bugün

johannesburg'da, ellis park stadyumu'nda saat 21:30'da başlayacak olan çeyrek final maçı. bu maçın galibi arjantin-almanya maçının galibiyle 7 temmuz'da durban'da karşılaşacak ve finale kalma mücadelesi verecek.
henüz kesin olmayan maçtır.
ispanya dağıtacaktır lakin gönül paraguay'ın galip gelmesini istiyor.
alt biteceği kesin olan mücadele.

del bosque, bir türlü kendini toparlayaman Torres ile maça başlayacak. ispanya'nın en büyük dezavantajı bu olacak. ikinci büyük dezavantaj ise david silva'nın kenarda bekliyor olması. llorente-david silva ikilisini ilk onbirde sahaya sürerlerse fark yapabilirler. ancak del bosque bunu yapacak gibi görünmüyor.
Az sonra başlayacak olan karşılaşma. favori ispanya gösterilen maç.*
ispanyanın bırakın Paraguayı kupayı rahat alıcağı turnuva olacak bence..Az biraz daha konsantrasyonla tamam bu iş *
Bide Afederseniz sözlükteki arjantin yalakalarına iyi olmuştur..O ne lan oyle hangi artiste sorsalar televizyonda arjantin,arjantin,,..ben en basından ispanya diyordum oylede olacak..
hakemin ispanya'ya torpil geçtiği maçtır. paraguay'ın 1 golünü yediler.
paraguayın köpek gibi savunma yaptığı maçtır. (bkz: gavur yapıyo hacı)
paraguay için öne geçme şansı. paraguay penaltı kazandı.
hadi 7 numaralı dev.
casillas ın penaltı kurtardığı maçtır. helal olsun.
cardoza penaltıyı casillas denen ballı herifin kucağına gönderdi.
bir penaltı daha.
hakem sapıttı villa nın kendini yere atmasına penaltı çaldı.
ispanya nın penaltı kazandığı maçtır. allah allah bu maçta neler oluyor efendim. 2 dakika içerisinde 2 penaltı.
paraguay'ın penaltısı tekrar edilmeli. adam şut çekmeden 2 ispanyol ceza sahasına girdi. orospu herif aynısını paraguay'ın penaltısında yapmadı, ispanyollarda tekrar ettirdi. şimdi telafi etmeye çalışıyor. ama hadi paçayı yırttı.
çatır çatır penaltı verilen maç.
hakemin amı götü daaattığı maç olmaktır. bu arada;

(bkz: allah da güçlüden yana)

edit: allahın sopası yok.
bu bir dünya rekoru
hakem ilk yarıda paraguayın golünü yemiş şimdide ispanyaya penaltı çaldı.
daha penaltılara gidilmeden karşılıklı penaltı atışlarının olduğu maçtır.
(bkz: penaltı oldu enteresan)
penaltı tekrar edilecek.
xabi 2. yi atamadı.
penaltı kaçtı.