bugün

Şuraya bir rez girdisi atayım da sonra gelir Suriyelilerle dalga geçerim.
cinconun zayıf cılız rakibini pert edecegi maçtır. net..
Galatasaray'ın alması gereken maçtır.
Koptuk geliyoruz beya.
Galatasarayın hakem heyetiyle birlikte maça çıkacağı aşikar. Galatasarayı şampiyon yapmak için değil başakşehiri beşiktaşı bile sağlam üzerler. en büyük Ankaragücü *
bak bak yorumlara bak, havaya girmişler anlaşılan

https://www.youtube.com/watch?v=rczB8nOkjSM
Umarım, Beşiktaş'ın Suriyespor'a döşeyeceği bir maç olur.
görsel
görsel
görsel
Tarafımız belli. * aslancıkların uysal ve evcil kediye dönüşüp miyavladıklarını görmek istiyoruz. *
görsel
a-spor dışında kesintisiz olarak stadyum çevresinden yahut maç ile ilgili yayın yapan kanal varsa mesajınızı bekliyorum.
iyi olanın kazanmasının dilediğim futbol karşılaşması.
bir tane bekçiyi işinden edecek maç.

https://twitter.com/galao.../1124997734237392896?s=12
Galatasaray galip gelmesini istediğim maçtır esasında.
iki takımı karşılıklı analiz ettiğimiz taktirde Beşiktaş'ın galibiyete bir tık daha yakın olduğu maçtır.
Berabere bitecek maç.
Galatasarayın 11 yabancıyla türkiye ligine yine kara lekeyle çıkacağı bir başka maçıdır.

Beşiktaşım alır inşallah!
Kaçta bu maç.
Galatasaray'da beklerin gecesi olacaktır.
galatasaray'a bin lira bastığım maç. derin galatasaray'ın devreye girdiğini düşünüyorum.
görsel
görsel
Bekliyoruz. Hazırız...
öncelikle bir beşiktaş taraftarı olarak kesinlikle beşiktaşın kazanmasını dilediğim müsabaka. fakat şayet beşiktaş kazanamayacaksa aynı kararlılıkla söyleyebilirim ki müsabaka kesinlikle berabere bitmemeli ve bu maçın bir kazananı muhakkak olmalı aksi durumda başakşehir denilen milletin parasıyla buralara gelmiş bfk şampiyonluğunu ilan eder.

gelelim teknik olaylara, güncel form ve kadro yapısına bakarsak beşiktaş, derbiyi kazanır diyebiliriz ama bu derbi.. bir kırmızı kart bir penaltı, bir yanlış karar herşeyi tersine çevirebilir. ama son 6 maçta alınan galibiyet, şenol güneşin rahat ve kendinden emin tavırları, burak yılmazın form durumu beşiktaş’ın bu derbi de bir adım önde olduğunun alenen ispatı niteliğindedir.

galatasaray ise kendi saha ve seyirci avantajını kullanmak suretiyle hakemi baskı altına alıp kazanmaya çalışacaktır.

çok çok çok zor ama umarım saha,seyirci ve hakem olayları olmadan sadece teknik ve taktiğin konuşulduğu bir müsabaka olur..

açık ve net evet.
görsel

Kabataş lisesi bir galatasaraylı olarak Rekabet ve dostluğumuzu aşıp Galatasaray a düşman olanlara gelsin.
Teşekkürler şenol cum necip i delip geçelim diye göbeğe koymuşsun. Şaşırdım yeminle. Şenol hoca gider ayak galatasaray'a bir kıyak yapayım dedi herhalde. Galatasaray ilk yarı gol atarsa maçı alır.
Başladı.
ulan 1 tane türk oynamıyor GS ilk 11 de inanamıyorum. istiklal marşımızı okuyan 1 futbolcu yok GS de. yazik türk futboluna yazık.