bugün

"hangi maç" sorusunu aklıma düşüren fenerbahçemizin sanki antrenman yapmak için sahaya çıkması olayıdır. ilk maçtan sonra bayağı bir uğraştılar sinekten yağ çıkartmak için ama aziz in ergine haykırırken verdiği çirkin görüntü haricinde bir şey çıkmadı mağduriyet için. şimdi de fark olmuş kafam kadar. en azından ağlama sızlama duymadık bu sene ilk 2 maç itibari ile. 3. maçta da her zamanki gibi abdi ipekçiyi yakar yıkarlar..
gs odeobank yense fenerbahçe.

fenerbahçe yense ülkerspor.

Ulan lale odeobank ne bjknin sampo japon ne.

yediremiyorsunuz olum. Böyle dürüp büküp silkerler sizi.
maç 41-41 idi, çıkacak oyundan düştük. neyse canın sağolsun Galatasaray'ım.

edit: çıkacak değil çabucak (bkz: t9)
fenerbahçe'nin kazanarak seriyi 2 ye çıkardığı türkiye spor toto basketbol yarı final maçı.

maçı ne izledim, nede takip ettim. kazandığımınzı burdan öğrendim.
Fenerbahçe'nin koyup geçtiği maç. Yok fenerbahçelileri basket aşığı yaptık diyen mallar var. Avrupa'nın en büyük kupasında 2. Olmuş mükemmel oyun oynayan avrupa'nın tartışmasız en iyi basketbol hocasını izlemek tabi ki büyük keyif. Bunu kendine bağlayacak kadar gerizekalı olanlar var. Evet.
ergin ataman kayboldu.
tecavüz.
iki takım arasındaki kalite farkı çok fazla.abdi ipekçide tek maç kazanırız diğer maçı fener kazanır olay biter. ama problem değil fener bu sene 2. olmaya alışkın efes koyar geçer.
2 mac da ipekcide oynanacak. Bu seri 2 2 olur fener evinde 5. maci alir.
fenerbahçenin yüzde 95 şampiyonluğu aldığı maç oldu maalesef. sporun doğası gereği tebrikler.
(bkz: #32637847/)
not:fanatik galatasaray
Bugünkü mutsuzluğumu biraz olsun azaltan maç. Fenerbahçeem beniiim.
sanırım koyduk. *

gergin mola alsana.

bir mahsun mor menekşe ağlıyor mu ne hahaha...
şampiyonun belli olacağı maç. eğer fener bu maçı alırsa, turu ve şampiyonluğu yüzde 95 alır. eğer biz alırsak, yakaladığımız havayla feneri ipekçiye gömer, efesin elinden kupayı alırız.

Ekleme:
eline kurban lasme reis.
Galatasaraylıların "aslolan futboldur." Ayağına yatmasına neden olan maç. Komikler sizi. Evet.
Fb alır. 80-74
dünkü maçtan sonra herkesin varlığını unuttuğu basketbol maçı.
Ntvspor'dan canlı yayınlanacak maç. Evet.
Saati 20.00.
saati son dakika açıklanır herhalde. kimse bilgi yazmamış çünkü.
NTV spor verecek hadi iyiyiz Gene.