bugün

iş hayatında duygusalliğa yer yok.
belli bir zamandan sonra artık gelmeyen.
tek gecelik ilişkiden sonra gelen pişmanlıkdan daha kötü değildir.
(bkz: 31 çekilen kişiye telif ücreti ödemek) borçlanıldığındandır.
kaçıncı yüzyıldayız, hala çaresine bakılamamış olduğunu gördüğüm anlamsız pişmanlık.
yapıp pişman olduktan sonra bi daha yaparsam namerdim diyip aradan bi kaç gün geçtikten sonra yine yapıp yine pişman olma durumudur. bu böyle gider (bkz: kısır döngü)
sıcağı sıcağına yazdığım bi entrydir. cidden pişmanım lan, niye böyle oluyo abi ya bi akıl verin bana ? işi görürken iyi hoş ee iş bitince bu anlamsız canımı sıkan şey ne birisi bunu açıklasın.
şeytanın oyunudur efendim. keza size günahı işlten de odur , sonrasında vicdan azabı çekmenizi sağlayan da.

herkes kendi vicdanı zanneder ama yanılır..
aslında pişmanlık değil çaresizlik duygusudur.
5 dakika sonra tekrar yapıcağını bile bile pişman olma durumudur, lanet olsun ona.
sularin kesilmesiyle birlikte daha bi ağır basar.
azgınlık sona erer ve cenabet olunduğu gerçeği insanın yüzüne çarpar, işte o zaman keşke yapmasaydım be der.
18 yaşından sonra bir daha hissetmediğindir.
diğer videoyu izleyememiş olmanın pişmanlığı olabilir.
bunun doğal bir durum olduğunu bilmeyen muhafazakar salaklarda ortaya çıkan durum. pişman olmaya devam edin canlar, hatta belki 31 i bile bırakırsınız. böylece sizin soyunuzdan gelecek binlerce genci peçeteye silip çöpe atmazsınız. gece gece bu ne yaa.
ikinci postayi deneyenlerde olmuyordur.
mastürbasyonu bırakma sebebim olacak allahın belası bi histir, her seferinde pişman olsamda bırakmıyorum, yada bırakamıyorum mu demeliyim bilemiyorum.
lan yine elizabeth yine elizabeth usandım artık dercesine olan pişmanlıktır. çok değil bi daha çek geçer ibiş.
aslında o pişmanlığın sebebi çocuklarınızı bir peçeteye sarıp tuvalete atıp üstüne sifonu çekmenin verdiği, babalık duygusuyla gelen bir pişmanlıktır.
Çekmezsen rüyada kendi gelir,
Faydası olduğu gibi zararıda çoktur,
Pişmanlık olayı olabilir sakınca yoktur bir gusül yeter pişmanlık için.
Kendi kendini silktiğinden olişan pişmanlık olabilirdir.
banyo yapmayı sevmeyenlerin hissettiğidir.

seks yapsa intihar edecek herhalde diye düşündürür.
Cenabetlik mertebesine ermenizle birlikte içinize çöken bir pişmanlıktır efendim , hele de daha bıcı bıcıdan yeni çıktıysanız...
hiç duymadığım pişmanlıktır. pişman olanlara da hiç anlam veremem. hele biri cehennem zebaniler yazmış yuh amk abart iyice.
ibnelik için aranan hissiyatlar.