bugün

(bkz: 5 Aralık 2010 fenerbahçe karabükspor maçı)
hakem quarted'ı şu şekilde açıklanmış maç.

BÜNYAMiN GEZER (Hakem)
MUSTAFA EMRE EYiSOY (Yardımcı Hakem)
EKREM KAN (Yardımcı Hakem)
KORAY GENÇERLER (Dördüncü Hakem)
banko ve misli bu maça 2 oynayın. büyük para kaldırırsınız.
götümü satıp üst olmasına rahatlıkla basacağım maçtır.. 2 tane götüm olur naparım bilmem ondan sonra..
aga ben fener-buca maçına artı 7 gol demiştim 19 oran bu hafta 2 maç var artı 7 biter. 1- trabzon-buca 2-fener-karabük demedi demeyin. fenerin 4 golu var ama.
Seyir zevki yüksek bir maç izleyeceğiz. Emenike bu gibi maçları çok sever. Deplasmanda bir süredir gol atamıyor. Gönlüm takımımın kazanmasından yana. 3-4 tane Fenerbahçe olarak gol atarız. Emre sakattı iyileşti,ama bu maçta riske edilmemesi gerek. Gökay'da takıma alıştı, ilk 11'den kesilmemesi en büyük temennim. Baroni'de 2 haftadır kendini oyuna veriyor. Niang bu haftayı boş geçmeyecektir. Maça 2 oynayanların parasına yazık olur benden söylemesi.
gideceğim maçtır.
her sonuç hayırlı olsun, arkadaşlarımın zoruyla memleketimin tarafında oturacağım fenerbahçe formasıyla karabükspor atkısıyla gitsem acaba başıma ne gelir sorunsalını da akla getiren maçtır.
ama fenerbahçe yenecek gibi, ne diyelim hayırlara vesile olsun. *
fenerbahçeli futbolcuların her zamanki gibi ota boka itiraz ettikleri maçtır. Az önce lugano orta sahada bariz bir şekilde topu eliyle kesti. Olabilir, pozisyon icanı kesmişsindir. Hakem düdük çalar çalmaz selçuk, lugano direkt hakemin etrafını sardı itiraz için. Ulan hakemle aranda 2 metre mesafe yok ki tv'den bile net göründü topu elinle kestiğin neye itiraz ediyosun?
lugano'nun elle topa dokunmasından sonra haklı olarak itiraz ettiği maç.gözleri bozuk bir insan değilseniz karabük'lü futbolcunun topu elle aldıktan sonra lugano'nun eline çarptığını görürsünüz.yine de ben göremiyorum diyenler için :

http://www.dunyagoz.com
fenerbahçe'nin kötü oynayarak kazandığı maçtır. ayrıca fenerbahçe'nin bu sezon en az gollü galibiyetidir.
fenerbahçe taraftarının alex için el commandante diye pankart açtığı maçtır. Bu kadar yaratıcılık pes ettirdi şahsıma. insan bari hagi'nin galatasaray'dan ayrılmasını bekler lakabını araklamak için.

(bkz: http://img225.imageshack.us/f/hrszfb.jpg/)
fenerbahçe'nin 2. yarı kötü oynasa da kazandığı ve lig lideri trabzonspor'la puan farkını koruduğu, 2. bursaspor'la puan farkını 1'e indirdiği ve maç fazlasıyla kayserispor'un 2 puan üstüne çıktığı maçtır.