bugün

entry'ler (700)

kimse bizim sabrımızı sınamaya kalkmasın

yarın davutoğlundan beklediğim açıklama. duyana kadar içim yanacak uyuyamayacam ama o lafları duyunca ancak rahatlayabilecem.
(bkz: coming soon)

14 ocak 2016 pkk saldırıları

kimse bizim sabrımızı denemeye kalkmasın
(blz: kimse yazmamış hayret )
topu tabi başbakana atıyosunuz çakallarr

14 ocak 2016 eş zamanlı saldırılar

bunu söylemek benim de canımı yakıyor fakat müstehak,iq ortalaması 80 olan, okumayan, üretmeyen halkıma müstehak. belki 100 yıl sonra uyanır bu millet uykusundan belki.

amed denince akla gelenler

ahmet geliyor.

beyazıt öztürk

gerçekten destek olduğu için değil canlı yayının şansızlığına gelmesinin bir sonucudur bu hata. özür dilemesi ve halkla kuçaklaşması guzel bir haber.

ermeni soykırımı

anadolu da, özellikle ermenilerin bi zamanlar yaşadığı coğrafyada küfre eşdeğer hatta daha beter bir laf vardır
(bkz: ermeni tohumu)
annem bana bu lafı sarfediyorsa ya onu çok kızdırmışım ya da dayak yiyecem demektir. şimdi gelelim sadede, siz ermeniler bu coğrafyada ne günahlar ne katliamlar işlediniz de bu millet "ermeni tohumu" nu küfür bilir oldu. çok günahınız katliamınız var. ruslardan, fransızlardan aldığınız cesaretle toprağa tonlarca müslüman kanı akıttınız, size çanak tutanlar dahi zulmünüzün boyunlarına şaşırdılar. şimdiki ermeniler dedelerinin suçlarının günahlarının cezasını çekmekte, göt kadar ülkede denizsiz dostsuz sefil bir hayat sürmektedir. müstahak mı denir, kalsın demeyeyim!!

büyük ermenistanın muzaffer olacağı gün

eğer türklerden daha embesil bir toplum varsa onlar da ermenilerdir bu yüzden imkansızdır. Türkiye cumhuriyeti yakaladığı her teröristin yaşamına son vermek zorundadır gerekli bilgi alındıktan sonra yoksa böyle aç köpekler topraklarına göz diker.

yekta harmanlı

dışarda cool, ulaşılamaz gözüken bir insanın içerde ne kadar sıkıcı olabileceğini gösteren karakter.
(bkz: yurdaer okur)
(bkz: yeter)
(bkz: atv)

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

merak ettiğim, farkındalık yaratıp hede açmak istediğim konudur. benimkisi;
(bkz: ateşle oynayan kız)
(bkz: steig larsson)

türkiyede kürt olmak

eğer pkk destekçisi olmayan bir kürtsen çok yaşa falan denileceğini sanmayın, en büyük sorumluluk size ait. kürt halkını düşündüğün, hissettiğin gibi göstermek de senin elinde. pkk ya bir türkten daha fazla tepki vermek de demek bu.

19 ağustos 2015 pkk siirt saldırısı

kimse bizim sabrımızı denemeye kalkmasın... bıçak kemiğe dayandı. loadingg...

hiç erkek erkeğe ilişki yaşamamış erkek

lut kavmi erkek erkeğe ilişki yaşadıkları için değil, küçük çocuklara cinsel istismarın normal karşılanır bir yer olduğu için lut kavmidir.

19 ağustos 2015 pkk siirt saldırısı

katil akp.

hdp yardakçısı chpliler mutlu musunuz şehitlere

katil akp, katil hdp. erdoğan en başından beri ihanet sürecinin içindedir. akpartiye oy verenler mutludur umarım.

izmir

kaç gündür 1 damla yağmur düşmemiş şehir.

league of legends

erkeklik hormonu azlığı görülen 18 yaş ve üstü erkeklerin pc lerinde yüklü olan.

izmirde neden hep chp kazaniyor

adnan mederes izmirde seçim kazandığı ve çok sevildiğinden izmirdeki havalimanının adı adnan menderes tir.

yasusbi

meyve kürdü.
(bkz: meyve kurdu)

ermeni soykırımı olayında ilber ortaylının susması

arkadaş link paylaşmış ben paylaşacaktım o önce davrandı çokyaşasın. ben özetleyeyim. ilber ortaylı nin görüşü de işin lobicilikle halledilmesinin komik olduğu, ermenistan devletinin komik bir durumda olduğu, bu olayın, tarihçilere bırakılması gerektiğidir. ayrıca ermenistan ın neden bu olayı mahkemelere taşımaktan kaçındığını da imalı bi şekilde sokmaktadır ermenilere. sokmaktadır diyorum bak yanliş yazmadım.

ermeniler i yok edip yanına kalacağını sanan mal

ermenistan dünyanın en kötü ekonomisine sahip 2. ülkedir. biri güçlendik mi dedi? siz 100 yıldır yatıyorsunuz.