bugün

26 ekim pazartesi günü oynanacak olan spor toto süper lig'in 9. hafta karşılaşması.
Antalyaspor'umuzun 2 farkla kazanacağı maçtır.

(bkz: Eto o nun beşiktaşa döşediği boru)
antalyaspor'un yeni stadına geçeceği maç sanırım? antalyaspor kazanması gerekiyor bu maçı, bütün taraftarları stada bekliyoruz.
kartalın kaybedeceği maç. antalya 2-1 alır etoo atar birini.
oo bütün renkliler toplanmış Antalyaspor için totem yapıyorlar.

hoşgeldiniz yavrimum...
keyfimiz yerinde bir şekilde beklediğimiz.
aman mario bey ağzımızın tadı kaçmasın.
sonucu fark etmeksizin, dünya derbisinden daha kaliteli bir futbol izleyeceğimiz karşılaşma. gönlüm tabii ki beşiktaş'tan yana.

edit: zemine ve farklı skora rağmen renklilerin maçından daha kaliteli geçmiştir.
antalyaspor'un 2-0 alacağı maç. goller: eto, emrah başsan.
bjk nin puan kaybedeceği maçtır.

fırsat tepmeyi çok iyi bilir istanbul takımları.
Beşiktaş alır , affetmez .
beşiktaşın puan kaybedeceği karşılaşma. çok büyük ihtimalle yenilecek.

edit: maşallah dediğimiz üç gün yaşamıyor amk.
Beşiktaşın net skorla rahat fesleyeceği maçtır.
vakit gelse de izlesek dediğim maç. beşiktaş alır.
Beşiktaşın bugün alacağını düşündüğüm maçtır.
eto'o ve gomez'in maçı olacak.
renkli taraftarların yatıp kalkıp Beşiktaş kazanmasın diye dua etmeleri gereken maçtır, kaldı ki yukarıda gördüğüm kadarıyla yoğun ayinler başlamış bile.

çünkü Beşiktaş bu haftayı kayıpsız geçerse fark 4 puan olacak ve sonrasında fikstüre de baktığımızda durum ilk yarıda çok enteresan boyutları bulabilir ve aralıkta ki gs maçında kopabilir.

ancak korkunun ecele faydası yok, Beşiktaş kendi karakteriyle oynarsa kazanır çıkar oradan, hatta Antalya bazı yukarıdaki mallar gibilerin gazıyla açık falan oynarsa, fark yapıp çıkar oradan.

ancak tecrübelerime göre, derbinin de sonucundan sonra bu akşam fahiş hakem hataları olacağını düşünüyorum, umarım yanılırım, adam gibi maç yönetirler ve hak eden hak ettiğini alır.
önüne gelene gol atan etoo ve antalyaspor'un bu maçta nedense duracağı ve bjknin kolayca kazanacağı maçtır. yeni antalya stadında oynanacaktır.

(bkz: yusuf şimşek) -galerideki bjk formalı çocuk-
benim tuttuğum takımın eski başkanı halihazırda federasyon başkanı olsa, ben konuşmaya utanırdım. bazılarının"üzerimize oyun oynanıyor bik bik" diye ters algı yaratmaya çalışması epey komik oluyor.
Beşiktaşın kazanarak aradaki puan farkını açacağı maçtır.
güzel takılmayan akıcı bir olursa burada paylaşılmasını dilediğim karşılaşma.

beyler lütfen ciddiye alın paylaşımı yapın şu sayfalarda.

ayrıca beşiktaşımızı 4 puan farkıyla lider yapacak karşılaşmadır.

edit: beşiktaşımızın renklilere boruyu döşediği maçtır
Beşiktaş taraftarı olmasam da, güzel oyun, bol gol (Gökhan Töre'nin de gol atmasını diliyorum.) ve beşiktaş galibiyeti bekledim maçtır.
ANTALYASPOR: Mbolhi, Ömer, Lokman, Diego, Sakib, Zeki, Makoun, Emrah, Guilherme, Diarra, Eto'o.

iŞTE BEŞiKTAŞ'IMIN iLK 11'i

Tolga Zengin, Andreas Beck, Luiz Rhodolfo, Ersan Gülüm, ismail Köybaşı, Necip Uysal, Atiba Hutchinson, Ricardo Quaresma, Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan ve Mario Gomez.

tosic yine yok ortalıkta. güzel. 1-0 avantaj vermeden başlıyoruz demek ki.
Tek farklı bjk alır. Muhtemel skor 2-3.
beşiktaşımızın liderliğini pekiştireceği ve beşiktaş düşmanlarının kucaklarda hop hop hoplayacağı karşılaşma.

yalnız eksiklerimiz var. zemin bok gibi diyorlar. aman dikkat.
mario gomez'in sakatlanacağı maçtır, maç sonu görüşürüz.