bugün

insanlıktan nasibini almamış, insan görünümlü yaratıkların söylemidir.

yok islamiyet öyle emrediyormuş da, yok dine göre sakıncası yokmuş da!

arkadaşım hepimiz allah'a, islam'a inanan insanlarız. ancak tüm bunlar din öyle emrediyor diye sübyancı birer sapık olmamızı gerektirmez! böyle yaparsak bizim 'hayvanlardan' ne farkımız kalır!

bu başlığı biraz önce okuduğum bir entry üzerine açtım. sinirden elim ayağım titriyor!

adam, ciğeri beş para etmez hüseyin üzmez'i savunduğu gibi, 7 yaşındaki kızlarla evlenmeyi meşru göstermeye çalışıyor.

yukarıda da bahsettim, ben de müslüman bir insanım. lâkin küçücük bir çocuğun psikolojisi, benim için dinden, kitaptan daha önemlidir. ne demişler " önce insan olacaksın".

beni çileden çıkartan entry de işte bu: (bkz: #8378039)
sübyancılığı savunmaktır. Bunun din ile, iman ile hiçbir ilgisi yoktur.
midesizliktir.
islam'da "7 yaşındaki kızla evlenin daha büyüğü kurtarmaz" tarzında bir emir yok, varsa ayet getirsin eleman.

ancak, islam yaş sınırı da koymamıştır, yani küçük bir kızla "evlenirseniz" -ki kanuna göre yasak- bunun dinen bir sakıncası yok. kız, evi çekip çevirebilecek olgunluktaysa ve evlenmeyi "istiyorsa" evlenmesi caiz. o yüzden de cümlelerinizi dikkatli kurun, gizli şirke girmeyin.
bu türlerin 1 yaşındaki kızla sözlenmek, 3 yaşındaki çocukla nişanlanmak ve aslında sözlendiği için direk dini nikah kıymak, ardından da bu bebek bana helaldir mantığıyla gerdeğe girmek derdi vardır.
ha bu dinse, allah sizin bilmem nerenizi düşünüp yarattıysa dünyayı ve kadınları, allah da sapık o zaman.
ama rica edeceğim, mikinizin keyfini allaha mal edipte ona iftira etmeyin.
böyle düşünen zihniyete lanet olsun.
lanet okumak oldukça tehlikelidir. fakat kim bunu düşünüyorsa hak ediyordur.
farklı bir yorumu için, (bkz: 50 yaşında adamın 17 yaşında kızı becermesini savunmak)
(bkz: ruh hastası)
beyninin olmadığını halka arz ettiğin andır.
yüce dinimiz böyle bir şey emretmez emretse bile bu yine insan vicdanıyla alakalı birşeydir,uçkur düşkünü insanlar her yerde vardır ve onlar yaşlı genç çocuk bebek ayrımı yapmazlar.
Üstü kapalı olarak pedolili olmayı savunmak gibidir bir yerde. Ayrıca dinle hiç bir alakası yoktur. Tam tersine bunu savunan kişiler kendilerini dindarmış gibi göstemeye çalışırlar ...
Lan bi siktirin gidin amk yaa. Bunu savunan hangi serefsizse tez zamanda geberir insallah.
Şimdi açarsam ağzımı....