bugün

galatasaray’ın şampiyonluk yarışından kopacağı haftanın şimdiden belirlenmiş olması bir miktar mutlu etti.
15:00 civarlarında oynanması için japonyadan talep gelen maç. sebep japonların derbiyi rahat izleyebilmesi.
nagatomo - kagawa derbisi.
Beşiktaş bu Galatasaray’ı yener. Evet.
her zaman olduğu gibi yine yeniden kuşlara koyacagimiz maç.

eyyy forza en son gs yi tt de yendiğinde kaç yaşındaydin
ilkokula mi gidiyordun.
bjk hocasız kalır ama kocasız kalmaz mottosuyla aslan'ın kartal'ı pişirip yiyeceği maç olacaktır.
galatasaray 0- 2 beşiktaş skoruyla tamamlanacak maçtır.
hakem 2 - 0 beşiktaş olarak düzelttiğim skor.
beşiktaş kazanırsa şampiyon olur. ve şu anda oldukça formdalar. burak gibi bir gol makinaları var. digane balonunu 5'e katlar. gs olmasın da, başakşehir davarı zaten şampiyon olamaz belli. beşiktaş olsun madem. haftaya bence tt arena'da beşiktaş galip gelecek ve gs'nin 2.'liği bile zora girecek.
3-2 beşiktaşın kazanacağını düşünüyorum.

güzel maç olacak, iki takıma da şimdiden başarılar.

Edit: beşiktaşın kalede karius, geride gökhan gönül, adriano, vida, mirin, ön libero da atiba, dorukhan, sol açık caner, sağ açık q7, orta da ljajic forvetde de burak ile maça çıkacağını düşünüyorum.

Beşiktaş ın galatasaray ıBiraz geride karşılayıp caner ile hızlı hücüma çıkıp burak a asist yapacağını, q7 nin topu oyalayıp ljajic e şut şansları yaratacağını düşünüyorum. Dorukhan ın ise uzun toplarını bolca göreceğiz.
umarım her iki takımın da futbol kafası o gün oynamaya çalışır, çamurlaşmaz ve bizleri uyutmazlar.

sonucunda sıfır bir olsun bizim olsun.

haydi burak, bir daha yaz...
Bu maçı alırsak şampiyon oluruz. Net. Kazanamazsak olmayalım zaten. Hakeden olsun. Akbilspora kaptırmayalım yeter.
galatasaray: 3
beşiktaş: 0

galatasaray'dan mutlak galibiyet beklediğim maç. tahmin ettiğim üzere farklı bir skor da alınırsa tadından yenmez.
iki şikeci kulübün karşılaşması olup mason gaysarayın kazancağını tahmin ettiğim maçtır.
Beraberlik.
ahahha içinizden geçeceğiz içinizden. ben fatih terim'i tanıyorsam beşiktaş'ı o çimlere gömer.

neyse.
beşiktaş'ın kazansa bile şampiyon olamayabileceği maç. ki zaten galatasaray en azından beraberlikle çıkar.

tahminim tarafların birbirini tartma aşamalarından sonra galatasaray'ın kadıköy'deki hakem faciasına benzemeksizin 2-1'le bitireceği maç olacaktır.
görsel
son zamanların en çekişmeli maçı olacaktır. şampiyonluğun bu kadar kızıştığı haftada umarım iyi futbol izleriz. gerçi dünkü topla bizden bi bok olmaz ya neyse.
Geçen sene de böyle efelik yapmışlardı gelmeden önce, verdik ellerine gönderdik. O yüzden bu sene de erken konuşmamak gerekir.

Siz bi gelin hele önce...
derin galatasaray sayesinde galatasaray kazanacak.

tek maç olursa galatasaray'a yüklü basılır, oran iyi.
Şampiyonu belirleyecek maç....

Akbil düşünsün...
Beşiktaş'ımın kazanacağı maçtır.
Cimbom'un Beşiktaş'ın içinden geçeceği maç.

90 dakika sonUnda başlarlar şerefli 3. Goygoylarına.
görsel
hakemi bülent yıldırım olmuş maç. suriyespor'a 3 puan hayırlı olsun şimdiden.