bugün

fenerbahçe'nin 1-4 üstünlüğü ile sonuçlanacak maç.

(bkz: tarihe not düşmek)
büyük bir süpriz olmazsa bursaspor un galibiyetiyle sonuçlanacaktır.
bursa atatürk stadında oynanacak ve maç sonu aykut kocaman'ın uzun bir seyahate çıkmasına sebep olacak maç. tostumuzu şimdiden yedik bekliyoruz.

ayrıca meraklı fenerlilere gerçek timsah yürüyüşünün nasıl yapıldığı itina ile gösterilecek, 16 mayıs'tan beri bursa'dan gol haberi bekleyenlerin beklentileri nihayete erecektir.

not:yazar burda kombine sahibi olmanın verdiği rahatlık ile entry döşenmiştir.
büyük bir sürpriz olmazsa bursaspor'un galibiyeti ve aykut kocaman'ın istifası ile sonuçlanacaktır.
24 ekim 2010 mke ankaragücü bursaspor maçı gibi dostluk çerçevesinde geçmesini arzu ettiğim maç.
ertuğrul sağlam sevilmeyecek adam değil. onun yüzünden in$allah olaysız geçer.
Bursaspor'lu olduğum için söylemiyorum ama gerçekten kazanacağımızı düşündüğüm maçtır.en kötü berabere kalırız eğerki çünkü takım güzel bi ritim yakaladı.ama ne olacağıda belli olmaz karşıki takımda sonuçta fenerbahçe önemli oyuncuları çok alex gelir atar bitane son dakikada bitirir.olur mu olur ama inş olmaz.hayırlısı artık.
2-2, timsah yürüyüşü ve ağlayan baroni ile feci dalga geçilecek bir maç olacaktır. fenerbahçe taraftarı utancından başını kaldırıp maçı bile izleyemeyecek stadda.
bursaspor'u yenmek istediğimiz maç. ne bileyim bursa taraftarı çok antipatikleşmeye başladı gibime geliyor. ne bu böyle gözü kapalı yeneceğini falan iddia etmeler. özünüzü bilin;

(bkz: ılık götlü detected)
niang'ın oynamayacağı söylenen maç. onun yerine semih forma giyecek gibi.
bursaspor taraftarının "yanlış anons" ve "2-2" ile ilgili pankart hazırlıklarına başladığı söylenen maç.
iddiada 0-2 fenerbahçe oynayarak bursaspor' u galibiyete ulaştıracağım maçtır. şimdiden söylüyorum olurda bu maç tutarsa ya real madrid ya da chelsea bu hafta puan kaybedecek demektir. bu kadar açık ve net. kötü şansıma güvenin.
daha şimdiden niang yok lugano yok napıcaksınız bakalım bu hafta diye, bizden çok düşünen taraftarların beklediği maç.
texas'ın şahane gösteriler hazırladığı maç olacaktır. pankartlar çok feci, çok.
tabiki bursasporun galibiyetiyle bitecek maçtır. iddada fenere 4.20 oran verilecek maçtır.
galatasaraya 4 atan takıma 5 atan takım(!)la fenerbahçenin yapacağı maçtır. bursalı seyircilerin ankaragücü diye bağırması muhtemeldir.
bursaspor'un sokacağı maçtır.
elbette ki topu kalenin içine sokmak.
dia'nın vederson'u kevgire çevireceği karşılaşma olacaktır.

edit: dia oynamıyomuş olm niye şukela basıyosunuz.*
fenerbahçe'nin, pazar akşamı kendilerine karşı tam motive olarak maça çıkmış olan galatasaraylıların motivasyonuna benzer bir konsantrasyona sahip olacağını düşündüğüm maç. kendilerini affettirme derdindeler. ayrıca puan farkı da 6. bunu kapatmak, en azından farkın daha da açılmamasını sağlamak için ellerinden geleni yapacaklardır.

ben kuvvetle muhtemel 2, plase olarak 0 diyorum.
Geçen senenin bir nevi rövanşı niteliğinde, Fenerbahçe'nin aşırı rahat bir şekilde kazanacağı maçtır.
bursaspor'un feneri kevgire çevirmesini beklediğim süper lig maçı.
bursaspor un güçlü rakibi fenerbahçe yi fazlasıyla ciddiye alması gereken maçtır, aksi halde allah korusun puan kaybı yaşanabilir. unutulmamalı ki bursaspor favori olarak çıktığı karabükspor maçında puan kaybetmiştir ve fenerbahçe asla bir karabükspor değildir, konsantrasyon kaybını affetmez. bir bursasporlu olarak benden uyarması.
bursaspor'un kalkan götünün ineceği maç.
tartışmasız bursaspor alır tartışmaya bile gerek yok arkadaşlar fenerbahçeye geçmiş olsun şimdiden.
çok zorlu geçen bir maç olacak.fenerbahçe galibiyete daha yakındır.
galatasaray ve beşiktaşlıların kafasını karıştıran maç. fenerbahçe düşmanlığı kendi tuttuğu takımına olan sevgisinin önüne geçmiş binlerce mal var bu grupta.