bugün

Arkadaşlar garip garip sesler duyuyorum. Polisler, insanlar çığlık çığlığa kaçışıyor. Troolemiyorum amına koyım cok ciddiyim. Baska yerde oturup böyle seylere tanık olanlar varsa haberleşelım. Yalnız sokaga mokaga dokulmeyın avel gıbı amk. Elın uzaylısın senın askerıne benzemez. Acımaz verir lazer topunu agzına alimalalh.
Ülke olarak unutamayacağımız bir temmuz yaşıyoruz. Ne ararsan var.
Uzaylı degil uzaylı teröristler diyeceksin lütfen. Teröristlerin ismide belli uzö (uzaylı terörist örgütü).
büyük ihtimalle suç fetöye atılacaktır.
bence fetö cinleri kullanarak uzaylıları etkisi altına aldı ve bize saldırttı. hıhı öyle oldu.
Bunlaaaaar Ufolarla atmosfere girdiler, benim başörtülü bacımı xray ışınları ile gdolu mandalinaya çevirdiler.
nesil olarak görmediğimiz bir uzaylı istilası kalmıştı zaten. ben bu ülkede hiçbir şeye şaşırmam.
Acıklamalarına göre vasıfsızın vasıfsızlıgına evren dayanamayıp vasıfsızlık vasfılarını kaldırarak evrenler arası bir vasıf ile kendilerini bizim dünyamıza vasfetmiş. Bunlar hep cehapenin işiymiş meğersem...
Uzaylı kardeşlerimiz gelmişler hoşgelmişler ha buşam ben bu topraklara gelmişen diyen uzaylı bilyorum ben abi kafalar güzel alırım bu kafadan bi dal.
sultanbeyli'yi türkiye cumhuriyeti vatandaşı bir birey olarak ben bulamam bu uzaylılar başka yer mi bulamamış diye düşündürür. evet.
fetönün destek için çağırdığı uzaylılardır.

meydanlarda dombıra çalmak onları ürkütüp etkisiz hale getirecektir.
Fetö-ufo bağlantısını gün yüzüne çıkaran istiladır. Mekiklerine gireceğiz mekiklerine!
imamlar o bölgede derhal sela okumaya başlamalı denilen durumdur. günde 5-6 kereden az olmasın.
Koskoca dünyada inmek için sultanbeyliyi bulmalarının tek sebebi insanın tersine evrimi için galaktik incelemelerde bulunmak amacı ile denek toplamak içindir başka izahı yok bunun uzay zaman düzleminde.
neden bayburt değil de sultanbeyli diye düşündürür.
Yer seçimi muazZam olan uzaylı istilası.
Kara temmuz denmeli bu ay için, lakin daha ne kaldı görülmeyen bilemedim.
dünya olarak, bu aralar fazla gürültü çıkarmamızdan rahatsız olup gelen komşularımızdır.

s**icez yapacağınız işi diyerek gelmişlerdir.