bugün

Bugün saat 16:00'da lig tv'de başlayacak olan spor toto süper tiyatro ligi maçı.

Trabzonspor'un son iki maçtır yapmış olduğu çıkışını devam ettireceğini tahmin ediyorum.

Skor tahminim 3-1.
hakemler ''geleneksel trabzonspor un götünü kurtarma şenlikleri''olayına girmezse,trabzonspor un babayı alacağı maç olacaktır.
seriye baglayacagimiz mac olacaktir.
2 tane penaltimiz hakemler tarafindan verilmeyecek, yatabare golunu atacaktir.
mersin idman yurdu ve lokeren gibi iki dünya devini yenen trabdonspor un seriye bağlayacağı maçmış.
Etmeyin dedim trabzona oynamayin dedim

Oynadilar

(bkz: trabzon pismanliktir)
bitiş düdüğünden sonra vahid halilhodzic'in muhtemelen istifa edeceği maç.
son saniyelerde 4-4 olan maç. trabzon'a kıyak geçildi sanki 2 dakikalık maç 4 dakika uzatıldı son saniyede trabzon attı maç bitti. antepin hakkıydı bana göre.
gaziantep'in galibiyeti koruyamadığı maçtır.
Laz kafasını ortaya koyan maç.
Amk sahanda dört gol yemişsin son dakikada bir puanı kurtarmışsin halen mücadele diyorsun hocayı başarılı buluyorsun.
ama
Güzel maçtı.
Ikinci yarıda 3 puanı koruyabilmek için her faulde, haklı ya da haksız olarak fark etmez, yerlerde uzun süre yatan gaziantepsporlu futbolcular sebebi ile maçın sonuna eklenen 4 dakikalık uzatmanın gayet normal olduğu karşılaşmadır.

Ayrıca bu haftaya kadar hakemler trabzonspor'a yönelik hiç bir yardımda bulunmamışlardır. Ne bir haksız penaltı kazanmıştır ne de ofsayttan bir gol atmıştır. Ama eğer bakarsanız fenerbahçe'nin galatasaray'ın bu şekilde çokça gol attığını görebilirsiniz.

Vahid hoca'nın stoperdeki mustafa yumlu tercihi mustafa'nın henüz hazır olmaması sebebi ile elinde patlamıştır.

Sakatlıktan daha önce dönen ama ilk defa bu sezon bir maça çıkan Özer ise gayet faydalıydı.

Genel olarak oyunu yorumlarsak 8 gol olmasına rağmen keyif veren bir futbol izlemek pek mümkün değildi.
değerli yoldaşları müslüman akplileri tebrik ederiz .
pes kıvamında oynanan maçtır.
http://www.ligtv.com.tr/l...4-gaziantepspor-mac-ozeti

çok güzel bir maç olmuş.