bugün

görsel
amedspor'a başarılar dileyenin tüm akrabalarına başarılar dilediğim maç.

fenerbahçe ezeli rakibimiz. kendimi bildim bileli küfür eder taşşak geçerim. ama bu maç farklı olacak. tatava yapmadan basıp geçiyorum bu sefer.

not: los galacticos.
pkk-şikeci maçı. kriminal geçer.
Fenerbahçe'nin içeride ve dışarıda toplam en az 15 gol atmasını dilediğim maçlardan biridir.

Not: galatasaray'lıyım.
dostluk kazansındır.
Fenerbahçe'min en az 5 gol atacağını umduğum maçtır. Amedspor kim yeni duyuyorum. Entryi girmeden önce amedspor yazıp baktım bunu görünce yarılarak güldüm.
(img:#962776)
Tribünlerde gfb, ultraslan, çarşı, timsah ve trabzon taraftarının elele tek vücut olmasını canı gönülden dilediğim maçtır. Hatta bu konuda guzel bir organizasyon olması lazım. Gün birlik günüdür. Spor de olsa bi ülkede Herkes haddini bilmeli.
Sansasyonel bir maç olacaktır*
görsel
Heyecanla beklediğim maçtır. .. her biji amedspor .
Not:Faşist düşünceli insanlar a pardon insan görünümlü yaratklara biraz saygı duyması öğrenmeleri rica ediyorum. Düşünün biz bile siz gibi köpeklere saygı duyrz .
Beşiktaşlı olarak feneri destekleyeceğim karşılaşma. Sikin hipneleri.
fenerbahçe kaybederse bir süper lig birincisinin, 1212525. lig takımına yenilmesi ile ülke çalkalanaca....

şaka şaka, neler görmedik ki. buna da tepkisiz kalınır muhtemelen. normalde o ligin baştan aşağıya sallanması gerekirdi, berabere kalındı ama tık yok. yazıklar olsun şu futbol komitesine.

tan1m: fenerbahçe'nin kazanmasını umut ettiğim futbol müsabakası, ama güvenemiyorum.
Bursasporlu olsam da, kesinlikle fenerbahçeyi destekleyeceğim maçtır. bizim dingiller yenemedi, bari siz gömün şu kekoları. yalnız dikkat edin aralara öşekçiler girmesin.
Fenerbahçenin tokadı basacağı maç. Evet.
umarım fair play ruhu ile geçecek maç olur. kürt kardeşlerimize edilen her küfür bizim namusumuza leke sürer. barış mesajları verelim,fenerbahçe kazansın.
fenerbahçe'nin kazanıp 2015-2016 ziraat Türkiye kupası yarı final'e adını yazdıracağı maç'tır.

başarılar diliyorum...
Türkiye'yi desteklediğim maçtır.
fenerbahçe'nin beklendiği kadar rahat kazanacağını düşünmüyorum. yenilmesi de benim açımdan büyük bir sürpriz olmaz. amedspor bu sene kupaya motive olmuş durumda. gruplarda mücadele ettiginde liginde 5. sıradaydı, gruptan cıkması ardından bursasporu elemesi ve fenerbahce yi ilk macta baya zorlaması kupaya verdikleri önemi daha da arttırdı, öyle ki liginde 12. sıraya kadar geriledi. futbolcuların aklı 1 aydır bu maçta, kazandıkları takdirde amedsporun tarihindeki en büyük başarısı olacak ayrıca oyuncuların tamamı için de aynı durum söz konusu. fanatik fenerbahçeli olsam da bu maçta gönlüm şehrimin takımı amedspor'un kazanmasından yana. inşallah başarır bizim çocuklar.
görsel
fenerin avrupa maclarinda avrupa takimlarini destekleyen bjk ve gs takımları bu maçta feneri destekliyor. çelişkiye bakın amk.
+7 denenebilecek maç.
beşiktaş derbisi için sur'dan davet ettikleri 40 kürt çocuğunu bu maça da davet etmeleri hoş bi manzara oluşturabilir. fener tur atlar ama barış kazansın. endüstriyel futbolun kafasına taş düşsün.
barış mesajı verelimmiş. "umarım fair play ruhu ile geçecek maç olur. kürt kardeşlerimize edilen her küfür bizim namusumuza leke sürer. barış mesajları verelim,fenerbahçe kazansın." miş.

oldu kürdistanı da kurun milli maçlar oynansın kürt kardeşlerimize saygı gösterelim?
fenerbahçe'nin orospu çocuklarına koyacağı maçtır.
bu maça siyasal gözle bakmayın diyen geri zekalıdır. karşıdakinin adı amed, adamlar bu ülkenin milli marşını söylemiyor, ancak biz bu maça siyasi gözle bakmayacaz. sikerler öyle işi.
alenen milli maçtır, fenerbahçe'nin rakibini destekleyen de türk falan değildir.
Hayatımda 2. Kez fenerbahçeyi desteklediğim maç.

ilki diyarbakırdaki maç idi.

Hadi lan fener.
goooooooool amed attı lan selo attı 1-0.