bugün

az kalan sınavdır.
çalışıldığı sürece korkulacak bir şey yoktur. ama çalışılmadı mı adamı uykusuz bırakıyor. geriyor. sıkıyor.
geçilirse mezun olunacaksa eğer daha bir sitrese sokuyor.
lan sözlük mezun olayım hepinize benden şukela.
dua ediverin bi zahmet.. *
kabuslara sebep olan sınavdır. uyku uyumaya korkar oluyor insan, ya sınava geç kalınıyor, ya sınava alınmıyor, ya soru kağıdı bomboş çıkıyor, sınav gözetmeni nefret edilen ilkokul öğretmeni çıkıyor falan. bir an önce bitse de gitsek...
bankacılık ve sigortacılık bölümünün 4 dersinden giriceğim durum ve verirsem mezunum.
yıldız teknik üniversitesinde hukuk ve muhasebe bütünlemesine davetiye göndermiş kurum sınavıdır.şayet kırık dersleri verirsek borçsuz harçsız yolumuza devam edeceğiz.her şey mümkün hayatta hazırlıkları tamamladık bakalım,okadar heyecan yapma oğlum;

(bkz: şeker)

(bkz: su)

(bkz: kurşun kalem)

(bkz: silgi)

(bkz: selpak)

yok abi alıyoruzi taşıyoruz heyecan yapalım diyoruz olmuyor,sönük geçiyor sınavların havası,nerde o össde dumur eden ortam nerde şeker-su-silgi-kurşunkalem-selpak taşıma endişesinin getirdiği manyaklık **
sıkıntıya sokan sınavdır.

ahh sözlük ahh tek dersim var ve o dersten almam gereken puan 57. eğer 57 alırsam diploma alıyorum 1 ay sonra.

bana dua edin *
5 ve 6 eylül tarihlerinde yapılacak olan açık öğretim fakültesi sınavlardır.

kalan dersleri kurtarabilme ihtimalinin son durağıdır.
24 saatten daha az bir sürenin kaldığı sınav.
koca bir yazı yalan etmiş sınavlar..
sonunda bugün biten sınavlardır.
dördüncü sınıf öğrencilerinn azımsanmayacak bir çoğunluğunun sermaye piyasası etc. dersi mağdurlarından oluştuğu sınav.
benim gibi birçok son sınıf öğrencisinin mezun olmasını sağlamış sınavdır.
sınav sonuçlarımı meraktan gebererek beklediğim sınavdır. çoğunu o anda salladığım için soruları görsem neyi ne yaptığımı hatırlamam yani. o yüzden tamamen sonuçları bana sürpriz olacak olan sınavdır.(kalırsam pek de sürpriz olmayacak ama neyse..)
doğrusu 5 6 eylül aöf bütünleme sınavı olan sınavdır.