bugün

evet sevgili ergenler ve kendini ergen hissedenler; hele bi toplaşın bakalım.

evvela tanımımızı yapalım gammazlara mahal vermeyelim:
başıma gelen ve sokakta unutulmuş çanta gibi kısa süreli panik yaşatan olaydır.

efendim şimdi zat-ı alim bol bol seks yapan; hali hazırda bir sevgilisi, iki fuck buddysi ve birlikte olduğu bir çok hanım kız olan biriyim.

yaklaşık bir yıldır seksten fırsat bulup da şöyle ağız tadıyla doya doya bir 31 çekmişliğim yoktu.
yeminle bazen en son üniversite sınavına çalışırken kendimi soyutlayıp, bakımsızsızlıktan katıra döndüğüm, seks yapmadığım, arada bir 31 attığım, koltukaltı kıllarımın somya yayına, sakallarımın göt kılına döndüğü günleri özlüyorum. bazen yani çok nadir zamanlarda.

neyse efendim seksten uzak kalınan iki günlük bir dilimde "ulan dedim bi asılayım, özledik."
gerekli hazırlıkları yaptım, aldım benim cengaveri ele. baktım hiç tat alamıyorum anuniyiyim.
kısa süreli panikten sonra "neden böyle oldu" diye düşündüm.
sonra fark ettim ki cengavere adeta am hazırlar gibi davranıyorum. böyle yumuşak hareketler, pıt pıtlar falan...
kısa süreli panik yerini at kişnemelerine bıraktı tabi. bizim 31 de böylelikle yalan oldu, bu seferlik.
türk sosyete tarihinin en hıyar playboyu necatinin bile unutmadığı eylemdir.

31 çektikten sonra hayatı sorgulamak insanı olgunlaştırır. 31 i unutanın hayat damarlarından biri kopmuş demektir.