bugün

Aklı başında Fenerbahçelilerin artık isyan ettiğini görüyorum. Aziz yıldırım kaybettikçe sürekli gündem değiştiriyor, fetö diyor, kumpas diyor. Adam geçen sene ölü Galatasaray'a kupa kaybetti. Delikanlı olan çıkıp der ki Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Kapat konuyu. Aziz ne Dedi? Galatasaray 2000 yılında fetönün dualarıyla şampiyon oldu. Abi ne alaka şimdi? Başarısızlıklarını neden sağa sola bok atarak kurtarma niyetindesin? Senin döneminde Galatasaray 22 kere kupa kaldırmış. Artık Bi istifa etmeyi düşünmüyor musun?
maçın özeti: şampiyonluğu ilk haftalarda kazanamazsınız, ama kaybedebilirsiniz.
bizim başkan değişmedikçe bize kimi getirirsen getir, bizim olmayan sisteme uyum sağlayacak ve o da takım arkadaşları gibi doğaçlama oynayacaktır. sistemsiz bir takım nasıl oynar adlı bir ders olsa sadece fenerbahçe'nin maçlarını izleyerek bu derste doktora yapabilirsiniz. sistemi geçtim futbolcular pas atabilme ve top kontrol yeteneklerini de günden güne kaybediyorlar. bunun için özel bir antreman mı yapıyorlar nedir. kendi evinde kayseri'yi yenemeyen takımdan artık bir şey olmaz. maalesef durum bu.
maç özeti: http://dai.ly/x4qpdtu
Tam Fenerbahçe ne takım kurmuş, çatır çatır top oynuyor diycem bi gülme geliyor anlatamam. Hhahahhaha
Yani takımda doğru düzgün bir sistem yok.Söylenecek çok söz var çünkü doğru giden birşey yok takımda.
Uzun top uzun top nereye kadar ya.Gol yiyene kadar pozisyonumuz yoktu zaten.
Duran toplardan gol yemeye devam.Bu senede taraftar olarak yazık olacak bize.
aziz ntv ye çık ntv ye ahahahahaah.
şu an kayserili futbolcu basın toplantısında 3 puanı kaçırdıkları için üzüldüklerini, soyunma odasında matem havası olduğunu söylüyor.. yazık be fenevbahçeye.. düştüğü hale bak
aradığımız beklediğimiz fenerbahçe budur.
10 kişiyle mücadeleyi bırakmamıştır.
elbette o duruma düşmemeliydi ama demek ki takımda ruh var. böyle devam. nasılsa şans döner.
yalnız kayseri taş gibi futbol oynadı bu akşam hakkını verelim. fener kayserinin çeyreği kadar mücadele vermedi.

tanım : 2016/2017 stsl sezonu fenerbahçe nin puan kaybettiği ikinci maç.
Hahahauahuahaiaiaahaiha.

Ne güldüm amk!
bu leş maç nasıl 3-3 bitti hala anlamis degilim.
ya arkadaş artık şu takım teknik direktörsüz çıksın maçlara. takımın başına kimi getirsek ayrı fantezi peşinde koşuyor lan. önce ismail izletti bize emenikeyi, sonra vitorun fernandao aşkı, şimdi dick'ten yine aynı isimler. yeter arkadaş ya. kadroyu da rvp kursun, her maç da 90 dakika oynasın. sonuçların bundan daha kötü olması mümkün değil zaten, kadıköyde kayserispor'u yenemiyoruz lan, var mı daha aşağısı bunun?
tabii suç ihtiyar dick'te, çapsız vitor'da, yetersiz ismail'de değil, tüm bunları fenerbahçenin başına getiren o malum kişide. git ulan artık. takıma kayyum atansa senden daha iyi yönetirdi şu kulübü valla.
bu sefer fener çaktı 3-3.
fenev ağlaaamaa..
fenerin bittiği an.. Allah kimsenin başına getirmesin çok acınacak halleri var..
(bkz: bir yıldız daha kaydı)
kayseri çaktı 3-2 oldu.
Bir takım düdük her çaldığında itiraz eder mi? Evet fenerbahçe ise eder.
bu fenerbahçe teknik direktörlerinin derdi ne arkadaş? ne zaman rvp izleyeceğiz biz? 10 kişi 30 dakikadır baskı yapıp gol atamıyoruz emenike-fernandao kazmaları yüzünden. yeter artık ya. oynatın şu rvp yi, oynayamıyorsa da oynayamadığını görelim. fernandao ne oynuyor sanki? emenike ne oynuyor?
siz Ersun yanalı gönderdiğinize yanın bence Türk ligine yabancı td gitmez yürütemez başarılı olaaamaaazz...
bizim takım ölmüş.

Hakeme suç bulacağımıza biraz kendimize baksak daha iyi olur.
ahaha iyi bari biz Beşiktaşlılara tinerci diyolar.. cimbomlular gibi fetocu damgası yemediğimize şükür.. ben bir tinerci olarak kırmızı kart doğruydu diyorum..öncesinde faul var mıydı o ayrı tartısılır.. ama son adam direkt adama daldı.. kırmızıydı.. siz burada diğer takımlara söveceğinize başkanınıza sövün bence.. 2 yıldır dünyanın parasını harcayıp takımın başına doğru düzgün hoca getirmeyen başkanınıza.. yahu adamın dünyadaki başarısı önemli değil türkiyede her hoca yapamıyo.. del bosque hiddink rijkaard aragones perreria tigana nice ünlü hoca tazminatla yollanmışken sen git dick i al.. işte sonra alırsın böyle dick i.. şu maçı yeninde bari haksız kırmızı yedik diye 1 ay ağlamanızı dinlemeyelim..
Gole giden oyuncuyu yere düşürdü mü?
Düşürdü.

Ulan bir maçta ağlamadan futbol izleyelim be her maç yok o suçlu yok bu suçlu fetö dua etti kazandılar, hakem vurdu gol oldu, zeus şimşek çaktı kolum acıdı, kaleci osurdu çizgiden çıktı.

Yeter be yeter
ulan su karta yanlis diyosaniz niye futbol izliyosunuz be arkadas?