bugün

delgado bu maçta baya baya defansa yardım ediyor ha. beşiktaş'ta kalmayı kafaya koymuş belli.
super gol attı q7. bu iştahını kaybetmez inşallah. darısı kadıköyde fenerin başına...
holosko - nihat
ernst - tabata
degişikliklerini bekliyorum. ayrıca ernst'te muhteşem form düşüklügü var. fink bu takımda kalmalı, inanıyorum ki ernst'ten faydalı olacak.
(bkz: o eski halinden eser yok şimdi)
quaresma, golden sonra o armayı öptün ya ben de senin o mohikan alnından öpüyorum. canımız, cananımız, q7'miz.
quaresma beşiktaşlı olmuş lakin holosko ve delgado hala para yiyici görüntülerinde yazık.
önümüzdeki sezonda beşiktaş maçlarının, eskilere nazaran daha zevkli geçeceğini gösteren maçtır.
güzel tezahüratların olduğu maç.

(bkz: burası şeref bey hastahane değil)

(bkz: medical park inönü stadı)

http://www.haber1903.com/...dical-park-inonu-stadyumu
ricardo quaresma'nın trivela'sını çtoooonk! diye konuşturduğu maç.
artık boboya see you demek istediğim maç olmuştur. holoskonuda al git bobo. helal olsun sana q7 o gol sevincini 10 defa izlesem bıkmam.
bazi renktaslarim diyor ya ''süper gol atti umarim devami gelir.'' filan diyorlar..

golü attiktan sonraki gözlerine yansiyan ifadeyi gördünüz mü kardeşim ? formasini öptüğünü, taraftara verdikleri için teşekkür ettiğini, ama yine de bu taraftara karşi bunun daha hiç bir şey olmadiğini anlatti o adam golü attiktan sonra..

bu arada kendisine teşekkür ediyorum.. havuz yüzünden kulağim kapaliydi.. öyle bir bağirttirdi ki tıbbi terimler bir yana, mucizevi bir şekilde kulaklarim açildi..

ilk yariya değinecek olursak.. bence beşiktaş ideal 11 ini bu maçlarla alicisina, taraftarina, rakiplerine sergilemeye başlamiştir..

zapotocny kötü diyorlar defansi tek başina çeviriyor adam neredeyse.. hizli.. 2 tane rakip saha içerisinde ortasi var.. diyordum ki schuster ferrari konusunda saçmaliyor.. haklıymış adam..

şimdi ayriyeten holosko için kötü derler, gitsin derler..

abicim aliştiniz quaresma ya.. türkiye de birak quaresma yi holosko ve volkan şen dişinda bu adamlar gibi kanat oyuncusu var mi ? ha pino, stoch filan ayri. lig imizi yeni renklendirdiler.. kaldı ki holosko geçen sezondan dikkatimi çeker ki hep defansa yardim eder. sürekli geri basar.. ha bu maç biraz tutuk ama malum maç eksiği..

necip e değinelim.. boyundan ve yaşindan büyük işler yapiyor, defansa dinamo görevi görüyor, şut çekiyor, ortalar yapiyor kısacası üzerine düşen ne varsa fazlaca yapiyor..

ibrahim toroman biraz fazla agresif. sakin olmasi lazım tsl de de böyle olacaksa işimiz var..

hakan arikan.. yorum yapmaya gerek yok. erhan güven caniyla başiyla çalişiyor. bobo zaten şimdiden maçi çeviren adam yoktan var etti ve rakip 10 kişi kaldi. bir de golle süslerse daha ne isteriz.

victoria plzen tsl de ilk 4 kasabilecek bir takim ve bizim bu sezonki en ciddi maçimiz.

görüyorum ki önümüz açik. olur da eleniriz bu maçtan. canlari saolsun. bu iş oluyor. quaresma li guti li beşiktaş çok canlar yakacak gibi.
ibrahim toraman çıkmış yerine ferrari girmiştir. ilk yarının sonunda sol ayağına darbe alan toraman'ın umarım önemli bi sakatlığı yoktur.
viktoria plzen'in quaresmayı faullerle durdurabildiği maç. adamı oynatmıyorlar.
q7 bir adamı daha oyundan attırmıştır.dk.52
viktoria plezen 9 kişi kalmış sahada. yazık lan adamlara.
besiktas'in an itibariyle 9 kisi kalmis rakibine 2 gol daha atarak maca ust oynayanlari sevindirebilecegi karsilasma.
q7'nin asistiyle delgado'nun golü gelmiştir. 2-0 olmuştur. quaresma çok yaşasındır. nazar değmesindir.
q7 nin asistinde delgado'nun golü attığı maç.
an itibariyle maçın adı quaresma olmuştur..
internetten de olsa inönü'de oynanan bi maçı izlemek ayrı bi keyif be.taraftar tek kelimeyle muhteşem.
not: ölümüne beşiktaşlıyım.
tribünler mükemmeli aşkın bir şov yapıyor su an.
an itibariyle yanlış görmediysem ibrahim üzülmez'in trivela denediği maçtır.
filip holosko insanlık dışı bir gol attı.
o nasıl bir goldür dediğimiz 3. golün sahibi holosko'dur.
her anlamda görsel şölen olan maç.
quaresmanın mükemmel vuruşunu krbaçek 90'dan çıkardı.