bugün

topluca siteyi cokerttik, sonuclar zor aciklanir bundan sonra.
(bkz: service unavaliable)
hala ama hala ama hala 317. dönemin sonuçlarını veriyor, sakin olmalıyım şarkısı eşliğinde annemle birlikte yoga yapıyoruz ama cinnet getirmeme az kaldı...ya kuzey ırak'a gitmeye bile razıyım açıklayın noluuuuuur!
öyle zannediyorum ki bu dönem doğu'ya gidecek asker sayısı çok olacağından sonuçları geç açıklayıp kimseye fazla düşünme zamanı bırakmadan askere alacaklar. herkes için hayırlı olmasını umuyorum.
sayfanın açıldığı ama aday numaramı sistemin bulamadığı sonuçları olan sınavdır an itibariyle!
http://www.kkk.tsk.mil.tr/Yedek_Subay/319/ADAYNO.htm
aday no kısmına numarasini yazin
20'NCi ZH. TUG. K.LIĞI ŞANLIURFA piyade er

hayırlısı olsun.
an itabrı ile ayvayı yemiş bulunuyorum. ısparta komando birliği yedek subay.
sonuçların benim bilgisayarımda çok hızlı açıklandığı sınavdır. öğrenemeyen arkadaşlara numaralarını göndermeleri taktirde öğrenebileceğimi belirtirim. biraz forum gibi oldu ama 5 ay yokum zaten birazcık tolerans gösterin askeriz
beni bilecik il jandarma komutanlığına kısa dönem gönderen sınavdır.
kırıkkale'ye yollanacak arkadaşlarımız varsa her türlü bilgilendirme, pohpohlama, geçer olm takma kafana hizmeti verilir.
12. Mknz. Pyd. Tug. Km. Ağrı'ya gideceklere sabırlar dilerim.
ELAZIĞ iL Jandarma komutanlığı ' na gidecek arkadaslar, hemen baglantiya geçsin.
2'NCi KOR.HV.SVN.TB.K.LIĞI ÇANAKKALE GELiBOLU kısa dönem sonucuyla yüzümü güldürmüş, allah a defalarca şükretmeme sebebiyet vermiş sınav. tüm tertiplerime hayırlı teskereler dilerim.
piyade okuluna gidecekler baglantıya maglantıya geçmesin. üç ay küskü. *
sirnaka yolu dusen warmi dedirten sinavcik sonucu.
bacanağımı, en yakın arkadasımın yanına, bornova ya gönderen sonuçtur. kader, kısmet...
halen yedek subay komando alımı yapıldığını gösteren sınavdır ayrıca.
bir kardeşimizin de piyade komando olarak siirt'e yedek subay olarak çıktıgı sinavlar olmuştur.

307.kısa dönem olarak acemiliği ş.urfa, usta birliğini ise akçakale hududunda yaptıgımdan dolayı, sle7in veya başka bir arkadaş daha oraya düştüyse yardımcı olabilirim.

Allah hepinize kolaylık versin.
kankanın kardeşini kırıkkale ye, bir arkadaşı erzincan a, bir başkasını kırşehir e yollayan sınavdır.
hayırlı gitsinler hayırlı gelsinler. döndüklerinde mayıs sonu havalar süper, etraf bıcır bıcır pardon cıvıl cıvıl olacaktır. çiçekler, böcekler tam süper mevsim. ayrıca euro 2008 e az bir zaman kalacaktır. hatta beşiktaş ın şampiyonlar ligi finalini bile izleyebilirler, o derece şahane bir zamanda gelecekler. hepsinin yanaklarından öpüyorum.
sınıf tercihlerini jandarma veya piyade yapıp kısa dönem isteyenlerin büyük ihtimal istediklerine kavuşabildikleri sınav olmalıdır.
piyade okul komutanlığı tuzla/istanbul'a yedek subay olarak gideceğimi müjdeleyerek(!) sonuçlanmış sınavdır. giren ve istediği olan herkese hayırlı olsundur. vatan sağolsundur.
bir arkadaşımı ankara mamak'a gönderen sınav. kısa dönem piyade er. allah hayırlısını versin. herkese hayırlı tezkereler,şafak biter bitmez gene yazarız.
beni kütahya hava er eğitim tugay komutanlığı'na gönderen sınavdır.
(bkz: istikbal göklerdedir)
(bkz: aldığımız yeşil fanilalar ne olacak lan)
kars:

+neresi çıktı?
-şansımı .ikiyim kars çıktı..
+ahahaha sen şimdiden yola çık, gitmesi 2 gün sürer zaten..
-dalga geçme lan moralim bozuk..
+.iktirtme moralini olm, iyi tarafından bak.. rusya'ya yakınsın daha ne istiyon..
-haklısın abi..

bolu:

+neresi lan?
-bolu çıktı anasını satıyım..
+daha ne istiyon hıyar, tatvan'dan iyidir..
-jandarma çıktı olm, ben denizci olmak istiyordum.
+bsg

konya:

+neresi?
-beddua mı ettin, konya çıktı.
+konya'nın neresi?
-personel okulu.
+bizim evin yanında askerlik yapıcan lan..
-biliyorum ondan üzülüyorum ya..
+niye lan?
-olm şimdi sen her nöbette yanıma gelirsin, bi kıllık yapmadan da gitmezsin..
+ahahaha sen nöbet tutarken karşına gelip içmeyen ne olsun..
-hele bi yap, nasılsa silah verecekler o silahla kafana sıkmazsam şerefsizim..

bitlis:

+neresi?
-bende şans olsa kız doğardım zaten.. bitlis-tatvan..
+ahahaha bitlis'te beş minare beri gel kirve beri gel..
-olm ne bok yiyecem lan ben orda..
+çarşı izninde bol bol van gölü canavarını izlersin.. ne biliyim lan tatvan'da ne yapılır..
-mektup yaz lan, okurken belki vakit geçer..
+olur yazarım..

bitlis:

+neresi?
-tatvan..
+iyi lan bizim x'de oraya çıkmış..
-neresi iyi olm tatvan diyorum tatvan.. allahın unuttuğu yer..
+biz göktürk'lerden beri bu işi yapıyoruz aslanım, orası da vatan toprağı, gideceksin tabi..
-o yüzden askerlikten kaçmaya çalışıyon di mi? ne oldu senin vicdani red işi?
+karıştırma onu..
-.ikicem olm şansa bak yaa.
+lan orda trt'den başka televizyon da çekmez..
-ciddi misin?
+öyledir, sen fazla büyük umutlarla gitme..

ankara:

+neresi?
-ankara, etimesgut..
+kısa mı uzun mu?
-kısa..
+çok ballı adamsın var ya..
-beni birliğe teslim etmeye gelcen di mi?
+gelcem tabi..
-iyi o zaman çarşamba sabah görüşürüz..
uçak mühendisi (pilot aynı zamanda) bir arkadaşımızı kısa dönem piyade yapmış sınavdır.