bugün

entry'ler (200)

söylenmesi zevkli kelimeler

yarrraaammm.

ermeni soykırımı

ermeni soykırımı yok diyen birisi kesinlikle cahil ve tarih bilgesizinin tekidir. kim ne derse desin vardir.

bizzat ataturk emrini vermistir.

olaylarin baslama sebebi ermeni ceteleridir. ermeni cete mensuplarindan cok, suclu ermeni sivil sucsuz halk ölmüştür. hamile ermeni kadınlarının karinlari kasaturalarda delinmistir. kurunun yaninda yaşta yanmistir...

ermenilerin azerbaycan karabagi isgal ettiginde azerbaycanli sivil sucsuz halktan insanlarin hamile kadınların karinlarini deşmesi bu olayin kininden dolayidir. ama asla kabul edilebilir bi kin degildir.

sadece ermeniler degil turklerden cok sayida sivil sucsuz insan turk ve ermeni ceteler askerler catisirken hayatini kaybetmistir.

olay turk ermeni olayi degil insalik olayidir.

her savasta olduğu gibi sucsuz siviller daha cok ölmüştür.

her sey den once insanlar ve insalik ölmüştür...

ama şöyle de bir gercek var savaşlar kansız kazanilmaz...

not: evet ermeniyim.

sonbaharın akla getirdikleri

ayrılık, umutsuzluk, ışıksizlik, isteksizlik, mutsuzluk...

bir kızı aşırı derecede çok sert şekilde düzmek

erkegin yada kadinin istemesiyle de olacak bir sey degildir.

birincisi kadinin hardcore kaldıracak kadar bi kapasitesi olmasi gerekir, ve bunu isteyen kadin artık iliski de farkli seyler de bekliyor dur bunuda hesaba katin. yada doyumsuz ve azgindir.

ikincisi ve en önemlisi kadini hardcore derecesinde sevisebilecegine kendine akcigerlerin de ki nefeslerine sonuna kadar guvenen bir erkek gerekir.

yoksa cizgi film ceker gibi takilirsiniz yatakta benden soylemesi...

mert alaş

kisaca (bkz: biseksüel) )

karısını tek başına tatile yollayan adam

bazı şeyleri aşmıştır.

cinsel isteği kıran şeyler

isteksiz bi kadina denk gelmek olabilir...

paraları sıfırladım babacım

anlayan anladı verdigim mesaji.

(bkz: subliminal mesaj)

sat komandosu

sen bu balonlarmis lafini gidip her hangi bi sat komandosunun yüzüne söyle seni yerden yere yapistirir sen neyin tribindesin amk? elinde kac kere silah tuttun kac kere catismaya girdin. cok pofesyonel konusmussun da bi seylere dayanarak mi yoksa baskalarinin sana dayadigi seylerden yola cikarak mi bunlari soyledin anlamadım? neyse. pırıl pırıl bi kafaya sahipsin. hep boyle kullan kirlenmesin.

kol damarları belirgin bir erkekler

vucut yagvorani ve vucut su orani az olan kisaca spor tabiriyle (bkz: define) dedigimiz herkeste olusabilecek olan durumdur. damarlar yüksek yaga ve yuksek vucut suyuna sahip kisilerde belirginlesmez ve gözükmez. bu yuzdendir ki bu kisilerin kanini almak zorlayici olabilmektedir.

kolları kaslı ve pahalı saatli erkek

ben sana teşhisini koyuyorum. sen tam bi azginsin.

pardon saatiniz kaç

ingilteredeysek illa artislik yapmaya gerek yok. sorry excuse me what time o clock deseniz de olur. hem vaktiniz var mı diye de algilamazlar...

üniversitede acı gerçekler

koko ve seks partileri olmuyor diyen arkadaslar bilkent universitesini ya görmemiş yada duymamistir.

pardon saatiniz kaç

keşke herşey senin hayal gücün kadar bom bok olmasa...

kaçaklar 15 gün nasıl yaşadılar

bahsedilen kacak askerler dedikleriniz. (bkz: recep tayyip erdoğan) ı kaçırmaya gelen tim. haliyle az üz degillerdi. ve aralarinda sadece bordo bereliler de yoktu. milletimiz bordo berelileri rambo sanıyor ama.gercek hayat hic oyle değil. bunlarda siz gibi ben gibi insan elbet hatalari olacaktir. bu timin arasında çoğunluğu mak timi olmak üzere sat ve sas komandolari olusturmaktaydi.

kim ne derse desin tsk nin en elit birliği (bkz: sat komandoları) dır. net.

ama tabii mak timinden sonra. maklar bordo berelilerin ve satlarin bir tık ustudur. acilimi muharebe arama kurtarma dır. savas alaninda esir dusmus ust duzey yonetici ve komutanlari esir dustukleri yerden kurtarmaktir. sadece eğitimleri 2 yil sürur. egitim sirasinda ölüm olursa bu zaiyat olarak geçer.

bunu takriben bordo berelilerin eğitimi 1 yıldır.

jandarma özel harekat 6 ay.

polis ozel harekat ise 3 aydır...

çatışma sırasında ki beceriler egitimde gelismez. egitimde sadece teorik olarak gorursunuz e haliyle catisma tecrübesi fazla olan adam her konuda daha iyidir.

mesela en basitinden bazi koy koruculari. adamlar iki dagin ortasinda pkk kamplarınin oldugu koyde koruculuk yapiyor... bunu yapmak göt ister.

ne yemisler olayina gelirsek. yanlarinda kumanya goturmuslerdir zaten baskin gecesi her ihtimale karsi ama en fazla 2 gun yetmistir. yilan kurbaga ne bulmuslarsa yemislerdir. ya oleceksin yada yiyeceksin istersen yeme. dagin basinda secme luksun hic yok. ayrica cumhurbaskanina suikast duzenleyen adamlar yemegi dusunmemislerdir zaten dogru durust emin ol.

son soz olarak yilan ve kurbaga cig yenilemez. istersen bi gun dene.

şeytana sorulacak tek soru

müslüman mısın?.

hic kolu kirilmamis insan

benimde hic kirilmadi neden kırılması mi gerekiyodu?

genelde ince ve zayif kemikli cocuklarin kirilirdi hatta bi arkadasimin ayni kolu 5 kere ard arda kirilmisti cocuktum ama halen aklimdadir. tabii cok yuksek derece de bi şiddete maruz kalinmadigi surece kemik oyle kolay kolay kirilmaz. tabii bu kirilamaz anlamina gelmiyor. bazen oyle bi darbe gelebilir ki kaval kemikleriniz bi bakmissiniz bulgur pilavina dönmüş.

vucudun en onemli parçası kemiklerdir. önemi büyük. değerini bilin arkadaslar.

yiyişmek ile sevişmek arasındaki farklar

yiyismek nedir amk dedirtesi başlık. ergen misin olum?

(bkz: ön sevişme)

tuvalette sıçarken müzik dinlemek

evde yalnizsaniz ve(ya) yalnız yaşıyorsanız yaparsınız. herkes gibi.

uyuşturucu kullanmış yazarlar

yatvyere yat narkotik, narkotiiikk.