bugün

bu sefer gerçekten, adam pisliğin teki çıktı rıza baba dedirtmiştir. konuşma fırsatı olsa çok şeyler çıkacağından eminim böyle adamlardan. filozoftur kesin.

görsel

görsel

görsel

görsel

Dayı hakkında kısa bilgi:

iran'ın Farashband bölgesinde Dezhgah adlı bir köyünde yaşayan Amoo Hadji, tam 60 yıldır suya dokunmadan yaşıyor. 80 yaşındaki adam, küller içerisinde ilkel bir hayat sürerken etraftan topladığı gübreleri yakıp, akşamları ise bir barakanın içinde kalıyor.

http://www.haberself.com/h/5095/
yarım asrın cenabetidir.
adam marjinal.
hindu inancına göre normaldir.ne kadar pis kokarsan o kadar inançlı sayılırsın
60 posta dövülmelidir.
"sittin sene banyo yapmayan adamdır".

(bkz: sittin sene)
orklarlara benziyor bayaa demek yuzukler efendisinde ork denilen sey bir irk degilmis banyo yapmayan adamlarmis vay ak.
Adam değil, bildiğin kütüktür.

Kusura bakma ama senin ben ruhunu sikiym bey amca..
eğer 60 kilo olduğunu düşünürsek, 30 kilosunun kirden ibaret olduğu durumdur. muhtemelen kir, deri ve kas şeklini almıştır.
(bkz: kedi suyu içerek hayatta kaldım)

(bkz: sığır gibi yaşıyor)
yağmur yağınca kendini kumun altına gömüyor herhalde sorusunu akla getirir.
Kokarcadır.
küflenir.
60 sene bekletilmiş lor peyniridir. küflenmiştir, yoğun ekşi bir koku vardır. ne peynirin ne de adamın tadına bakılmaması gerekir. zehirlenme riski fazladır.
(bkz: su faturası lobisi)
1954 doğumlu adamdır.
bu adam kesin kürt'tür tipinden belli başka biri yapmaz bunun yaptığını.
bulunduğu ülkede işler ters gitmektedir.
Herkes adam hakkında kötü konuşuyor ama her evde bu rekoru galeyan etmek isteyenlerin olduğunu biliyor muydunuz?
kuraklığa karşı mücadele veren şahıstır.gelecek nesillere katkısı büyüktür.
(bkz: 60 senedir cenabet)
artık kirlenmiş ve devinimsel olarak yeniden temizlenmiştir. insan özelliği taşımaz muhtemelen diğer varlıklar gibi tesadüfen temizlenen bir canlıdır.
Her sabah istisnasız saçını yıkayan beni; benden almış, yine aynı beni bana bırakmamış adamdır.
Pisliğin vücut bulmuş halidir, lanet olsundur.
ismi hacı amu çok büyük ihtimalle kürt bu canlı.
Böcekler tarafından tüketilmiş adamdır .
hayır arkadaş anlamıyorum ki bende mi sorun var çok mu narin yetiştirdiler , çok mu bünyem zayıf !

arada saçımı yıkayıp çıkarım kış günü dışarı ondan sonra kaçış yok direk hastalık, öğrenci evindeyken arada tüp alamazdık parasızlıktan 1 hafta adam gibi keselenip yıkanamazdık direk sırtta sivilceler çıkardı, kokoreç yerim arada temiz değilse muhakkak ishal olurum üç gün tuvaletten çıkarmam, dişimi 2 gün fırçalamayım üçüncü gün resmen sallandıklarını hissediyorum . ama gel gör ki amcacığım 80 yaşında 60 yıldır yıkanmıyor ama hala da görüldüğü kadarıyla yaşamaya devam ediyor. demek adam gibi beslense stressiz yaşasa herifçioğlu 200 yaşını görecekmiş.