bugün

ilk yarı sonucu:
0
-
1
öyle yada böyle beşiktaşın alması gereken maç. iddada verdım lan,yarın kızı nevizadeye götürcem cebimde 5,65 tl dışında para yok lan. Saldır beşiktaşım oley. *
insanoğlunun daha doksana atamayacağı bir gole şahit olduğumuz maç. ya da ben beşiktaşlıyım diye böyle hissediyorum.
quaresma'nın çılgın attıgı maç.
helsinki devre arasında sağlam fırça yemiş. daha demin gole çok yaklaştılar. topları direkten döndü. beşiktaşın maçı rölantiye alması gerekmektedir.
takıma bu kadar yıldız almak yasaklansın lan.
arap spikerin arada robinho dediği maçtır.
necip'in golüyle 3-0 olan maçtır.
necip attı 3 oldu.
beşiktaş taraftarının bu sezon büyük umutlar beslediği 3 oyuncusundan gelen gollerle 3-0 olan müsabaka.
spikerden bir inci: bugünün uçan adamı cenk.
arap spikere göre nober yani nobre kazması maça girdi.
arkadaş bu arap spiker ne anlatıyor merak ediyorum. herif sürekli konuşuyor. yani normalde bu kadar konuşmaya ortada birşey olması lazım. 3 golden başka hiçbir şey yok anlatacak. adam beşiktaş, turkiyya, quaresma, guti bir de robinho diyor ara sıra. heralde bizim başkanla billur geçiyor. o kadar gaz verdin alamadın robinho yu diyor olsa gerek.
necip uysal'ın beşiktaş ile avrupa futboluna merhaba dediği maçtır.
holosko 4ledi.
4 tane de atılır mı be oha beşiktaş dediğimiz play off serisinin sonu.
bu maç gösterdiki beşiktaş'a taş gibi bir sol bek gerek, bütün atakları oradan yediğimiz gibi köybaşı'nın hucumda da hiçbir etkinliği olmadı.
0-4 biten maç.
net bir oyun yıldızlarla dolu bir gece ve gecenin en güzeli beşiktaşın 4 farklı galibiyeti, alkışlamamak elde değil.
4-0 galibiyete kanmamamız gereken maç. adamların 3 topu direkten döndü, 3 tane de net cenk çıkardı. milattan önce kalan ofsayt taktiğini uygulamaya devam edersek başımıza bela alacağız.

gecenin en güzel şeyi ise quaresma'nın attığı gol ve genç kaleci cenk'in muhteşem kurtarışlarıdır. bu çocuğa nazar değmezse milli takımın 15 yıl sorunu olmaz.
skoru kimseyi yanıltmaması gereken maç. beşiktaş'ın hala iyi bir forveti yoktur. nobre denilen vasıfsız insanı saymıyorum biel ama bobo ile olmaz bu iş. beşiktaş iyi oynamadı. tabi ilk maçın verdiği rahatlık da etkiliydi kötü futbolda. nihayetinde 4 golle alınmış farklı, net bir galibiyet var ama rakip bizim kalem değildi. takımı coşturacak, quaresma'ya ayak uyduracak, guti'nin akıllı paslarını akıl edebilecek bir forvet gerekli.
maçtan çok cenk'e sevinmemiz gerekir. necip aurelio'ya selam eder gibi golünü attı, bize de forvet beklemek kaldı.