bugün

x bir sokaktan geçerken balkondaki 4 kızın aynı anda verdiği tepki. maşallah koro gibi şakımışlar, aşağıdan geçen adamın(benim) kulakları bunu duymuştur. tellere dizilmiş serçe sürüsü gibi koro halinde '' ay ne yakışıklı çocuk yaaaaaa'' diye cıvıldaşan 4 tane kızı ilk defa bir arada gördüm. balkonda telefonla konuşan, balkondan çöp sallayan, balkonda sevgilisiyle kavga eden, balkonda kazak ören...kızlar gördüm ama gördüğüm en güzel koro buydu herhalde. baktım, bir tanesi içeri kaçtı, aralarında en çok bağıran o idi. ötekiler sırıtmaya devam ediyordu, utangaç ergenler sizi. diğerlerine hafifçe gülümseyip yoluma devam ettim. o değil de yaşları küçük be abicim. bu da böyle bi anımdı bacanak. *
(bkz: ergen fantezileri)
aynısı geçen sene başıma gelmiştir efenim ama bu koro 3 kişilik bi koroydu sanırım insanın gururunu okşar. eee normal geldi yine yaz mevsimi.
eski bir apaçi taktiğidir.
(bkz: sözlükten kız düşürme taktikleri)
söz konusu kızlardan biriyle bir ilişki yaşamaya ve akabinde uludağsözlüğe girilerek türk kızı adlı güzide başlığımız altında zehir zemberek entariler girmeye delalet eden durumdur tehlikelidir.
gökte ki ay'dan bahsetmiş olabilirler...
x bir sokaktan geçerken balkondaki 4 kızın aynı anda verdiği tepki.

geçen gün balkondayım, 3 kız arkadaşım daha var. bi baktık biscolata starz tadında bi çocuk bizim sokaktan geçiyor. aynı anda "ay ne yakışıklı çocuk" diye bağırdık. ama rezil olduk! biz çocuk duyacak diye beklerken, onun önünde yürüyen başka bi çocuk üzerine alındı. bize baktı, bi tripler bi havalar... artis artis gülümseyip gitti. bir arkadaşım içeri kaçtı utancından, biz de zor tuttuk kendimizi gülmemek için. bu da böyle bi anımdı tatlışlar.
2 metre boyu olan, 45 numara ayakkabı giyen kızlardan olabilirler, dikkat edilmesi gereken durumdur.