahahahha!
böyle bir şeyi düşünmek hatta söylemek için gerizekalı olmak lazım. türkiyede şuan 2nci bir takım yok ki liverpool karşısında beşiktaş gibi oynayıp tur şansını istanbula taşıyabilsin. istanbul dışındakileri zaten direk eliyorum. neyse olimpiyatta biz bir liverpoolu eleyelim cümle alem göt olsun.
Bir türk takımının ingilizlere yenilmesine sevinecek kadar nasıl yunanlı oldunuz nasıl ermenileştiniz anlamıyorum.
Beşiktaş ın büyüklüğünü gösterir.
8 kişiye veren orosbunun 1 kişiye vermesi durumu. kaşarlanmış bi futbol takımı olabilir bu.
Yalnızca beşiktaşın yapabileceği bir şeydir.
Beşıktaş.ımın mucadelesini çekemeyen renkliler.
gulecegi geliyormuş. Ulan onur şeref ne sen bilir misin ?
gs degl mi bu sene follofoş olan 4.luk takim.
ya fenev ? Besiktaş diye bagrmadinz mi sampiyon sandiniz mal gibi sahaya indiniz.
siz sapmiyon olamayinca istifa diye bagranlar.
besiktaşli olmanın verdigi gururu tadamayacaksınız.
sevinmek için sevmedik.
beşiktaşlı yaratıcılığıdır. Böyle yaratıcılığı allah dusmanimin başına vermesin.
çok merak ettim, valla cidden merak ettim,

bu kadar amına koduumun orospu çocuğu gavat , nasıl olmuş da böyle gizli bir Beşiktaş düşmanlığı beslermiş içlerinde de, şimdi birden ortaya çıktılar.
Daha sonra kupadan eleyerek intikamını tam anlamıyla almıştır Beşiktaş. Artık gerçekten takdir etmek gerek.
Penaltıdan eleyerek demi.
dörtlerin ve 0 puanların öcünü alamamışlara dert olmuştur.
-16 averajı bu sezon -10 a düşürerek geçmişin intikamını alacak olan kişiler söylemidir.