bugün

kayserispor'un şikecileri kadıköyde hoplatacağı maç.

nakoulma şov yapar kayseri 2-0 yener. evet.
(bkz: fenerbahçeliler in uğramadığı başlıklar)
fenerbahçe 2-1 kazanır. kayseri çok formda değil.
Fenerbahçe'nin rahat kazanacağı maçtır.Ne kadar kötü olursak olalım sahamızda yenilmiyoruz kolay kolay.1 puan vermemiz bile süpriz. Umarım iyi oyunumuzla kazanırız.

Edit:Söylenecek söz yok.Fenerbahçeli biri olarak bu sene de birşey olmaz.Kadıköyde maç veriyoruz ya.Şaka gibi.1 puan bile kötü bir sonuç.
görsel
Yine iki üç pozisyonla tamamlayacağımız maç. Şansımız varsa o pozisyonlardan biri fernandaoya gelmez ve maçı kutsal skorumuz olan 1-0la alırız.

Fazlasını beklememek lazım.
2 Senemiz RvP ilk 11 demi yok mu diye geçti amk.
Tribünler yine bomboş. Umarım küme düşeriz.
fener için zaman israfı maçtır.
Eğer fener maçı kaybederse, Aziz yıldırım maç sonrasında galatasaravın 2000 şampiyonluğu incelensin diyeceği maçtır. En kötü Mahmut uslu çıkıp fetö falan der. Ajhshsjsj arkadaş ben bu fenerbahce taraftarı kadar mal Bi taraftar grubu görmedim hala itibar ediyorlar meczuba.
Tatilden dönmemiş mi taraftar bir sorun başkana diyecemde onunda cok umurundaydi.
kayserispor'un fena çaktığı maç. evet.
Mac 1- 1 oldu da bu kayseri neden superlige ciktı ki adamlar 11 kisi defans yapiyor.
helal olsun hakem ,eyyama girmeden verdi kirmiziyi.kjaer golu atip cikti resmen.
100% kırmızı kart..
şu an 2 2 ye gelen ve mahalle maçına dönen maçtır..
kapak welliton 2-2..
Her pozisyonun gol olduğu karşılaşma.
bi orda bi burda olan maç.
iki golü de duran toptan duruş hatasından yedik. yazıktır.
10 kişiden sonraki hırs devam ederse atarız yine.
Kırmızı kartı başka hangi hakem onaylayacak çok merak ediyorum.
Ulan adam gole giderken yıkıyor zaten o yüzden kırmızı kart illa kafa göz dağıtmak mi lazım kırmızı kart için? Gerçi siz alışkınsınız şiddete unutmuş olabilirsiniz böyle kuralları.

Ha bu arada ceza sahası içinde kaleye vurulan topa elle dokunmak da kırmızı kart. Şimdi 2.yarida olur falan ötersiniz cik cik diye haberiniz olsun şimdiden.
ulan su karta yanlis diyosaniz niye futbol izliyosunuz be arkadas?
Gole giden oyuncuyu yere düşürdü mü?
Düşürdü.

Ulan bir maçta ağlamadan futbol izleyelim be her maç yok o suçlu yok bu suçlu fetö dua etti kazandılar, hakem vurdu gol oldu, zeus şimşek çaktı kolum acıdı, kaleci osurdu çizgiden çıktı.

Yeter be yeter
ahaha iyi bari biz Beşiktaşlılara tinerci diyolar.. cimbomlular gibi fetocu damgası yemediğimize şükür.. ben bir tinerci olarak kırmızı kart doğruydu diyorum..öncesinde faul var mıydı o ayrı tartısılır.. ama son adam direkt adama daldı.. kırmızıydı.. siz burada diğer takımlara söveceğinize başkanınıza sövün bence.. 2 yıldır dünyanın parasını harcayıp takımın başına doğru düzgün hoca getirmeyen başkanınıza.. yahu adamın dünyadaki başarısı önemli değil türkiyede her hoca yapamıyo.. del bosque hiddink rijkaard aragones perreria tigana nice ünlü hoca tazminatla yollanmışken sen git dick i al.. işte sonra alırsın böyle dick i.. şu maçı yeninde bari haksız kırmızı yedik diye 1 ay ağlamanızı dinlemeyelim..
bizim takım ölmüş.

Hakeme suç bulacağımıza biraz kendimize baksak daha iyi olur.