bugün

rahat kazanacağımızı düşündüğüm maçtır. evet polonya da gruptan çıkma şansını devam ettirmek için iddialı gelecektir maça ama bize direnebilecek güçte değiller. onlar için olduğu kadar bizim için de önemli bir maç olduğu düşünülürse, dev adamlarımızın bu maçta yüksek motivasyonla oynayacağını ve kazanacağımızı söylemek yanlış olmaz.
tv de sorun olduğu için izleyemediğim maçtır.. nasıl yapsak ki acaba?
yine ilk birkaç dakikasında sayı olmamış maçtır.

ayrıca ömer aşık erken bir faul problemine girdi, hakemler çalınmayacak şeylere çalıyorlar.

sonradan gelen edit: hakemlerin Polonya'yla beraber ispanya'yı da kurtardığı maç olmuştur. Lanet olsun!
verebilecek biri varsa çok daha güzel olacak maçtır.
mevcut durumun iyi olmadığı maçtır. polonya'nın slow motion oyununa alet olmaktayız.

hakem editi: katıksız orospu evladı oldukları maçtır! nasıl bir türk kini var lan içlerinde orospu çocuklarının?! ama alayınızın amına koyacağız. 1 çeyrek kaldı piçler!

başaramadık editi: hakemleri yenemedik. bu hakemler, polonya'ya 11 sayı hediye eden .......dir.
http://7kalp.com/spor/1167-ntv-spor-canli-izle.html
hakemlerinin amale pazarından getirildiğine inandığım karşılaşma.
gerideyiz ya la. ama bizim çocukların iyi oynadığı maçtır. beklenen bir patlama var.
bizimkiler patlamazsa götümüzde patlayacak olan maçtir.
turnuva'nın en kötü oyununu ortaya koyduğumuz maç. umarım ikinci yarı biraz ruhumuzla oynarız.
bizim çocukların tam dayaklık olduğunu gösteren maç. kafalarda, bu maçı çoktan kazanmışız da yarınki ispanya maçını düşünüyoruz, gibi bir zihniyet var belli ki. neyse, bu kadar kötü oynamamıza rağmen fark sadece 4 sayı. bu da bizim kalitemizi ve iki takım arasındaki büyük farkı ortaya koyuyor zaten. 3. periyotta oyunun kontrolünü ele alırız diyorum ben.
kerem son maç yediği darbeden sonra biraz toparlamış ama hidayet litvanya maçındaki performansına devam etmektedir. go home hedo!
konsantrasyonumuzun ne derece yüksek olduğunu görüyoruz.
3 saniye kala faul yapsın diye oyuna giren izzet'in yedirdiği turnikeyle ilk yarısı 39-35 aleyhimize bitmiş maç. orhun ene, izzet'ini de al bsgçk.
konsantrasyon eksikmiş. lan bu 4. maç. bu en berbat oynadığımız maç.
türkiye'nin bir türlü önce geçemediği maçtır. çok hafife almışlar anlaşılan, bu böyle giderse durum zor.
yapılması gereken 3 dakika ne pahasına olursa olsun potaya atış yaptırmamak, gerekirse bolca faul yapmalıyız, direnç kırmamız lazım.

ben bu yazıyı yazarken adamların 3 sayılık atışı çember içinden çıkmış durumda ,sayı farkı 11 e çıkacakken maç 40 saniyede berabere duruma gelmiştir.
beklenen patlama gerçekleşti. 8-0 lık seri yakaladık.
türkiye'nin, son dakikalarda 8-0'lık seri yakaladığı maç.

haydi beyler, sikertme vakti.

son durum: 43-43
(bkz: koşarak içeri girdi)
hidayet in götüyle polonyalı oyuncuya asist yaptığı maçtır. hidocum biraz da bizimkilere asist yapsan?
polonya da gözle görülen bir fiziksel düşüş var ,maçı 5 dakika daha böyle oynarsak fark 10 sayı üstüne çıkacak gibi, bu maçı kazanacağımızı umuyorum, ama ispanyaya böyle oynarsak ilk yarı 25 sayı farkla geride oluruz.

not: hidayet toronto günlerine geri dönmüş gibi :( bu kadar kötü olduğuna inanmak zor.
kıran kırana gelişen maç.
türkiye'nin baya zorlandığı maç olmaktadır. artık bu maçı zar zor kazansak bile hiç umutum kalmadı bir şey olamaz yani.
hidayet form tutmadığı sürece takımın kafasız tavuk gibi koşturduğunu gösteren maçtır.