bugün

sosyal medyaya girememek sanırım en büyük maddesi.
birazdan jet sesleride duymaya başlarsınız siz şimdi. tövbe tövbe.
şuan google arama motorunun dahil çalışmaması gibi olaylardır.

edit:yazan kaçıyor amk. başlık yine bize kalmış.

edit2: başlık birden fazla kişiye kalmış hayırdır inşallah.
baban kahveye gitti evlat. kankileriyle kağıt oynuyor.
Bunun nesi garip yahu? Twittera zaten her 5 günün 10 günü ulaşılamıyor, sıradanlaştı.
Vaziyet alın ortalık karışacak !
Entry sırası 1 2 1 2 5 6

Zall bize birşeyler anlatıyor olmalı *
Nedenini bilmesem de Facebook ve Twitter'e erişemiyoruz, ölüm gibi bir şey ama kimse ölmedi.
entry sıralamasına nolmuş öyle aq sinirden güldüm.
yaşıyorum. bence garip. bu ülkede yaşayabilmek kafa, sabır ve şans ister.
Bende google açılıyor.
Vay basliga bak bütün troller toplanmis burasi ilaçlansa çok hasere ölür burada.
TSK tarafından yapılan operasyonlara karşı sosyal medya üzerinden yürütülen provokasyon amaçlı paylaşımların engellenmesi için bu sansürün yapılmış olabileceği yönünde haberler gelmekte.

Kaynak: http://www.papik.net/face...-ve-internete-yavaslatma/
Büyük taarruz'un yıldönümünde yaşanan olaylardır.

Ben üzüm yiyor ve tvdeki eğri ağızlı el kaidecilerin anasına avradına sövüyorum rkdşlr. Ordu da pkk kantonlarına saldıracak. Keşke bir miktar hafif tankı olsaydı elinde.
Araba seslerinden başka ses duymuyorum arkadaşlar olay felan yok.
pyd/sdf/ypg yani her ne sikimse bu terör örgütleri sosyal medyada "tece bize kimyasal silah atiyy, nükleeer atiyy" tarzı dezenformasyonlarının önüne geçilmek için sosyal medyada yavaşlama/kısıtlama yapılıyor.
an itibari ile mersinde elektirikler gitti. korkuyorum sözlük.
Internetimizi salin birader ya.
Bursa da her sey tikirinda.
entry sırası 1 2 1 2 diye devam ettiği için zall'ın rehin alındığından ve bize bir mesaj yollamaya çalıştığından şüphelendim. zall eğer öyleyse üç kere armut de.
yine herkes farklı farklı şeyler söylemeye başladı. boşu boşuna milleti galeyana getirmeyin.
Bele vaziyetin içine soxum.
Adana da silah sesleri duyuyoruz arkadaşlar. Malum mahalleler de karışmış olabilir. Ilımlı olmaya çalışıyoruz ama dönüyo bi şeyler. Bir ayaklanma gibi görünüyor.
Mojito'mu yudumlayarak uzaktan izlediğim olaylardır.
OLUM OLAY FALAN OLMASIN, BEN EVDE YALNIZIM BAK ÇOK CiDDiYiM TEK BAŞIMA NAPARIM BEN. ŞAKA LAN KiTLER KAPIMI OTURURUM EV ÖĞRENCi EVi ZATEN MAKARNA STOKLARI DA TAM SIKINTI YOK DEVAM