bugün

(bkz: TARAFTAR OLMAK)

Alanyaspor bize bunu gösterdi

A. Demirspor taraftarıyla birlikte hak etmedi .
demirspor'u severim. en nihayetinde bir futbol kültürü var lakin sırf yılmaz vural çıkamadı bu lige diye sevindim. var mı öyle bitime 2-3 hafta kala zaten play off'u garantilemiş takımın başına gelip yahu bu adamı neden gönderiyorsunuz diye sormamak. kendine yapılsa kanal kanal dolaşırdı.
cefasını sefasını her şeyini çekeriz demirsporum antalyayıda tebrik ederim demirspor taraftarı hakkında saçma sapan şeyler söyleyenler tvden gördüğünüz kadarıyla yorum yapmayın ağzı olan konuşuyor siz gelin o demirspor ruhunu fofo ruhunu yakında görün.
Maci statta izledim. Gercekten adana demirspor taraftari gibi taraftar az bulunur. Belki 4 buyuklerden sonra en guzel en atesli besinci tarftar grubudur.

Bunu haketmediler, keske super lige ciksalardi.

Tabi maci yorumlarsak, bariz sekilde alanyaspor'un daha iyi oynadigini, adana demirspor'un taraftar destegiyle direnebildigini soyleyebiliriz.
nasıl koydu şanlı alanya...
demirsporlu kekolara...

son penaltıdan sonra ailecek apartmanı ayağa kaldırdık.
maçtan sonra alanya yıkıldı! meydanda adım atacak yer yoktu. havai fişekler, meşaleler, gösteri motorları... sabaha kadar sürecek gibi eğlenceler, kutlamalar.

alanyaspor takımı bu şampiyonluğu haketti; 2-3 yıldır büyük emek veriyorlardı, bariz bir yükseliş vardı. kutluyorum bütün şehri.

büdüt: konyaspor taraftarı bu maçta adana demirspor'u destekledi. yazın da deniz kenarında piknik yapmaya alanya'ya gelmesin, adana'ya gitsinler.
Kekolara koydular matbazel. Zaaaa huhahaha ne koydu alanya ahaha
Medeniyetsiz adana demir'e kemirtilen maç.
alanya h.o.
Adana demirspor kaybederse konya'nın stadına yazık olacak belli oldu. Evet.
bu çirkef adanalılar çıkmaz umarım. ayrıca 2 adana takımı fazla süper lige.

alanya gelsin renk katsın lige.

not:giresunsporluyum.
penaltılara kalacak ve penaltılar sonunda adana demirspor süper lige yükselen üçüncü takım olacaktır. alanyaspor olsa daha iyi olurdu ama penaltılara kalırsa %51 demirden yana şans.
adana siker. net. alanya diyince akla gelen kaşarlar, adana diyince akıla gelen delikanlılardır.
Adanaspor zaten cıktı, süper lig daha fazla conoyu kaldıramaz türkiye buna hazır değil, onun için saldır alanyaspor!
adana turuncudur, dolayısıyla alanyaspor süper lige yolcudur.

saldır alanya.

not: bursaspor.

not2: ayrıca devre arasında reklamlar var, reklam veren firmalar içinde alanyaspor'a başarılar dileyen reklam sayısı adana demir'i resmen ezdi geçti.
Alanyaspor rakibini boğmaya başlamışken ilk yarı bitti. Adana baya afalladı golden sonra.

ikinci yarı da böyle devam ederse alanyanın lehine döner maç.
öyle de böyle de demir çıkar süper lige.
Şaka maka baya güzel maç oluyor. Kıran kırana. Evet.
spikerin ve ömer üründül futbol özürlüsünün açık şekilde alanyayı desteklediği belli olan maç. biz tabi ki demirsporluyuz.
Bazı alanyalı oçlar koyduk yok adananın kurt takımı bilmem ne diyor. Maç 1 1 nereye koydunuz amk? Efendi gibi maçınızı izleyin karşıya laf atmayın yoksa küfrü adana usulu yiyeceksiniz.
Şimşekler süper lig e oley.
Başlamasını iple çektiğimdir. Hadi artık.

Edit: adana demirspor'un hakkını verelim iyi oynuyor ilk yarıda. Ama devre arasındaki reklamlarda alanyaspor'a başarılar dileyenlerin duası tutsa alanya 8-1 yener.*

Edit2: maç maç değil 3. Dünya savaşı sanki. 2 dk'da bir oyuncular yerde. Spikerin dediği gibi, düşen kalkamıyo. Nasıl maçsa.

Edit3: penaltıya gider. Net.

Edit4: an itibariyle çevik kuvvet tribüne girdi. Konya meydan muharebesine hoşgeldiniz.
Bu aksam için hasta siempre diyoruz
Mavi şimşekler.
Demirspor'a basarilar diliyorum.

Alanyali mhk baskanina inat serefinizle, onurunuzla insallah super lige cikacaksiniz.
(bkz: yeni bi derbi için saldırın)

Adana DEmir spor yenerse Adanasporla

Alanyaspor yenerse Antalyasporla

sonuçta iki sonuçta da bizi derbi bekliyor.
çok bekledik , çok göz yaşı döktük uğruna, çok sesimiz gitti ama o sene bu sene saldır adana demir !