bugün

şehitlere Allah rahmet eylesin. katillerinede tez zamanda gebertilip leş yiyen hayvanlara yem olsun.
zorkun yaylası yolunda teröristlerin trafik ekiplerine düzenlediği saldırının ardından çıkan çatışmada ilk belirlemelere göre 2 polis polis memuru şehit olmuştur.
allah(c.c.) rahmet eylesin mekanları cennet olur inşallah.
dafa fazla yazmıyorum yoksa çok ağır küfür edecem.
susuyorsak asaletimizden. yoksa söylenecek öyle çok şey var ki...
2 şehitimizin mekanı cennet olur umarım. ayrıca şehit sayısı tek hane olduğundan çok ilgi çekmeyen saldırıdır.
binlerce yıl besle,
isyan etsinler din kardeşleriyiz ayağına affet,
huzur bozsunlar din kardeşleriyiz ayağına görmezden gel,
deprem olunca yardım et,

sonra yine nankörlük yapsınlar yine nankörlük yapsınlar. nasıl bir lekesiniz kurtulamadık gitti sizden...
depremde coşan medyamız şehitler için de bişeyler düşünür inşallah. şehitler ölmez vatan bölünmez. anladı o.
bıçak kemiğe dayandı. kurban bayramının geçmesini bekliyoruz.
üzüntü içinde öğrenmiş olduğum haberdir. demokrasi havarisi kesilen piçler, kıçında donu olmayıp devlet kurma hayaline kapılmış soysuz sopsuz takımı... büyük millet nasıl olur diyorsanız bize bakın. ırkını gözetmeden yardımınıza koştuk. karşılığında kurşun sıkıldı. sizin demokrasinize de, ütopyanıza da, yedi ceddinize de.........
memleketimde olan saldırı. belirtilen zorkun mevkinde dağların operasyon yapmaya geçit vermesi çok zor. zaten yaylalık bir yer. insanların yazın serinlemek için evlerinin olduğu bir alan. örgüt kışın bu evlere saklanıyor. şehitlere allahtan rahmet diliyoruz.
kanal d haberde söylediğine göre, şerefsiz yaratığın biri ormanda gebertilmiş. inşallah diğer yaratıklarda cezalarını bulur.
ulan memleket kenetlenmiş kürtlere yardım etmek için, ama bu orospu çocukları hala saldırıyo. utanmadan bi de kürt halkı için yapıyoruz diyolar. kürtleri o orospu çocukları değil bu kenetlenme kurtarıcak. e tabi anlayana.
şehitlerimize allah rahmet eylesin.
hala kardeşlik ve dayanışma diye tutturanların, bu kavramlar ardından kendi reklamlarını yapmaya çalışanların bir durup düşünmeleri gerektiğinin kanıtı olan saldırıdır. ne ilk ne de son olacaktır, biz hala halkların kardeşliği martavallarını dinlemeye devam edelim.
bunları kurban bayramında, allaha kurban edeceksin.

itten köpekten kurban olmaz ama, şehitlerimiz için o da olur!

evet evet, faşistim. söylemenize gerenk yok.
yazdığım entry nin silinmesi ya da seri olarak eksilenmesine neden olacak başlıktır. iş bu sebeptendir ki o pkk lı anası sikiklere burdan selam ediyor bacılarının münasip yerlerinden öpüyorum. en hafif küfür ediş tarzım bu. napiym.
pkk, van depreminin acıları dinmeden, kendisinden beklenen "gerilla asaletini" göstermekte daha fazla gecikmemiştir. osmaniye, hatay bölgesindeki pkk'lı çapulcular suriye'den gelmektedir. teröre karşı suriye ile işbirliği yapmamız mantık gereğidir. ancak, abd istedi diye suriye'ye ver yansın düz gidiyoruz.
(bkz: orospu çocuğu olmak için yapılması gerekenler)
http://www.haberturk.com/...683503-osmaniyede-saldiri
çukurca saldırısı sonrası başlatılan çok geniş çaplı operasyonlara ve 50, 240, bilemedin 1400 örgüt üyesinin öldürülmüş olmasına rağmen örgütün eylem kapasitesinde azalma olmadığını gösteren saldırı. yahu pkk gerçekleştirdiği her saldırıdan sonra ordunun cevabında on katı kayıp veriyor olsa hala orada iki, burada beş ölümlü saldırılar düzenleyebilir mi hiç?
özellikle osmaniyenin seçilmiş olması düşündürücüdür.
allah belanızı versin şerefsizler. hepiniz hayvanlar gibi öleceksiniz merak etmeyin.
akp sayesinde şişen patlayan şımaran bölücü kürtçü terör eylemlerinden biri.

birde nedendir bütün polisler akp li. buyursunlar.
malesef ve malesef 2 şehit var diye milletin tınlamayacağı saldırıdır. Allah rahmet etsin.
iki aslanın şehit düşüp,sadece bir köpeğin öldürülebildiği saldırı.
şehitlere allah rahmet eylesin.
köpeğide sempatizanlar istediği yere gömebilir.